Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pasjonatka życia i pisarka. Od zawsze kochająca książki i pochłaniająca je bez umiaru. W sierpniu debiutująca thrillerem "ONA". Niepoprawna i przekorna optymistka. To w skrócie o mnie, a teraz chcę poznać Was, więc zapraszam w niesamowitą i niezapomnianą literacką podróż.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1600 zł
brakuje 1600 zł
Uwaga! "ONA" niebawem się u Ciebie pojawi :)
Bardzo chcę, aby mój debiut literacki "ONA" dotarł do jak największej grupy odbiorców. Aby dowiedzieli się o nim zarówno: zagorzali Zwolennicy mocnych kryminałów; Czytelnicy trzymających w napięciu thrillerów; jak i wszelkich innych powieści. Będzie to możliwe poprzez wykupienie baneru reklamowego na najpopularniejszym portalu książkowym.
Jeśli Ofiarodawco jesteś gotowy/gotowa wesprzeć mój cel, to w ramach mojej wdzięczności za Twoją pomoc w realizacji mojego marzenia, przygotuję na Facebooku grupę, gdzie będziecie mogli zadawać mi pytania dotyczące książki i wszelkie inne ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3500 zł
brakuje 3500 zł
"ONA", "ONA", "ONA" i będzie ich jeszcze więcej! :)
Marzę o tym, aby pisanie - największa pasja, stała się moim jedynym zawodowym zajęciem. Chcę stworzyć kolejną część "ONA", rozbudowaną o nowe wątki, a potem jeszcze kolejne i następne książki, które już kreślą się w mojej wyobraźni.
Chcę Was zaprosić w literacką podróż obfitującą w niesamowite wrażenia i niezapomniane doznania. W podróż, z której zapewniam, nie będziecie chcieli wrócić......chyba, że po jeszcze więcej :) Chcę przelewać na papier to, co powstaje w mojej głowie, abyście w przyszłości mogli się z tym zapoznać i rozsmakować :)
To właśnie dzięki Wam ten projekt - moje marzenie będzie mogło się spełnić :)

O Autorze

Od zawsze kocham książki pod każdym kątem i w różnych odsłonach. Naprawdę!

 

Np. uwielbiam je wąchać (te stare - przywołują wspomnienia dawnych historii,  te nowe - zapachem drukarskiej farby przynoszą powiew świeżości i czegoś niezbadanego, nieodkrytego, istnego tabu dla wtajemniczonych). Poza tym bardzo lubię przeglądać ich okładki, bo są jak drzwi zapraszające do zupełnie innego świata. Odkąd pamiętam uwielbiam książki czytać, zagłębiać się w treść, odkrywać nowe postaci i wydarzenia, przekładać kartki, by poznawać inne rzeczywistości.

Jednak nade wszystko kocham pisać. Na początku były to krótkie notki, posty, artykuły, potem recenzje. I właśnie wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że najbardziej spełniam się w roli kreatorki literackiego świata, co w tym roku zaowocowało debiutem literackim "ONA".

Thrillerem, w którym świat medyczny przenika się ze światem wielkiego biznesu.  

 

Książkę udało mi się wydawać w wydawnictwie selfpublishing rozpisani.pl.

 

1.  Bardzo chciałabym, aby "ONA" trafiła do jak najszerszego grona odbiorców - co byłoby możliwe przez umieszczenie baneru reklamowego na najpopularniejszym portalu książkowym, jakim jest lubimyczytac.pl.

2. Moim marzeniem jest,  aby pisanie - największa pasja,  stało się głównym zawodowym zajęciem. Chcę stworzyć kolejną część "ONA", a potem jeszcze kolejne i następne książki, które już kreślą się w mojej wyobraźni. Chcę Was zaprosić w literacką podróż obfitującą w niesamowite wrażenia i niezapomniane doznania. W podróż, z której zapewniam, nie będziecie chcieli wrócić......chyba, że po jeszcze więcej :)

 

Poniżej możecie zobaczyć jak "Ona" radzi sobie w wirtualnym społecznościowym świecie :)

 

https://www.instagram.com/monika_gomolka/?hl=pl

 

https://www.facebook.com/ksiazkaOna/

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona/opinia/41514331#opinia41514331

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801652/ona/opinia/41958458#opinia41958458

 

 

 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Wasze wsparcie. :) Jest mi bardzo miło, że mój projekt literacki wzbudził zainteresowanie. W zamian każdego Ofiarodawcę umieszczę na mojej bocznej tablicy na fanpage na Facebooku.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie literackiego projektu "ONA" :) Cieszę się, że mój pomysł spodobał Ci się na tyle, że chcesz go wesprzeć tą kwotą.
W ramach mojego podziękowania zapewniam:
1. Umieszczenie Ofiarodawców z tego progu na mojej tablicy na profilu Patronite.
2. Ofiarodawcy z tego progu będą mieli dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Ofiarodawcy z tego progu 1 raz w miesiącu otrzymają ode mnie specjalnie wybrany dla Każdego z nich cytat, który będzie Ich opisywał.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Serdecznie dziękuję za tak wysokie miesięczne wsparcie mojego projektu :) Jest mi bardzo miło i w zamian za to Ofiarodawcom z tego progu zapewniam:
1. Umieszczenie na bocznej tablicy Patronite.
2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Ofiarodawcy z tego progu 1 raz w miesiącu otrzymają ode mnie specjalnie wybrany dla Każdego z nich cytat, który będzie Ich opisywał.
4. Będę przesyłać 1 raz w tygodniu fragment mojej nowej książki, do której jeszcze nikt nie miał dostępu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Ogromnie dziękuję za poparcie mojego projektu tą okrągłą sumą :) Wow!!!!!! Ofiarodawcom z tego progu podziękuję w następujący sposób:
1. Umieszczę Ich na bocznej tablicy Patronite.
2. Zapewniam dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
3. Przesyłam 1 raz w tygodniu fragment mojej nowej książki, do której jeszcze nikt nie miał dostępu.
4. Wysyłam 1 raz w miesiącu prezent niespodziankę związany z szeroko pojętą literaturą i sztuką - upominek, który na pewno Was ucieszy :)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Bardzo, bardzo dziękuję za tak wysoką kwotę wspierającą mój literacki projekt :) WOW!!!!
Niesamowicie cieszę się z tego i dlatego dla Ofiarodawców z tego progu mam coś zupełnie wyjątkowego:
1. Przesyłam 1 egzemplarz mojej książki wraz ze specjalną i unikatową dedykacją dla Ofiarodawcy (każdy Ofiarodawca z tego progu otrzyma raz 1 egzemplarz książki "ONA")
2. Zapewniam dostęp do elitarnej grupy na Facebooku.
3. Zapraszam 1 raz w miesiącu na "krakowską cafĕ" czyli kawa w moim towarzystwie w samym sercu kulturalnego miasta.
Zostań patronem