Małgorzata Jackowska - dietetyka dla mam i dzieci

W Patronite od 27.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2807

Liczba Patronów: 2650

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
12 miesięcznie
12 łącznie
Wspieram mamy niemowląt i małych dzieci w dbaniu o siebie i o dobre odżywianie całej rodziny. Smacznie, bez presji i z odrobiną poczucia humoru. Piszę, nagrywam filmy i podkasty, dzielę się wiedzą i kocham to całym sercem!

O Autorze

Cześć! Nazywam się Gosia Jackowska. Kocham kawę, gorzką czekoladę, książki, gotowanie, planszówki z synami i grzebanie w przydomowym ogródku.

Wspieram mamy w dbaniu o siebie i dobre żywienie niemowląt i małych dzieci. Smacznie, bez presji i z odrobiną poczucia humoru. Piszę artykuły, nagrywam filmy i podkasty i kocham to całym sercem! Jeśli potrzebujesz rzetelnej wiedzy podanej w zrozumiały sposób i spokoju w głowie - jesteś w dobrym miejscu.

Większość moich treści jest dostępna bezpłatnie online. Zobacz:

Od lat prowadzę blog

Dzielę się wiedzą o żywieniu niemowląt i małych dzieci oraz mam.

Uwielbiam szukać nowych informacji, zbieram je w zrozumiałą i łatwo przyswajalną formę i dzielę się z Wami! Znajdziesz tam też przepisy i bezpłatne materiały do pobrania.
https://malgorzatajackowska.com/
 

Nagrywam filmy live, które nazwałam #kwadranszjackowska

Tematy są uzupełnieniem tego, o czym piszę na blogu i opowiadam z mediach społecznościowych: żywienie niemowląt, BLW, dieta mamy w ciąży i karmiącej piersią, żywienie kilkulatka.

Wszystkie nagrania trafiają na YouTube i Spotify - możesz z nich korzystać tak, jak Ci wygodniej. Oglądać na żywo (facebook i Instagram) lub odtwarzać wideo lub audio.

#kwadranszjackowska
na YouTube 
na Spotify

Grupa wsparcia na facebooku

Na Facebooku prowadzę grupę wsparcia dla rodziców. Masz pytanie o dietę malucha? Napisz, a ja i moja społeczność na pewno Ci pomożemy! Co czwartek w grupie pojawia się post Q&A, w którym odpowiadam na Wasze pytania. 

Żeby korzystać z grupy wystarczy wysłać zgłoszenie, odpowiedzieć na dwa pytania. I przestrzegać regulaminu ;)

Grupę na Facebooku znajdziesz tutaj - Dobre odżywianie dziecka i mamy grupa wsparcia  

#zadbajomatkę czyli jak zacząć (w końcu) myśleć o sobie

Moja macierzyńska droga trwa już kilkanaście lat. Na jej początku nawet nie przychodziło mi do głowy, żeby postawić swoje potrzeby na początku listy priorytetów. Nie wyniosłam też tego z domu. Przez kilka dobrych lat dbałam o dzieci, partnera, o to co powie rodzina, o to żeby kogoś nie urazić swoją opinią, nie zawracać głowy, pomóc wszystkim dookoła. Kosztem siebie. Byłam zmęczona, wkurzona i było mi źle!

W 2021 roku rozpoczęłam akcję #zadbajomatkę, w której razem z Wami przyglądamy się temu, jak może wyglądać zadbanie o swoje potrzeby na różnych etapach macierzyństwa. Od 5 minut na samotny prysznic, przez badania profilaktyczne (które odkładamy na wieczne potem), weekendowy wypad bez rodziny, mówienie co naprawdę myślę, chwalenie się swoimi osiągnięciami, ograniczanie kontaktu z osobami, z którymi wcale nie mamy ochoty spędzać czasu (nawet jeśli to nasza rodzina), aż po duże zmiany w życiu.

Treści z cyklu #zadbajomatkę znajdziesz
zebrane na Instagramie lub wyszukasz po hasztagu na Facebooku
Rozmowy, które powstają w ramach tego cyklu znajdziesz na Spotify 

Ogródkowy newsletter

Kilka lat temu wyprowadziłam się z moimi chłopakami z Warszawy. Zaczęło się od weekendowych wypadów do wynajętego domu, ale po kilku miesiącach zgodnie stwierdziliśmy, że to jest dokładnie to, czego nam potrzeba! Zakochałam się w pracach ogródkowych, hodowaniu pomidorów i innych warzyw, a grzebanie w ziemi i pielęgnowanie roślinek w podwyższonych grządkach stało się dla mnie prawdziwym relaksem i odskocznią.

Uczę się jak uprawiać warzywa i owoce i opowiadam Wam o tym, oraz o życiu na wsi w specjalnym ogródkowo-wiejskim Newsletterze. Są też wskazówki dla miejskich ogrodników, bo wiele warzyw i owoców można uprawiać na balkonie i parapecie, a na dodatek to świetny sposób na naukę dobrego jedzenia dla naszych dzieci! Jeśli czujesz, że to temat dla Ciebie - możesz zapisać się na newsletter o tutaj.

Dlaczego Patronite?

Moje odbiorczynie mają dostęp do długich godzin materiałów audio i wideo, artykułów, postów, ściągawek, mogą zadawać mi pytania i korzystać z mojej wiedzy na różne sposoby.

A znam się na żywieniu mam i dzieci naprawdę dobrze! Nie tylko edukuję rodziców, ale też szkolę specjalistów. Za mną lata studiów, dziesiątki dodatkowych szkoleń i wiele lat doświadczenia w pracy z rodzicami niemowląt i małych dzieci.

Ale wszystkie te działania to: mnóstwo czasu (na zbieranie informacji, opracowywanie i publikowanie treści), mnóstwo mojej wiedzy i doświadczenia i bardziej przyziemne rzeczy, jak utrzymanie serwerów (strony, podkastu), koszty programu do obróbki filmów i audio, wysyłki newslettera, abonamenty na zdjęcia, program office, a jak dobrze pójdzie to również dodatkowe osoby wspierające moją pracę, którym mogę zlecić np. stworzenie grafik czy montaż materiałów w wersji audio i wideo.

Dzielenie się wiedzą to moja pasja i umiem to robić.
Jeśli chcesz pomóc mi w tworzeniu kolejnych materiałów i mieć swój (mniejszy lub większy) wkład w to, co wychodzi z mojej klawiatury i smartfona - możesz dorzucić swoją cegiełkę!

W zamian dostaniesz moją ogromną wdzięczność, treści specjalnie dla Patronek i Patronów i wiesz, że dajesz mi siłę, spokojniejszy sen i sygnał, że doceniasz moją pracę.

Dziękuję!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Jatczak
Magdalena Jatczak
Próg: 12 zł