Krzysztof Kujawa: Modne rozmowy

W Patronite od 12.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Hello FASHIONLOVERS <3 Z tej strony Krzysiek! Modne rozmowy to blog, w którym za pomocą mody chciałbym inspirować i dzielić się moimi obserwacjami. Wykorzystuję to, że mogę zabrać głos na różnych płaszczyznach. PROWOKUJĘ, MANIFESTUJĘ i APELUJĘ... Do zmiany na lepsze.

O Autorze

Hello FASHIONLOVERS <3 Z tej strony Krzysiek! 

Bloga http://modneozmowy.com stworzyłem z pasji do mody. Na początku cel miał być jasno określony.  Przeprowadzam merytoryczne wywiady na moim kanale YouTube http://youtube/modnerozmowy na temat mody. Z biegiem czasu, moje działania na tym polu się poszerzyły. Uwielbiam podróżować, dlatego postanowiłem połączyć te dwie pasje i stworzyć coś atrakcyjnego i podzielić się moimi przeżyciami.
Z biegiem lat odsłaniam swoje życie na wiele sposobów. Świat się zmienia, a my go niszczymy. 
Nie sądzę, żeby obecnie blogerzy modowi, magazyny modowe czy osoby związane z branżą mogły pokazywać tylko ciuchy i to wszystko. Jesteśmy związani ze sztuką, kinem, polityką, ze wszystkim.
Ważne jest zabranie głosu! 


Dzięki platformie jaką jest INSTAGRAM http://instagram/modnerozmowy mogę inspirować i dzielić się
z moimi obserwatorami dosłownie wszystkim. Wykorzystuję to, że mogę zabrać głos na różnych płaszczyznach. PROWOKUJĘ, MANIFESTUJĘ i APELUJĘ... Do zmiany na lepsze. Największą satysfakcją dla mnie jest Wasza reakcja i liczne wiadomości, które sprawiają, że to co robię ma sens. 

Udało mi się spełnić moje blogerskie marzenie i wyjechałem na Paris Fashion Week 
W tedy pomyślałem, że marzenia się spełniają i trzeba zrobić wszystko, aby się dalej rozwijać.
Dlatego jestem tutaj. Wciąż mam kolejne plany i cele do zrealizowania. Dzięki obecności na tej platformie
i Waszemu wsparciu mogę osiągnąć WIĘCEJ i wciąż mieć marzenia. Razem możemy zmieniać świat na lepsze, inspirować i motywować się do działania. 
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem