Krzysztof Kujawa: Modne rozmowy

W Patronite od 12.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Hello FASHIONLOVERS <3 Z tej strony Krzysiek! Modne rozmowy to blog, w którym za pomocą mody chciałbym inspirować i dzielić się moimi obserwacjami. Wykorzystuję to, że mogę zabrać głos na różnych płaszczyznach. PROWOKUJĘ, MANIFESTUJĘ i APELUJĘ... Do zmiany na lepsze.

O Autorze

Hello FASHIONLOVERS <3 Z tej strony Krzysiek! 

Bloga http://modneozmowy.com stworzyłem z pasji do mody. Na początku cel miał być jasno określony.  Przeprowadzam merytoryczne wywiady na moim kanale YouTube http://youtube/modnerozmowy na temat mody. Z biegiem czasu, moje działania na tym polu się poszerzyły. Uwielbiam podróżować, dlatego postanowiłem połączyć te dwie pasje i stworzyć coś atrakcyjnego i podzielić się moimi przeżyciami.
Z biegiem lat odsłaniam swoje życie na wiele sposobów. Świat się zmienia, a my go niszczymy. 
Nie sądzę, żeby obecnie blogerzy modowi, magazyny modowe czy osoby związane z branżą mogły pokazywać tylko ciuchy i to wszystko. Jesteśmy związani ze sztuką, kinem, polityką, ze wszystkim.
Ważne jest zabranie głosu! 


Dzięki platformie jaką jest INSTAGRAM http://instagram/modnerozmowy mogę inspirować i dzielić się
z moimi obserwatorami dosłownie wszystkim. Wykorzystuję to, że mogę zabrać głos na różnych płaszczyznach. PROWOKUJĘ, MANIFESTUJĘ i APELUJĘ... Do zmiany na lepsze. Największą satysfakcją dla mnie jest Wasza reakcja i liczne wiadomości, które sprawiają, że to co robię ma sens. 

Udało mi się spełnić moje blogerskie marzenie i wyjechałem na Paris Fashion Week 
W tedy pomyślałem, że marzenia się spełniają i trzeba zrobić wszystko, aby się dalej rozwijać.
Dlatego jestem tutaj. Wciąż mam kolejne plany i cele do zrealizowania. Dzięki obecności na tej platformie
i Waszemu wsparciu mogę osiągnąć WIĘCEJ i wciąż mieć marzenia. Razem możemy zmieniać świat na lepsze, inspirować i motywować się do działania. Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem