Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Origami modułowe to nie tylko hobby, z Twoją pomocą może być też sposobem na życie. Poznaj moją twórczość a spojrzysz na świat zupełnie inaczej, przez pryzmat kolorów, szczęścia i prawdziwej pasji. Rozpocznij swoją przygodę z origami modułowym już teraz!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Na dobry początek
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła zakupić papier oraz inne potrzebne przybory do wykonywania prac z orgiami modułowego.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Na ciekawe aranżacje moich prac
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła zakupić kolorowe tła, by fotografowane prace z orgiami modułowego pięknie wyglądały.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Na jeszcze lepsze zdjęcia
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła zakupić nowy obiektyw do aparatu, byś na fotografowanych pracach mógł dostrzec każdy szczegół.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Na spełnienie marzeń
Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła wynająć salę, by rozpocząć warsztaty związane z promowaniem orgiami modułowego w mojej miejscowości oraz zakupić potrzebne materiały dla uczestników.

O Autorze


Witaj,

Czy zauważyłeś, że zawsze najtrudniej jest napisać coś o sobie? Przecież każdy z nas ma tak różnorodną i odmienną osobowość, ale jednak w momencie, kiedy chcesz przelać to wszystko na papier pojawia się w naszej głowie pustka.


Dlatego ja zacznę od podstaw. Jestem mikaglo. To mój pseudonim artystyczny. Jeśli tutaj trafiłeś to znaczy, że interesujesz się rękodziełem i dzielisz pasję innych kreatywnych ludzi.
 


Na co dzień zajmuje się orgiami modułowym. Jest to technika, która opiera się przede wszystkim na odpowiednim składaniu papieru i formowaniu z niego różnych kształtów. To bardzo ogólny zarys. Tak naprawdę orgiami modułowe to nic innego jak przestrzenna odmiana orgiami zwykłego, dwuwymiarowego, o którym każdy z nas słyszał i zapewne widział.
 

Przygodę z tą techniką rozpoczęłam jakieś 5 lat temu. Doskonale pamiętam ten moment, kiedy pewnego dnia odwiedzałam chińską restauracje, w celu dokonania zamówienia.  Na ladzie obok kasy stał niewielki łabędź wykonany ze specjalnie poskładanych kawałków zwykłej, kolorowej gazety. Całość wyglądała bardzo efektownie i na tyle przykuła moje oko, że postanowiłam dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Pani przyjmująca zamówienie wytłumaczyła mi po krótce technikę, jaką wykonano ozdobę. Zafascynowana, rozpoczęłam swoje poszukiwania w Internecie.
 


Nigdy bym nie pomyślała, że moja pasja narodzi się w taki właśnie sposób i będzie poniekąd związana z azjatycką kulturą i sztuką, ale niezbadane są ścieżki człowieka.
 

Po dzień dzisiejszy orgiami modułowe jest dla mnie czymś więcej niż tylko zwykłym hobby. Jest odskocznią od rzeczywistości. Tworzenie prac z papieru daje mi radość i spełnienie, ale również cieszy osoby, które stają się właścicielami gotowych prac.
 


Prowadzę bloga, który jest systematycznie odwiedzany oraz mam profile na innych portalach społecznościowych. Jeśli tam zajrzysz,  zrozumiesz, że papier to nie tylko środek piśmienniczy. Papier to przede wszystkim materiał, z którego powstają wspaniałe prace, a ich wykonanie wcale nie jest takie proste, jakby się na początku mogło wydawać.
 

Moim marzeniem jest dalsze wykonywanie prac z orgiami modułowego, rozwijanie bloga oraz stworzenie warsztatów, gdzie ludzie z pasją mogliby pogłębiać swoje zainteresowania, a ci którzy szukają celu w życiu spróbować swoich sił w rękodziele. Do zrealizowania tych celów potrzebne są finanse. Myślę, że z Twoją pomocą, marzenia te mogłyby się urzeczywistnić.
 

 

Więcej moich prac znajdziesz na: mikaglo.blogspot.com

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo Ci dziękuje za pomoc. Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła zakupić papier do moich prac, bo właśnie tyle potrzeba na jedną paczkę 100 kartek w danym kolorze. Pozwól, że ci się odwdzięczę i umieszczę Twoje nazwisko na Liście Patronów. Zostanie ona opublikowana na moim blogu.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuje, że jesteś. Widzę, że naprawdę zależy ci na mojej pracy. Dzięki Tobie zakupię potrzebne przybory do moich prac jak: nożyk do papieru, klej na gorąco, kolorowe cekiny i wstążki. Chcę wyrazić Ci swoją wdzięczność i obdarować Cię instrukcją na wykonanie dowolnej pracy z orgiami modułowego.

* W tym progu obowiązują również upominki z poprzednich kwot (5 zł)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś niesamowity! Doceniasz moją pracę i chcesz wspierać mnie na każdym kroku. Twoja pomoc umożliwi mi zakup jednego kolorowego tła, by wykonywane przeze mnie zdjęcia były wyraźniejsze i piękniejsze. Ja też pragnę Ci coś dać w zamian. Przy zakupie dowolnej pracy otrzymasz rabat w wysokości 40%.

* W tym progu obowiązują również upominki z poprzednich kwot (5 zł i 10 zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
O wow! Kochany darczyńco. Dziękuje Ci za wsparcie. Teraz to Ty Jesteś współtwórcą mojej pasji. Za taką kwotę będę mogła przygotować wizytówki z reklamą mojego rękodzieła. Pozwól, że w zamian za to, wyślę do Ciebie katalog z moimi pracami z orgiami modułowego oraz list ze specjalnym podziękowaniem.

* W tym progu obowiązują również upominki z poprzednich kwot (5 zł, 10 zł i 20 zł)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Szok! Oszalałeś! Jesteś kochany! Tak duża kwota by wesprzeć moją pasję, to robi wrażenie! Jesteś cudownym człowiekiem. W zamian za Twoją dobroć bezzwłocznie zrealizuję, specjalnie dla Ciebie, wybraną pracę z orgiami modułowego oraz wyślę do Ciebie wraz z innymi upominkami.

* W tym progu obowiązują również upominki z poprzednich kwot (5 zł, 10 zł, 20 zł i 50 zł)
Zostań patronem