Mike Satoshi

W Patronite od 28.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 230

Liczba Patronów: 229

Zostań Patronem
Kup na prezent
83 patronów
2 170 miesięcznie
42 170 łącznie
Hej! Moje hobby to kryptowaluty i blockchain. Uwielbiam także dzielić się wiedzą i budować społeczność dlatego stworzyłem kanał YouTube Mike Satoshi, a także skupioną wokół niego społeczność Krypto-Naród. Uważam, że blockchain i kryptowaluty to przyszłość, więc im wczesniej wejdziemy tym lepiej.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Mike i od 4 grudnia 2017 roku prowadzę na YouTube kanał o tematyce kryptowalut i technologii blockchain. 

Moim głównym celem jest przekazywanie wiedzy i budowanie fajnej społeczności, w której osoby bardziej doświadczone będą pomagać początkującym. Myślę, że udaje się to całkiem nieźle.

Dodatkowo chcemy chronić ludzi przed różnego rodzaju oszustwami. Rynek kryptowalut jak każda nowa technologia finansowa przyciągnął wszelkiej maści oszustów i naciągaczy. 

W swojej dotychczasowej działalności udało mi się stworzyć bardzo dużo filmów, zorganizować wiele spotkać jak również pomóc całej rzeszy osób. Wiele jednak pracy przede mną.

Wsparcie mojego kanału pozwoli mi tworzyć jeszcze więcej filmów, a także podnosić ich jakość. Już w tej chwili możesz obejrzeć filmy z informacjami z rynku, testami sprzętu, analizami projektów i wiele innych. 

Moja głowa jest pełna pomysłów, a jedynym limitem jest czas i środki finansowe.

Dzięki Twojemu wsparciu wskoczymy na wyższy poziom.

Z góry dziękuję i zapraszam na kanał.

Miłego oglądania i podrawiam! 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
MAREK KARPIŃSKI
MAREK KARPIŃSKI
Próg: 10 zł
Filip Lach
Filip Lach
Próg: 20 zł
Artur Müller
Artur Müller
Próg: 20 zł
Grzegorz Kapuscinski
Grzegorz Kapuscinski
Próg: 50 zł
Roman Majewski
Roman Majewski
Próg: 20 zł
Michał Domarecki
Michał Domarecki
Próg: 50 zł