Avatar użytkownika

Mięśniak_Mięso

0
patronów
0 
miesięcznie
3 635 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 635 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie

Dzięki wielkie za wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota i pozwala nam realizować produkcje w takim kształcie na jakim zależy Wam i nam. Twoje wsparcie czynnie się do tego przykłada!
10 zł miesięcznie
10 zł - To kolejny krok na drodze do współtworzenia naszego wspólnego projektu. Dzięki Tobie z każdym miesiącem jesteśmy bliżej realizacji wyznaczonych celów.
Część patronów z tego progu pojawi się na "tablicy patronów" przed odcinkiem. Jeżeli ilość patronów przekroczy możliwe miejsce na tablicy - reszta zostanie dodana podczas kolejnego odcinka. I tak wymiennie co odcinek.
30 zł miesięcznie
Bardzo nam miło, że z takim zaangażowaniem chcesz wspierać naszą produkcję! W zamian oferujemy Ci dostęp na zamkniętą grupę, gdzie będziesz miał możliwość przedpremierowo obejrzeć odcinek lub dowiedzieć się więcej o kanale dzięki materiałom premium.
50 zł miesięcznie
Zostań współproducentem naszych filmów! Pojawisz się w napisach końcowych i będziesz miał duży wkład w każdy nowy film na kanale. Każdy producent od czegoś zaczynał - Ty zacznij już od 50 zł
100 zł miesięcznie
W ten sposób stajesz się nieopisanie ważnym elementem naszej produkcji. Mieć tak zaangażowanych i hojnych fanów to marzenie każdego twórcy!

W zamian za to możesz wystąpić w małej roli podczas jednej z naszych produkcji. A jeżeli nie przepadasz za kamerą - możesz być z nami na planie zdjęciowym. Od początku dnia do jego końca i aktywnie udzielać nam swoich uwag!
500 zł miesięcznie
Będziesz miał szansę przypatrzeć się pracy nad naszymi filmami dokumentalnymi, spotkać się z twórcami i oczywiście otrzymasz jako PIERWSZY dostęp do filmu.
1000 zł miesięcznie
Taki próg wymaga już specjalnego potraktowania!

Tutaj już masz absolutnie brać czynny udział we wszystkim! Twoje pytanie w Q&A będzie pierwsze na odcinku, będziesz miał możliwość obejrzenia 3 filmów dokumentalnych i kolejnych, dostać koszulkę oraz jakiś fajny gadżet od redakcji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mięśniak_Mięso w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Emerytowany gangster mafii pruszkowskiej, osobisty ochroniarz i adiutant świadka koronnego Masy.
Żyjący od 20 lat, w zgodzie z prawem przedsiębiorca.
Twórca filmowy, dziennikarz - Redaktor Naczelny witryny internetowej www.pruszkownews.pl, dokumentalista przestępczości zorganizowanej lat 90-tych.

Nazywam się Grzegorz Łubkowski i po latach, kiedy stoje po "jasnej stronie mocy" postanowiłem wykorzystać moje wspomnienia z grupy pruszkowskiej w dobrym celu - edukacyjnym i aby dostarczyć Wam filmy, jakich nie widzieliście w popularnych stacjach. Wraz z całą ekipą "Pruszków News" odnajdujemy świadków, docieramy do najciemniejszych zakątków kryminalnej polski lat 90, bo chcemy poznać jej tajemnice i je Wam przedstawić. Chcemy dowiedzieć sie jak najwięcej o historii tamtych lat. Obecnie jestem redaktorem naczelnym w.w czasopisma kryminalnego, popularyzatorem wiedzy oraz prowadzącym swój kanał na YouTube .

 

Pierwszym owocem naszej działalności w temacie filmów dokumentalnych był "Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza Śmierci", który zrealizowaliśmy z pierwszych wpłat na Patronite. Był to projekt na sporą skalę i wymagał dokładnego rozplanowania czy zebrania świadków. Po pierwszych pokazach otrzymywaliśmy pozytywne oceny oraz odzew z lokalnych mediów. Film obejrzało na tę chwilę ponad 300 tysięcy osób, wykupując dostęp na naszym sklepie.

 

Drugim materiałem, który zrealizowaliśmy w międzyczasie był film "Prawdziwy Wołomin" - gdzie skupiliśmy się na temacie początków działalności przestępczego Wołomina oraz strzelaninie w restauracji "Gama".

 

Trzecim, zarazem osobistym dla mnie materiałem był krótki film dokumentalny "Zabić Adiutanta", który opowiadał najbliższe mi życiowe doświadczenia, którym były dwie próby zamachu na moje życie - jedno w ochockiej "Alfie" (gdzie wybuchła bomba, mieszcząca w sobie kilo trotylu) , drugie gdy wyjeżdzałem z mojej ukochanej Ochoty samochodem BMW (tajemniczy motocyklista wymierzył w moją stronę 25 kul). Materiał miał na celu pokazanie, że życie które kiedyś prowadziłem łączyło się z ogromnymi zagrożeniami.

 

 

 


 

Cele Autora

Kronika Zbrodni: Zabójstwo Pershinga
  • 30 000 zł
  • 26 365 zł brakuje
12%
Pomóż nam zrealizować dwugodzinny pełnometrażowy film dokumentalny na temat zabójstwa Andrzeja K. ps "Pershing" w Zakopanem.

Pershing został zamordowany w niedzielę 5 grudnia 1999 ok. godz. 15:40 podczas pobytu wypoczynkowego w Zakopanem. Wtedy to wrócił z nart z towarzyszącą mu kobietą (studentką) na parking poniżej hotelu „Kasprowy”. Gdy zaczął pakować bagaże do swojego samochodu Mercedes-Benz S 500, kobieta skierowała się do wypożyczalni, aby zwrócić sprzęt. Wówczas z zaparkowanego po drugiej stronie drogi zielonego Audi wyszło dwóch zamaskowanych mężczyzn i oddało dwa strzały w głowę Pershinga. Kolejne strzały, tym razem w klatkę piersiową, zostały oddane, gdy Pershing leżał już na ziemi. Nieskuteczną próbę reanimacji podjął przebywający w pobliżu narciarz, z zawodu lekarz.

Sprawcy zabójstwa szybko odjechali z miejsca przestępstwa, Policji nie udało się ich zatrzymać, pomimo zarządzonej blokady dróg. W momencie morderstwa w mercedesie Pershinga przebywał jego przyjaciel z Zakopanego. Chwilę po oddaniu strzałów do leżącego Pershinga podbiegła towarzysząca mu Patrycja R. i przeszukała jego bezrękawnik. Ze znalezionego telefonu komórkowego wyjęła kartę SIM i ją zniszczyła.

Ta kwota miesięcznego wsparcia pozwoli nam:

◾ sfinansować koszta realizacji dokumentu
◾ sukcesywnie uzupełniać braki sprzętowe
◾ zapewnić wyżywienie, wynajem lokacji

Dłuższe odcinki Kroniki Zbrodni
  • 50 000 zł
  • 46 365 zł brakuje
7%
Podobają Ci się odcinki Kroniki Zbrodni i chciałbyś, żeby nasze przygody trwały jeszcze dłużej?

Chcąc realizować jeszcze dłuższe odcinki - musimy zwiększyć liczbę dni zdjęciowych oraz dni na postprodukcję.

Chcemy dać Wam kino kryminalne jakiego jeszcze nie widzieliście!

I z Waszą pomocą nam się uda!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mięśniak_Mięso już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Żuberek
Kamil Żuberek
10 zł
Marek Śmietański
Marek Śmietański
30 zł
Anonimowy patron
10 zł
Loco Carter
Loco Carter
10 zł
Wojciech Kawula
Wojciech Kawula
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.