Milena Dunaj

W Patronite od 04.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2371

Liczba Patronów: 2258

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
30 miesięcznie
110 łącznie
Cześć! Bardzo mi miło, że tu jesteś. Pozwól, że ci się przedstawię Mam na imię Milena i mam 22lata. Pracuje jako modelka i stawiam pierwsze kroki w aktorstwie. W sumie to jeżdzę też konno, śpiewam, trochę tańczę, bawię się w lektorkę, maluję obrazy, piszę wiersze, czasem piosenki.

O Autorze


Cześć! Bardzo mi miło, że tu jesteś. Pozwól, że ci się przedstawię

Mam na imię Milena i mam 22lata. Pracuje jako modelka i stawiam pierwsze kroki w aktorstwie. W sumie to jeżdzę też konno, śpiewam, trochę tańczę, bawię się w lektorkę, maluję obrazy, piszę wiersze, czasem piosenki. No cóż.. trochę tego jest i tutaj pierwsze skrzypce możecie zagrać również wy! 
Jeśli obserwujesz mnie i mój rozwój to wiesz, że nie spoczywam na laurach. Chciałabym więcej czasu poświęcać na to co kocham, a nie szukać dodatkowych źródeł dochodu, wiele z was napewno też miałaby ochotę zobaczyć się ze mną na żywo lub dostać coś co sprawi uśmiech. Teraz macie taka możliwość! Poza tym to super opcja żeby was poznać!

Zagrajmy razem w szachy, spotkajmy sie na kawę albo wymieńmy się memami :)   

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
lazi
lazi
Próg: 10 zł
Mateusz Klamka
Mateusz Klamka
Próg: 20 zł