Avatar użytkownika

Mozaika

0
patronów
0 
miesięcznie
2 950 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 950 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witamy w gronie patronów mozaiki!
Jako naszego patrona zapraszamy Cię do zamkniętej grupy na facebook’u, gdzie będziemy dzielić się doświadczeniami dotyczącymi pracy z dziećmi w oparciu o muzykę, sztukę i kulturę tradycyjną. Będzie to przestrzeń wymiany i współpracy. Przestrzeń, gdzie spotkamy Wasze potrzeby i pytania z naszym doświadczeniem.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
100 dostępnych miejsc
Płyta jest Twoja!
Jako nasz patron otrzymasz planowaną przez nas, pierwszą płytę Przemka Mazurka z dedykacją oraz zaproszenie do zamkniętej grupy na facebook’u. Po sześciu miesiącach wspierania, otrzymasz od nas dwie płyty. Dla długoterminowych patronów w tym progu planujemy kolejne płytowe niespodzianki.
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
10 dostępnych miejsc
Animacje na życzenie!
W ramach tego progu otrzymujesz gratyfikacje wynikające z poprzednich progów oraz coś wyjątkowego – możliwość zamówienia układu tanecznego/ autorskich animacji do wybranej przez Ciebie muzyki. Układ zostanie opracowany przez Ewę Płotkę, która swoimi animacjami zgromadziła społeczność ponad 20.000 subskrybentów i mówi się o niej, że jest jedną z najlepszych animatorek dla dzieci w tym kraju. Nagroda zostanie uruchomiona po upływie minimum 10 miesięcy.
50 zł miesięcznie
Nielimitowany dostęp do wideo spektakli mozaiki!
W ramach tego progu otrzymujesz dostęp do naszej platformy, na której będziesz mógł oglądać spektakle mozaiki zarejestrowane w formie video. Platforma będzie nieustannie rozwijana, a inauguracja jej funkcjonowania planowana jest na maj 2020. Oczywiście zapraszamy Cię również do zamkniętej mozaikowej grupy na facebook’u.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
10 dostępnych miejsc
Jeszcze więcej animacji na życzenie ;-)!
W ramach tego progu otrzymujesz gratyfikacje wynikające z progu pierwszego i drugiego oraz coś wyjątkowego – możliwość zamówienia dwóch układów tanecznych/ autorskich animacji do wybranej przez Ciebie muzyki. Układ zostanie opracowany przez Ewę Płotkę, która swoimi animacjami zgromadziła społeczność ponad 20.000 subskrybentów i mówi się o niej, że jest jedną z najlepszych animatorek dla dzieci w tym kraju. Nagroda zostanie uruchomiona po upływie minimum 10 miesięcy.
80 zł miesięcznie
Wybierz 80 zł
10 dostępnych miejsc
Piosenka na życzenie!
W ramach tego progu zapraszamy Cię do zamkniętej mozaikowej grupy na facebook’u, otrzymasz płytę Przemka Mazurka z osobistą dedykacją oraz mamy dla Ciebie coś jeszcze – raz na rok masz możliwość zamówienia u Przemka autorskiej, dedykowanej Tobie piosenki – urodziny Twojego dziecka, ważna okoliczność, hymn przedszkola? Przemek już zaciera ręce, aby stworzyć piosenkę o tym, co Ci w sercu gra.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Mozaika w twoim domu!
Robi się gorąco! Oczywiście zapraszamy Cię do zamkniętej mozaikowej grupy na facebook’u, otrzymujesz płytę Przemka Mazurka z osobistą dedykacją. Ale to nie wszystko! Poprowadzimy koncert wedle wybranego wspólnie programu z naszego repertuaru podczas urodzinek dla Twojego dziecka lub Waszej imprezy rodzinnej w dowolnym miejscu w Wielkopolsce. Nagrodą tą honorujemy po minimum 6 miesiącach patronowania.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteśmy w Twojej firmie ;-)!
Jesteśmy pełne uznania! Stworzymy i poprowadzimy dedykowany dwugodzinny set składający się z animacji lub koncertu oraz warsztatów kreatywnych dla dzieci pracowników Twojej firmy (maksymalnie 150 uczestników). Możliwość skorzystania z tej gratyfikacji przysługuje raz do roku. A poza tym zapraszamy Cię do zamkniętej mozaikowej grupy na facebook’u i otrzymasz płytę Przemka Mazurka z osobistą dedykacją.
400 zł miesięcznie
Wybierz 400 zł
5 dostępnych miejsc
Widzimy się co miesiąc!
Zrealizujemy cykl 9 koncertów obejmujących rok szkolny – raz na miesiąc dotrzemy do placówki edukacyjnej, którą prowadzisz lub do której chodzi Twoje dziecko na terenie Wielkopolski lub Warszawy. O tematyce koncertów będziesz uprzednio powiadomiony, ale możesz być pewien, że przygotujemy Ci niezłą mozaikę! Możemy też przyjechać z pojedynczymi koncertami. Zasada jest prosta - jednokrotna wpłata odpowiada jednemu koncertowi. A poza tym zapraszamy Cię do zamkniętej mozaikowej grupy na facebook’u i otrzymasz płytę Przemka Mazurka z osobistą dedykacją.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mozaika w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Piąteczka! Tu Mozaika. Jesteśmy zespołem kreatywnych i pełnych energii ludzi, których połączyła pasja do pracy z dziećmi. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu spektakli, koncertów i warsztatów skierowanych do dzieci oraz rodzin z dziećmi.


Poznałyśmy się w 2010 roku, wspólne priorytety w myśleniu o dzieciach i pracy z dziećmi przekuły naszą przyjaźń w decyzję o założeniu mozaiki. Od 2014 roku działamy razem – bez ani jednej kłótni – to się nazywa dream team :) Stale poszerzamy nasz zespół i zapraszamy do współpracy artystów z różnych zakątków Polski, choć przede wszystkim Wielkopolski. To jest nasz region, więc działamy głównie lokalnie, w wielkopolskich szkołach i przedszkolach, lecz od pewnego czasu nasz kalendarz utkany jest ciągłymi wyjazdami na zaproszenie domów kultury, festiwali i placówek edukacyjnych w całym kraju. A dlaczego mozaika? Bo naszą misją jest dawanie dzieciom piękna w różnorodności – od muzyki, tańca i wspólnej zabawy, po teatr, opowieści i tradycje. Słowem – mozaika twórczych działań z dziećmi i dla dzieci.

Tego się trzymamy – czyli jak patrzymy na dzieci?

Dzieci mają o wiele większą wyobraźnię niż nam się czasami wydaje. Dlatego nie akceptujemy kiepskiej jakości sztuki dla dzieci, która zakłada banalne przesłania, uproszczony przekaz i kiepski design. Traktujemy dzieci poważnie – choć nie z powagą ;-) Dbamy o jakość – począwszy od tworzenia scenariuszy, przez wartościową tematykę po współpracę ze scenografami i kostiumografami. Stale pracujemy nad tym, aby dawać dzieciom piękno w czystej postaci – niezależnie, której dziedziny sztuki dotyczy program. Szukamy zachwytu w ich oczach, bo wiemy, że jak teraz te oczy zapalą się w zachwycie, będą szukać tego piękna w przyszłości.

 

Wspólne doświadczenie i budowanie więzi. Do tego dążymy w każdym programie. Sztuka i kultura są okazją do twórczego bycia ze sobą i z innymi. Dzieciom potrzebne są dobre doświadczenia bycia razem z innymi – wspólne przeżywanie zaskoczenia nowymi brzmieniami, radości w tańcu i wzruszenia dobrym zakończeniem opowieści. Z akcentem na: wspólne. Każdy na swój sposób, ale razem. To dla nas wartość sama w sobie. Uczenie dzieci wartościowego bycia z innymi.

 

Co robimy? – czyli jak przekuwamy nasze myślenie o dzieciach   na konkretne działania?

Spektakle i koncerty interaktywne – poznajemy świat muzyki, teatru, tradycji, tańca i opowieści poprzez formułę koncertów i spektakli, pełnych interakcji z dziećmi i współtworzonych z wyszukanymi artystami.

Animacje – tematyczne zabawy autorskie, układy taneczne i ciekawe konkursy, które skutecznie integrują wszystkich uczestników plus pakiet energii i uśmiechu do woli.  

Alfabet Tradycji – cykl interaktywnych spotkań edukacyjnych, w trakcie których dzieci poznają w praktycznej formie kulturę tradycyjną swojego podregionu. Program dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska”

Warsztaty dla osób pracujących z dziećmi – rzetelnie i z błyskiem w oku dzielimy się doświadczeniem i wiedzą w zakresie tego, co nam szczególnie bliskie: form pracy z dziećmi w oparciu o animacje oraz polską kulturę tradycyjną.

 

Dlaczego zakładamy patronite?

Nasze działania opierają się o kontakt z dziećmi na żywo. Aktualna sytuacja związana z pandemią zatrzymała wszystkie nasze realizacje. Co zrobić, kiedy nie możemy dawać dzieciom na co dzień tego, co dawaliśmy im do tej pory? Co zrobić, kiedy serce wyrywa się do dzieci, bo wiemy, że szczególnie teraz, potrzebują tego, co daje kontakt z kulturą, sztuką, ruchem – oddechu, radości, inspiracji, nadziei. Podjęłyśmy decyzję, że uruchamiamy część naszych działań w Internecie. Nie tylko na czas pandemii – chcemy stworzyć tutaj swoje miejsce na stałe – aby dobro i piękno mogło docierać do większej liczby dzieci. O konkretach piszemy w zakładce: cele. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, zapraszamy do dołączenia do naszych patronów.

Cele Autora

Mozaika Dzieciom na Youtube
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Pierwszym naszym celem jest stworzenie w Internecie przestrzeni dla dzieci, która prowadzi do kontaktu z muzyką i tańcem w ciekawej, pełnej interakcji formie. Możecie razem z nami stworzyć takie miejsce w Internecie, o które jako rodzice czy nauczyciele będziecie spokojni, że dziecko może tu znaleźć okazje do zabawy i rozwoju nasycone dobrą jakościowo muzyką, wartościowym przekazem i autentycznym kontaktem.

Piosenki, tańce, opowieści i zabawy, które zostaną w Waszych dzieciach na długo po wyłączeniu ekranu – o to przecież chodzi. Innymi słowy dużo zabawy, ruchu, inspiracji, uśmiechu, czyli twórcze bycie ze sobą i z innymi. A w przyszłości bajki terapeutyczne, szkolenia dla animatorów i to, czego potrzebę zauważymy w dzieciach.

Co dokładnie będzie zawierał kanał Mozaika Dzieciom na Youtube?

- animacje do autorskich piosenek współpracujących z nami artystów – zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania, tańczenia, uczestniczenia, aby mogły w aktywny sposób bawić się nagraną akustycznie muzyką, czyli aktywne poznawanie muzyki.

- animacje taneczne – w zdrowym ciele, zdrowy duch. A zatem dużo ruchu w formie, którą dzieci lubią najbardziej – poprowadzimy je z uśmiechem i energetycznym przekazem przez tańce, pląsy i zabawy.

- bajki i opowieści terapeutyczne

Od zawsze pracujemy z dziećmi na żywo. Wchodząc w świat Internetu potrzebujemy odpowiedniego sprzętu technicznego niezbędnego na każdym etapie produkcji. Poza tym środki zbierane w ramach tego celu zostaną przeznaczone na wynagrodzenia dla artystów i ekipy technicznej.
Spektakle Mozaiki w internecie.
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Chcecie w wolnej chwili obejrzeć razem z dziećmi koncert czy spektakl, który będzie przyjemnością dla wszystkich – i dużych i małych? Spektakl, który i Was zaciekawi, a dzieciom pozwoli wejść w świat muzyki czy teatru i na tyle go posmakować, aby szukać później tych przestrzeni w życiu?

Proszę bardzo, wszystko jest, za nami ponad 50 gotowych realizacji – scenariuszy i scenografii, a jeszcze więcej kostiumów, rekwizytów, powstałych utworów i sprawdzonych z dziećmi interakcji. Nic tylko rejestrować w dobrej jakości technicznej i udostępniać od wyboru do koloru.

Taki właśnie jest plan. Chcemy stworzyć platformę, na której będziemy udostępniać spektakle i koncerty interaktywne zarejestrowane w formie video.

Potrzebujemy sprzętu, lokalizacji i odpowiedniej ekipy, w tym Was – jeśli chcecie wesprzeć to dzieło.
Płyta z autorskimi piosenkami dla dzieci.
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Jako mozaika współpracujemy na co dzień z wieloma artystami, którzy tworzą niezwykle interesującą muzykę dla dzieci.

Przemek Mazurek to jeden z nich – autor piosenek dla dzieci i dorosłych, z którym współpracujemy od początku istnienia Mozaiki. Stworzone przez niego piosenki mają tę właściwość, że dzieci od razu je podchwytują – choć melodie niebanalne i słowa pełne wdzięku. Jak on to robi? Wie, jak pisać dla dzieci i z dziećmi – część piosenek Przemka tworzą wraz z nim jego córki. Niemalże po każdym koncercie z udziałem Przemka nauczyciele i rodzice pytają nas: „a gdzie można kupić Pana płytę?” Od trzech lat słuchamy tych pytań. Dość już! ;-)

Zapraszamy Was do wspólnego wydania pierwszej płyty Przemka Mazurka z piosenkami dla dzieci i całych rodzin.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mozaika już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Barbara Górecka
Barbara Górecka
40 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.