W Patronite od 07.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 950 łącznie

Mozaika Dzieciom na Youtube

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Pierwszym naszym celem jest stworzenie w Internecie przestrzeni dla dzieci, która prowadzi do kontaktu z muzyką i tańcem w ciekawej, pełnej interakcji formie. Możecie razem z nami stworzyć takie miejsce w Internecie, o które jako rodzice czy nauczyciele będziecie spokojni, że dziecko może tu znaleźć okazje do zabawy i rozwoju nasycone dobrą jakościowo muzyką, wartościowym przekazem i autentycznym kontaktem.

Piosenki, tańce, opowieści i zabawy, które zostaną w Waszych dzieciach na długo po wyłączeniu ekranu – o to przecież chodzi. Innymi słowy dużo zabawy, ruchu, inspiracji, uśmiechu, czyli twórcze bycie ze sobą i z innymi. A w przyszłości bajki terapeutyczne, szkolenia dla animatorów i to, czego potrzebę zauważymy w dzieciach.

Co dokładnie będzie zawierał kanał Mozaika Dzieciom na Youtube?

- animacje do autorskich piosenek współpracujących z nami artystów – zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania, tańczenia, uczestniczenia, aby mogły w aktywny sposób bawić się nagraną akustycznie muzyką, czyli aktywne poznawanie muzyki.

- animacje taneczne – w zdrowym ciele, zdrowy duch. A zatem dużo ruchu w formie, którą dzieci lubią najbardziej – poprowadzimy je z uśmiechem i energetycznym przekazem przez tańce, pląsy i zabawy.

- bajki i opowieści terapeutyczne

Od zawsze pracujemy z dziećmi na żywo. Wchodząc w świat Internetu potrzebujemy odpowiedniego sprzętu technicznego niezbędnego na każdym etapie produkcji. Poza tym środki zbierane w ramach tego celu zostaną przeznaczone na wynagrodzenia dla artystów i ekipy technicznej.

Spektakle Mozaiki w internecie.

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Chcecie w wolnej chwili obejrzeć razem z dziećmi koncert czy spektakl, który będzie przyjemnością dla wszystkich – i dużych i małych? Spektakl, który i Was zaciekawi, a dzieciom pozwoli wejść w świat muzyki czy teatru i na tyle go posmakować, aby szukać później tych przestrzeni w życiu?

Proszę bardzo, wszystko jest, za nami ponad 50 gotowych realizacji – scenariuszy i scenografii, a jeszcze więcej kostiumów, rekwizytów, powstałych utworów i sprawdzonych z dziećmi interakcji. Nic tylko rejestrować w dobrej jakości technicznej i udostępniać od wyboru do koloru.

Taki właśnie jest plan. Chcemy stworzyć platformę, na której będziemy udostępniać spektakle i koncerty interaktywne zarejestrowane w formie video.

Potrzebujemy sprzętu, lokalizacji i odpowiedniej ekipy, w tym Was – jeśli chcecie wesprzeć to dzieło.

Płyta z autorskimi piosenkami dla dzieci.

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Jako mozaika współpracujemy na co dzień z wieloma artystami, którzy tworzą niezwykle interesującą muzykę dla dzieci.

Przemek Mazurek to jeden z nich – autor piosenek dla dzieci i dorosłych, z którym współpracujemy od początku istnienia Mozaiki. Stworzone przez niego piosenki mają tę właściwość, że dzieci od razu je podchwytują – choć melodie niebanalne i słowa pełne wdzięku. Jak on to robi? Wie, jak pisać dla dzieci i z dziećmi – część piosenek Przemka tworzą wraz z nim jego córki. Niemalże po każdym koncercie z udziałem Przemka nauczyciele i rodzice pytają nas: „a gdzie można kupić Pana płytę?” Od trzech lat słuchamy tych pytań. Dość już! ;-)

Zapraszamy Was do wspólnego wydania pierwszej płyty Przemka Mazurka z piosenkami dla dzieci i całych rodzin.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Barbara Górecka
Barbara Górecka
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Agnieszka Strzyż
Agnieszka Strzyż
Próg: 20 zł
Marek Grobelny
Marek Grobelny
Próg: 400 zł