Avatar użytkownika

MoThor

0
patronów
0 
miesięcznie
320 
łącznie
0
patronów
0 zł 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziekuję za wsparcie mojej skromnej działalności.
Każdy patron, jest dla mnie niezmiernie ważny.
Dzięki Waszej pomocy razem ratujemy te piękne maszyny przed zapomnieniem.
🔧W zamian za Wasz wkład lista patronów pojawi się na końcu każdego z materiałow na YT.
10 zł miesięcznie
Jesteście wspaniali!
Ddziękuję Wam za wybór większego wsparcia, dzięki któremu zakupię nowe narzędzia oraz z czasem uzbieram na nowy projekt do odratowania.

W zamian za Wasze wsparcie
🔧umieszczę listę patronów na końcu każdego materiału filmowego
🔧raz w miesiącu udostępnie Wam dostęp do dodatkowych niepubikowanych materiałów.
20 zł miesięcznie
Jesteście najlepsi!
Dziękuję za tak duże wsparcie, które na pewno pozwoli na przeprowadzenie wielu interesujących i wymagających akcji ratunkowych dla zmęczonych i wysłużonych maszyn.

Wasze wsparcie zostanie docenione poprzez:
🔧 możliwość wpływania na rozwój kanału oraz współuczestniczenie w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszych prac,
🔧 Zostanie Wam udostępniony kontakt do mnie oraz będziemy mogli dyskutować nad dalszymi pracami i planami związanymi z rozwojem kanału.
50 zł miesięcznie
50zł musisz naprawdę cenić moją pracę, DZIĘKUJĘ:)

Pięćdziesiąt złotych to naprawdę spora kwota, więc za takie wsparcie musi być coś ekstra:)
🔧 specjalna wlepka, którą opracujemy wspólnie
🔧 stały rabat 10% na zakupy w sklepie z naszymi gadżetami (sklep powstanie w miarę rozwoju kanału)
🔧 benefity z pozostałych progów

raz jeszcze wielkie dzięki i szacun za tak duże wsparcie

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MoThor w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem pasjonatem motoryzacji oraz szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn. Amatorsko zajmuję się naprawami i renowacją silników i maszyn od małych budowlanych poprzez motocykle, a kończąc na samochodach. Jako majsterkowicz amator uważam, że przy odrobinie chęci można osiągnąć wiele:)

Cześć, witam:)

Jako zaplony majserkowicz amator zawsze staram się coś naprawić i uratowac przed wyladowaniem na śmietniku lub złomowisku ale nie zawsze sie to udaje:)  

Swoje pasje dzielę pomiedzy życiem rodzinnym i czasem spędzonym z dziećmi, a hobbym garażowym. Dzieki swoim zainteresowaniom mogę pokazać trochę starej motoryzacji dzieciom, które jako 5 i 6 latki najbardziej zafascynowane są Fiatem 126p i juz nie moga się doczekać kiedy będziemy go odnawiać:)

Jestem wizjonerem, który swoją pracą stara się zachęcić innych do podobnych działań oraz pkazać, że z odrobioną chęci można wiele.

Moja przygoda z majsterkowaniem i motoryzacją zaczęła się jakieś 20 lat temu, gdy jako nastolatek zakupiłem motocyk marki WSK za 100zł. Oczywiście wiecej stał rozkręcony, niż faktycznie jeździł:)

Jakiś czas temu postanowiłem podzielić się swoją pracą z innymi i tak zaczęła się przygoda z nagrywaniem filmów na YT.

W roku 2019 bedąc nad morzem zauważyliśmy z żoną kampery zaparkowane przy molo i zaciekawiliśmy sie tym tematem. Trafiliśmy na kilka ciekawych artykułów o Vanlifie, a z racji posiadania busa, który już nie był potrzebny postanowiliśmy przerobić go nakampera. Na poczatku roku 2020 zaczęły się prace, a efekt końcowy możecie zobaczyć w poniższym materiale.

Pomimo ciężkiego roku udało mi sie zakupić samochód z silnikiem 4.2l V8, który zawsze był moim nieosiągalnym marzeniem. Samochód wymagał kilku napraw mechanicznych i z nim zaczęła się seria filmów na YouTube.

Jestem, jak Wiekszość z Was:) staram się spełniać marzenia i robić to co sprawia mi przyjemność:)

Obecnie pracuję nad renowacją Fiata 126p, WSK Sport oraz motocykla Kawasaki z 83 roku więc jeśli chcesz lepiej poznać moją pracę ZAPRASZAM:)

Marcin (MoThor)

 

Cele Autora

Zakup kolejnego projektu
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Obecnie posiadam 3 projekty, które będę prowadził, a są to fiat 126p, motocykl Kawasaki z 83 roku oraz motocykl WSK z 1975 roku. Dzięki dodatkowym środkom gromadzonym co miesiąc będe w stanie zakupić kolejny samochód lub motocykl, które bedę chciał uratować przez zapomnieniem.
Stałe wsparcie
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Dzięki stałemu wsparciu finansowemu będę mógł je przeznaczyć na zakup niezbędnych częśći oraz drobnych elementów do projektów. Każdy z projektów potrzebuje zazwyczaj większej lub mniejszej naprawy i renowacji, dzięki gromadzonym środkom będę mógł na bieżąco przenzaczać te środki na ratowanie kolejnych maszyn.
Kamera do nagrywania
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 500 zł brakuje
0%
Obecnie filmy nagrywam telefonem, którego jakość pozostawia wiele do życzenia. Chciałbym zakupić bardziej profesjonalny sprzet aby zamieszczane materiały były w lepszej jakości.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MoThor już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lukasz Przybyla
Lukasz Przybyla
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.