Avatar użytkownika

MKwadrat Podcast

23
patronów
540 
miesięcznie
12 900 
łącznie
23
patronów
540 zł 12 900 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jest tu jakiś cwaniak?
Będzie nam bardzo miło jeśli wesprzesz nas kwotą 5 złotych polskich. W ramach podziękowań otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy FB gdzie można pogadać z nami i innymi słuchaczami podcastu.
10 zł miesięcznie
Każdy kto okaże swą hojność za pomocą wpłaty 10zł miesięcznie, oprócz dostępu do naszej grupy na FB otrzyma wcześniejszy dostęp do odcinka, zanim zostanie on oficjalnie opublikowany. Oczywiście pod warunkiem że uda nam się nagrać i złożyć odcinek przed terminem publikacji. Link do odcinka będzie dostępny na naszej grupie FB.
15 zł miesięcznie
Oprócz wszystkich frykasów z poprzednich progów, każdy kto wesprze nas kwotą 15zł miesięcznie otrzyma link do zamkniętej grupy na Telegramie założonej specjalnie dla patronów, gdzie można pogadać z nami oraz wszystkimi patronami którzy do tejże grupy dołączą.
20 zł miesięcznie
20 cebulionów to poważna kwota, oprócz dostępu do grupy FB i wcześniejszego dostępu do odcinka, możesz zaproponować temat do dyskusji w podcaście lub zasugerować grę do zrecenzowania - najlepiej taką którą mamy już na kupce wstydu, a nie premierową nowość za 250zł ;)
50 zł miesięcznie
Kończa mi się pomysły na pisanie kreatywnych rzeczy. 50zł to bardzo zacna kwota, więc za taką szczodrobliwość oferujemy wczesny dostęp do każdego nowego odcinka w wersji nie tylko audio, ale również wideo (o ile dany odcinek będzie nagrywany w takiej wersji :) ). No i oczywiście wszystkie dary z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Przy tak zawrotnej kwocie nagroda musi być adekwatna - oprócz wszystkich poprzednich nagród, Szanowny Mecenas który tak bardzo nas wspiera będzie miał możliwość przetestowania naszego sprzętu VR. Łukasz ma Valve Index, PSVR i Oculus Quest, Michał ma Valve Index, a Dominik PSVR. Kosztów dojazdu nie zwracamy ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MKwadrat Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pierwszy i prawdopodobnie jedyny w Polsce podcast poświęcony rzeczywistości wirtualnej (VR), ale nie tylko. Rozmawiamy też o grach i wydarzeniach w branży gier, oraz szeroko pojętej popkulturze. Odcinki ukazują się co dwa tygodnie, czasem częściej, rzadko rzadziej :)
www.mkwadratpodcast.pl

Podcast MKwadrat powstał na początku 2016 i początkowo skupiał się głównie na przyszłościowych technologiach (loty kosmiczne, pojazdy autonomiczne), ale wraz ze zmianami personalnymi środek ciężkości przesunął się na VR i gry wideo. Obecnie podcast prowadzi Łukasz, a pomagaja mu Adam, Damian, Kacper i Michał. Czasem pojawiają się u nas goście z zaprzyjaźnionych podcastów lub słuchacze. Jesteśmy otwarci na gości - jeśli masz mikrofon i coś do powiedzenia to skontaktuj się z nami :)

Konsumpcja:
YouTube: https://www.youtube.com/c/MKwadratPodcast
RSS: https://mkwadratpodcast.pl/feed/podcast
Spotify: https://open.spotify.com/show/7e5OdT8bnLmvCahOfo4jNG
iTunes: https://podcasts.apple.com/ca/podcast/mkwadrat-podcast/id1082742315
twitch: https://www.twitch.tv/mkwadrat
Interakcja:
WWW: https://mkwadratpodcast.pl/
Forum: https://stareforumpoly.pl/threads/mkwadrat-podcast-gry-wideo-vr-flippery-i-szczypta-popkultury.59/
Discord: https://discord.com/invite/PafByaf9DU
Fanpage: https://facebook.com/MkwadratPodcast/
Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/mkwadratpodcast/
Twitter: https://twitter.com/mkwadratpodcast
Instagram: https://www.instagram.com/mkwadratpodcast/
Kontrybucja:
Merch: http://mkwadrat.cupsell.pl
Patronite: https://patronite.pl/mkwadrat
Tipply: https://tipply.pl/u/mkwadratpodcast
BuyCoffe: https://buycoffee.to/

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj MKwadrat Podcast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Serwer i hosting opłacone
  • 20 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Uśredniony miesięczny koszt hostingu i domeny to ok 20zł. Jeśli tyle otrzymamy, to nie będziemy musieli tego opłacać z własnej kieszeni :) A jeśli tyle nie otrzymamy, to nadal będziemy opłacać z własnej kieszeni jak dotychczas i nie będziemy się skarżyć ;)
Odcinek co 2 tygodnie
  • 400 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Początkowo planowaliśmy nagrywać w cyklu miesięcznym, ale okazało się, że to za rzadko i od kilku odcinków udaje nam się nagrywać co dwa tygodnie i planujemy się tego trzymać tak długo, jak to możliwe. Gdyby jakimś cudem udało się zebrać 400zł miesięcznie, to będziemy się jeszcze bardziej starać nagrywać co 2 tygodnie :) Oczywiście z powodu nieprzewidzianych przypadków losowych może się to nie zawsze udać. Kwota jest celowo zawyżona, bo preferujemy nagrywać wedle własnego harmonogramu, a nie narzuconego :) Ale i tak zależy nam na nagrywaniu co 2 tygodnie, niezależnie od tego czy przekroczymy ten próg, czy nie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MKwadrat Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jogurt Drobiowy
Jogurt Drobiowy
20 zł
Shuwarex
Shuwarex
15 zł
Bartosz Lisek
Bartosz Lisek
20 zł
Piotr Kłosowicz
Piotr Kłosowicz
10 zł
Janomin
Janomin
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.