Michał Michalski

W Patronite od 02.01.2020

Pomagam skutecznie zmieniać nawyki. Prowadzę bloga o nawykach i psychologii biznesu, napisałem świetnie ocenianą i pomocną książkę. Swój czas dzielę pomiędzy pracę, sport i podróże.

O Autorze

Cześć, jestem Michał. Fascynuję się praktyczną psychologią. ?

Szczególnie interesuje mnie tematyka nawyków i silnej woli, czego efektem jest wydana przeze mnie książka: “Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę“.

Moja misja: Marzę, aby każdy człowiek znał podstawy wiedzy psychologicznej i świadomie z nich korzystał, polepszając jakość swojego życia i czuł, że ma na nie realny wpływ.

Na stronie www.michalmichalski.com/blog znajdziesz moje materiały.

 

A jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, czytaj dalej:

Jestem niepoprawnym optymistą i wierzę, że wszystko ma jakiś sens. Uważam, że BRAK edukacji pod kątem wiedzy psychologicznej (postrzeganie siebie, emocje, nawyki, itp.) jest poważnym PROBLEMEM XXI wieku.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, to właśnie DEPRESJA stanie się największym zabójcą (a nie choroby serca jak do tej pory) - https://www.who.int/health-topics/depression#tab=tab_1

Myślę, że jest ogromna potrzeba w ludziach pewnego konstruktu, który w psychologii nazywamy poczuciem własnej skuteczności, czyli potrzebujeMY czuć, że mamy wpływ na nasze życie i to my decydujemy o tym co się przydarza (nawet jeśli nie mamy wpływ na wydarzenie, to mamy wpływ na jego postrzeganie, prawda?).

I właśnie to daję ludziom poprzez moje artykuły, filmy, książkę i treści, które wrzucam do Social Media.

Robię to od 6 lat, a liczba osób, którym pomogłem z roku na rok rośnie. Na ten moment prowadzę też firmę i własne badania w temacie nawyków, wytrwałości i postrzegania siebie, i nie ukrywam, że coraz trudniej znaleźć mi motywację i czas na tworzenie wiedzy za darmo na blogu.

Dlatego właśnie założyłem Patronite. Wspierając mnie, dodajesz mi siły i motywacji, by robić to dalej. Przyczyniasz się do pomocy kolejnym osobom, wspierasz naukę i badania. Wszyscy, ze mną na czele będziemy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie. 

Szczegółowe powody:

Oto moje główne powody i cele, dla których założyłem Patronite.

  • Chciałbym dalej pomagać dzieląc się darmową wiedzą

Od czerwca 2019, w ciągu 6 miesięcy napisałem 24 artykuły. Gdy zliczyłem objętość tekstu, to okazało się, że jest prawie identyczna jak objętość mojej książki! Co oznacza, że objętościowo napisałem drugą książkę, do której masz dostęp totalnie za darmo na tej stronie.

Żeby dalej móc dzielić się z Tobą kolejnymi materiałami blog musi zacząć przynosić przychody i opłacać swoje koszty (hosting, domena, wygląd strony, technologia). Wspierając mnie na Patronite, sprawisz, że będę mógł rozwinąć mojego bloga i pisać kolejne teksty.

  • Chciałbym rozwijać badania naukowe w psychologii

W Polsce jest bardzo mało badań na temat wytrwałości, nawyków i podobnych tematów. Aby takie badanie zrobić trzeba mieć nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także dostęp do płatnych narzędzi (np. kwestionariuszy psychologicznych), sprzętu, programów.

Wspierając mnie na Patronite dokładasz swoją cegiełkę do postępu naukowego w polskiej psychologii.

  • Chciałbym tworzyć materiały świetnej jakości

Mam na myśli głównie filmy. Lubię przekazywać wiedzę w formie video i z pewnością jest to często bardziej przystępna i atrakcyjna forma, niż artykuł. Aby materiały miały dobry obraz, dźwięk, kadr, światło, napisy – potrzeba pieniędzy.

Wspierając mnie pomożesz mi opłacić koszty stworzenia takich materiałów i wesprzesz popularyzację wiedzy psychologicznej.

A kim jestem prywatnie?

 Czy znasz osobę, z którą się świetnie rozmawia, bo ona naprawdę potrafi słuchać i możesz jej się wygadać, a po spotkaniu świetnie się czujesz?

To ja. :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)