Mleczna poMOC

W Patronite od 14.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1522

liczba Patronów: 1320

1 patron
7 zł miesięcznie
161 zł łącznie
Hej! Nazywam się Ola Szpiegowska i jestem promotorką karmienia piersią. Prowadzę stronę mlecznapomoc.pl oraz fan page'a Mleczna po-moc, gdzie wspieram i edukuję mamy karmiące naturalnie. Działam w 90% pro bono.

O Autorze

Hej!

Nazywam się Ola Szpiegowska i zajmuję się wsparciem mam. Jestem dyplomowaną Promotorką Karmienia Piersią, po kursie w Centrum Nauki o Laktacji, administratorką prężnie działających łódzkich grup o chustonoszeniu oraz Lokalną Organizatorką Akcji Mlekoteka, czyli inicjatywy promującej karmienie mlekiem mamy.  W latach 2016 i 2017 byłam wolontariuszką Fundacji Promocji Karmienia Piersią i współpracowałam przy "Kwartalniku Laktacyjnym". 

Działam w Łodzi, gdzie prowadzę grupy wsparcia dla mam karmiących piersią oraz służę radą przez telefon lub Internet. Prowadzę stronę http://mlecznapomoc.pl oraz fan page https://www.facebook.com/mlecznapomoc/.

W 2018 roku ukazała się książka "Notatki z rodzicielstwa bliskości", w której jestem współautorką - z doradczynią laktacyjną lek. Anną Kuc - rozdziału o karmieniu piersią. 

Działam w 90% pro bono, jednak bycie wsparciem i dzielenie się wiedzą to koszty - nie tylko te związane z czasem zabieranym mojej rodzinie. To też koszt książek, konferencji i innych form dokształcania oraz utrzymania strony internetowej. Dlatego tu jestem i dlatego proszę Cię o wsparcie. Nawet niewielkie comiesięczne kwoty sprawią, że będę mogła bez przeliczania domowego budżetu pojechać np. na konferencję Prolaktyna do Warszawy.  :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni