Avatar użytkownika

Minoo

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Producent muzyczny związany z Asfalt Records oraz Mad-Hop Records. Do tej pory wydał trzy albumy producenckie oraz występował na wielu kompilacjach. Muzyka Minoo to połączenie wonky, future beats oraz hip-hopu.

Cel projektu jest bardzo prosty - nawiązań współpracę z słuchaczami - Wami.  Innymi słowy - ja zajmuję się tym co potrafię najlepiej - muzyką, a Wy mi w tym pomagacie. Skąd pomysł? W obecnych czasach dystrybucja muzyki przechodzi wielką rewoluycję spowodowaną m.in. powstaniem portali stremingowych. Duże wytwórnie bardzo szybko dostosowują się do nowych warunków rynkowych i czerpią z tego profity. W przypadku niezależnych twórców, czy też małych wytwórni - nie mam mowy o występowaniu efektu skali. Nie mamy do czynienia publicznością liczoną w milionach. Czy to źle? Oczywiście że nie. Musimy tylko szukać innych drug do realizacji pasji - być może to jedna z tych dróg... Być może za pomocą niewielkiego wsparcia, wzajemnego zaufania i podobnych gustów - uda nam się stworzyć, coś wartościowego, co każdemu z nas dostarczy trochę przyjemności - tworzenia oraz słuchania. 

 

Jestem producentem muzycznym. Miałem przyjemność wyprodukować trzy abumy producenckie. Pierwszy - Wite Mice opublikowany w Asfalt Records, drugi All the Worlds -  Mad Hop Records, trzeci Material spirit - Eta Label. Dwa pierwsze ukazały się na płytach winylowych, trzeci digipack.  W trakcie mojej wieloletniej przygody z muzyją udało się nawiązać współpracę z osobami z różnych stron świata - producentami oraz artystami wizualnymi (OSTR, John Kennedy, Pixelord, Kidkanevil). Wynikiem tych kooperacji były zarówno wspólne produkcje jak również koncerty i instalacje multimedialne prezentowane w różnych częściach świata (Włochy, Chiny, Niemcy, Czechy, Luxemburg, Rosja, itd.)

 

 

Za pomocą Patronate próbuję pokryć koszty publikacji nowego albumu. W pierwszym wariancie będzie to materiał w formie digital (album do pobrania z portalu Bandcamp). Drugi wariant to wydanie go w formie płyty winylowej. Wspierając mnie w którymś z wariantów finansowych otrzymujesz możliwość pobrania albumu w formie digital. Dodatkowo jeśli będziesz skory skorzystać z opcji 10 zł/m-c masz 30% rabatu na winyl (jeśli osiągniemy założony próg). Tak na prawdę każda forma wsparcia jest dla mnie wielko motywacją i wsparciem materialnym, które jest istotnym elementem każdej działalności. Producent muzyczny jak każdy inny czlowiek, żyje w świecie praw ekonomii, płaci rachunki, zdziera buty i pije kawę. 

 

Nie proponuję kota w worku - poniżej macie próbkę materiału - chciałbym aby najnowszy album byl właśnie w takim klimacie:

 

We open the sky

 

Jeśli akcja zakończy się sukcesem - możemy cyklicznie realizować powyższy model.