Młoda Sztuka Po Polsku

W Patronite od 17.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Wyjątkowy artysta - podcast z serii Pogadanki na temat Sztuki

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Moim celem jest, aby Młoda Sztuka Po Polsku mogła funkcjonować w trybie ciągłym i nie przerwanym, dlatego chciałabym, aby moje działania były również promowane w sposób ciągły. Jeżeli osiągnę próg 1000 zł miesięcznie, w każdym miesiącu dostaniecie posty, recenzje, ciekawostki na temat świata sztuki oraz podcast z wybranym artystą, dotyczący jego twórczości i aktualnej oferty na rynku.

Film Rozważania Młodej Sztuki Po Polsku

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Celem jest możliwość przygotowania się do kręcenia kolejnych odcinków filmów i podcastów. Każdy odcinek wymaga przygotowania materiałów, nakręcenia filmu oraz montażu, który zajmuje najwięcej czasu. Dzięki osiągnięciu kwoty 2000 zł miesięcznie będę mogła (poza bieżącym śledzeniem wydarzeń i pisaniem o nich), skupić się na kolejnych produkcjach filmowych. Im więcej Waszego wsparcia, tym częściej będę mogła poświecić się celom na Młodej Sztuce Po Polsku.

Niepowtarzalne wywiady z waszymi ulubieńcami!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Najbardziej pracochłonnym zadaniem, a zarazem najwspanialszą formą promocji jest wywiad z artystą! Wywiad zaczyna się od ułożenia pytań, a następnie na zaplanowaniu spotkania. Rozmowa jest nagrywana i w dalszej części przenoszona na papier. Kolejne kroki to często wielotygodniowe korekty i wymiana materiału, uzupełnianie pytań i odpowiedzi oraz formowanie gotowego artykułu. Przy osiągnięciu progu 5000 zł miesięcznie będę mogła w 100% skupić się na tej formie promocji. Planuję także wywiady w formie filmów, kadrowanych w różny sposób.
Młoda Sztuka Po Polsku to pasja, która dzięki Wam będzie mogła stać się moją pracą i sposobem na życie, któremu w pełni chce się poświęcić. Bardzo dziękuję Wam za pomoc!
Zostań Patronem