Kamil "Seto" Zawodny

W Patronite od 03.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 724

liczba Patronów: 764

7 patronów
200 zł miesięcznie
2 605 zł łącznie

Podstawowe koszty produkcji

500 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Takie wsparcie przeznaczane zostanie na podstawowe koszty produkcji - Internet, prąd, nowe gry. Po prostu minimum, które zapewni pewną swobodę :)

Koszty życia i pracy

2 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Dzięki takiej sumie jestem w stanie opłacić lokal oraz wszystko to co powyżej :) W skrócie - "życie". Można dzięki temu przestać się martwić czy ktoś będzie chciał oglądać daną grę, czy mogę sobie pozwolić na dłuższe wakacje, z których na pewno będę starał się nagrać coś ciekawego :D

Udoskolenie zaplecza techniczego

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

W tym wypadku co miesiąc jestem w stanie odłożyć sporą sumę, którą przeznaczę na to by wchodzić na wyższy poziom jakości moich materiałów. Nowe kamery, aparaty, stabilizatory, karty pamięci, upgrade PC itp. Pewnie część pieniędzy postaram się odłożyć na wymarzone podróże po Europie :)

Nowinki technologiczne i marzenia

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 800 zł

brakuje

Nawet mi się nie śniło, że kiedykolwiek skupię wokół siebie taką grupę odbiorców, którzy będą w stanie mnie tak wspierać! Jesteście niesamowici!!!
Dzięki temu nie będę musiał się zastanawiać czy w danym miesiącu kupić "to czy to". Jeżeli będzie coś wartego pokazania na scenie gamingu czy nowinek technologicznych to kupuję podczas premiery! Macie gwarancję, że pojawiać się będą vlogi z podróży po Świecie! :) Dziękuję!!!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni