Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pasjonatka życia i pisarka. Od zawsze kochająca książki i pochłaniająca je bez umiaru. W sierpniu debiutująca thrillerem "ONA". Niepoprawna i przekorna optymistka. To w skrócie o mnie, a teraz chcę poznać Was, więc zapraszam w niesamowitą i niezapomnianą literacką podróż.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1600 zł
brakuje 1600 zł
Uwaga! "ONA" niebawem się u Ciebie pojawi :)
Bardzo chcę, aby mój debiut literacki "ONA" dotarł do jak największej grupy odbiorców. Aby dowiedzieli się o nim zarówno: zagorzali Zwolennicy mocnych kryminałów; Czytelnicy trzymających w napięciu thrillerów; jak i wszelkich innych powieści. Będzie to możliwe poprzez wykupienie baneru reklamowego na najpopularniejszym portalu książkowym.
Jeśli Ofiarodawco jesteś gotowy/gotowa wesprzeć mój cel, to w ramach mojej wdzięczności za Twoją pomoc w realizacji mojego marzenia, przygotuję na Facebooku grupę, gdzie będziecie mogli zadawać mi pytania dotyczące książki i wszelkie inne ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3500 zł
brakuje 3500 zł
"ONA", "ONA", "ONA" i będzie ich jeszcze więcej! :)
Marzę o tym, aby pisanie - największa pasja, stała się moim jedynym zawodowym zajęciem. Chcę stworzyć kolejną część "ONA", rozbudowaną o nowe wątki, a potem jeszcze kolejne i następne książki, które już kreślą się w mojej wyobraźni.
Chcę Was zaprosić w literacką podróż obfitującą w niesamowite wrażenia i niezapomniane doznania. W podróż, z której zapewniam, nie będziecie chcieli wrócić......chyba, że po jeszcze więcej :) Chcę przelewać na papier to, co powstaje w mojej głowie, abyście w przyszłości mogli się z tym zapoznać i rozsmakować :)
To właśnie dzięki Wam ten projekt - moje marzenie będzie mogło się spełnić :)

O Autorze

Od zawsze kocham książki pod każdym kątem i w różnych odsłonach. Naprawdę!

 

Np. uwielbiam je wąchać (te stare - przywołują wspomnienia dawnych historii,  te nowe - zapachem drukarskiej farby przynoszą powiew świeżości i czegoś niezbadanego, nieodkrytego, istnego tabu dla wtajemniczonych). Poza tym bardzo lubię przeglądać ich okładki, bo są jak drzwi zapraszające do zupełnie innego świata. Odkąd pamiętam uwielbiam książki czytać, zagłębiać się w treść, odkrywać nowe postaci i wydarzenia, przekładać kartki, by poznawać inne rzeczywistości.

Jednak nade wszystko kocham pisać. Na początku były to krótkie notki, posty, artykuły, potem recenzje. I właśnie wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że najbardziej spełniam się w roli kreatorki literackiego świata, co w tym roku zaowocowało debiutem literackim "ONA".

Thrillerem, w którym świat medyczny przenika się ze światem wielkiego biznesu.  

 

Książkę udało mi się wydawać w wydawnictwie selfpublishing rozpisani.pl.

 

1.  Bardzo chciałabym, aby "ONA" trafiła do jak najszerszego grona odbiorców - co byłoby możliwe przez umieszczenie baneru reklamowego na najpopularniejszym portalu książkowym, jakim jest lubimyczytac.pl.

2. Moim marzeniem jest,  aby pisanie - największa pasja,  stało się głównym zawodowym zajęciem. Chcę stworzyć kolejną część "ONA", a potem jeszcze kolejne i następne książki, które już kreślą się w mojej wyobraźni. Chcę Was zaprosić w literacką podróż obfitującą w niesamowite wrażenia i niezapomniane doznania. W podróż, z której zapewniam, nie będziecie chcieli wrócić......chyba, że po jeszcze więcej :)

 

Poniżej możecie zobaczyć jak "Ona" radzi sobie w wirtualnym społecznościowym świecie :)

 

https://www.instagram.com/monika_gomolka/?hl=pl

 

https://www.facebook.com/ksiazkaOna/

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona/opinia/41514331#opinia41514331

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona/opinia/41958458#opinia41958458

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Wasze wsparcie. :) Jest mi bardzo miło, że mój projekt literacki wzbudził zainteresowanie. W zamian każdego Ofiarodawcę umieszczę na mojej bocznej tablicy na fanpage na Facebooku.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie literackiego projektu "ONA" :) Cieszę się, że mój pomysł spodobał Ci się na tyle, że chcesz go wesprzeć tą kwotą.
W ramach mojego podziękowania zapewniam:
1. Umieszczenie Ofiarodawców z tego progu na mojej tablicy na profilu Patronite.
2. Ofiarodawcy z tego progu będą mieli dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Ofiarodawcy z tego progu 1 raz w miesiącu otrzymają ode mnie specjalnie wybrany dla Każdego z nich cytat, który będzie Ich opisywał.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Serdecznie dziękuję za tak wysokie miesięczne wsparcie mojego projektu :) Jest mi bardzo miło i w zamian za to Ofiarodawcom z tego progu zapewniam:
1. Umieszczenie na bocznej tablicy Patronite.
2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Ofiarodawcy z tego progu 1 raz w miesiącu otrzymają ode mnie specjalnie wybrany dla Każdego z nich cytat, który będzie Ich opisywał.
4. Będę przesyłać 1 raz w tygodniu fragment mojej nowej książki, do której jeszcze nikt nie miał dostępu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Ogromnie dziękuję za poparcie mojego projektu tą okrągłą sumą :) Wow!!!!!! Ofiarodawcom z tego progu podziękuję w następujący sposób:
1. Umieszczę Ich na bocznej tablicy Patronite.
2. Zapewniam dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Przesyłam 1 raz w tygodniu fragment mojej nowej książki, do której jeszcze nikt nie miał dostępu.
4. Wysyłam 1 raz w miesiącu prezent niespodziankę związany z szeroko pojętą literaturą i sztuką - upominek, który na pewno Was ucieszy :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Bardzo, bardzo dziękuję za tak wysoką kwotę wspierającą mój literacki projekt :) WOW!!!!
Niesamowicie cieszę się z tego i dlatego dla Ofiarodawców z tego progu mam coś zupełnie wyjątkowego:
1. Przesyłam 1 egzemplarz mojej książki wraz ze specjalną i unikatową dedykacją dla Ofiarodawcy (każdy Ofiarodawca z tego progu otrzyma raz 1 egzemplarz książki "ONA")
2. Zapewniam dostęp do elitarnej grupy na Facebooku.
3. Zapraszam 1 raz w miesiącu na "krakowską cafĕ" czyli kawa w moim towarzystwie w samym sercu kulturalnego miasta.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK