Małgorzata Jackowska - dietetyka dla mam i dzieci

W Patronite od 27.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

#zadbajomatkę w praktyce

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Zapas kawy, tulipany do wazonu, nowy zeszyt do notatek i kilka godzin odpoczynku dla autorki. Dzięki temu mam więcej siły, zapału i kreatywności w pracy. Czyli #zadbajomatkę w praktyce.

Ogródkowo-wiejski Newsletter

750 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

750 zł

brakuje

Złotówki na to, co potrzebne do tworzenia ogródkowych treści: program do wysyłki emaili, zapas nasionek, nawozów i kolejne pary rękawiczek do prac w ogródku. Plus czas potrzebny na czytanie o tym, jak najlepiej pielęgnować uprawy oraz pisanie, robienie zdjęć i przygotowanie treści dla Was.

Produkcja dobrych treści

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Jak powstają treści na blog, Facebook i Instagram? Codziennie ;)
Zbieranie pomysłów, planowanie, szukanie informacji, pisanie, tworzenie grafik, publikowanie, komentowanie, fotki, nagrywanie, gotowanie i pokazywanie Wam pomysłów na posiłki, odpowiadanie na pytania pod postami i w grupie wsparcia. Każda złotówka, którą tu dorzucasz pomaga w tworzeniu dobrych treści!

Utrzymanie #kwadranszjackowska

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 600 zł

brakuje

Tworzenie treści, hosting podkastu i strony, program do obróbki wideo i audio, wysyłka newslettera, abonament microsoft office i zdjęć - to podstawowe koszty powstawania nagrań i utrzymania ich w sieci tak, żebyście mieli do nich dostęp bezpłatnie.

Żeby nagrania #kwadranszjackowska powstawały regularnie, były merytoryczne i naprawdę wspierające dla Was potrzebne jest sporo pracy, wiedzy i trochę pieniędzy.

Dodatkowe ręce do pracy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Nie chcę oddawać tworzenia treści, ale chętnie korzystam ze wsparcia w tworzeniu grafik, montowaniu materiałów wideo i audio, obsłudze programu do wysyłki emaili i organizacji pracy. A bez dodatkowych środków wszystkie te zadania zostają w moich rękach, więc trwają dłużej i zajmują czas, który mogłabym wykorzystać na nagrywanie, pisanie i wymyślanie nowych tematów dla Was.
Zostań Patronem
Kup na prezent