Avatar użytkownika

Młoda Sztuka Po Polsku

1
patron
9 
miesięcznie
324 
łącznie
1
patron
9 zł 324 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Próg 1
Jesteś FANEM.

Bardzo Ci dziękuje, to próg całkowicie bezinteresowny. Oznacza, że lubisz stronę MŁODA SZTUKA PO POLSKU i kibicujesz jej rozwojowi.
Jeżeli dołączy tu wiele osób, będę mogła skupić się na wspieraniu i promowaniu Polskich ARTYSTÓW, nie martwiąc się o rzeczy przyziemne :)
14 zł miesięcznie
Próg 2
Jesteś PATRONEM.

Dziękuję, że mnie wspierasz! Dzięki Tobie będę mogła pisać artykuły i zajmować się wyszukiwaniem wartościowego malarstwa, o którym możesz przeczytać na mojej stronie.
W podziękowaniu za Twoją hojność, dołączysz to wspaniałej listy Patronów wyszczególnionej na Facebooku/Instagramie Młodej Sztuki Po Polsku.

JEŻELI W KTÓRYMKOLWIEK Z PROGÓW (od progu nr 2) CHCIELIBYŚCIE BYĆ WYRÓŻNIENI Z IMIENIA I NAZWISKA, BĄDŹ NAZWY FIRMY, ZAPRASZAM DO KONTAKTU :)
19 zł miesięcznie
Próg 3
Jesteś PROMOTOREM!

Dziękuję za wspieranie promowania polskich artystów! Jak to działa? Z tej puli będę mogła opłacić reklamy na Facebooku lub Instagramie, które pozwalają na to, aby naszych artystów zobaczyło więcej osób. Zostaniecie oczywiście dodani jako PROMOTOR na liście Patronów na Facebooku/Instagramie. Każda osoba przy okazji wejścia na stronę, będzie mogła Was zobaczyć, lub nazwę waszej firmy!

JEŻELI W KTÓRYMKOLWIEK Z PROGÓW (od progu nr 2) CHCIELIBYŚCIE BYĆ WYRÓŻNIENI Z IMIENIA I NAZWISKA, BĄDŹ NAZWY FIRMY, ZAPRASZAM DO KONTAKTU :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Młoda Sztuka Po Polsku w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie, z tej strony Młoda Sztuka Po Polsku. Z wielką pasją i zamiłowaniem wspieram młodych artystów, którzy starają się rozwijać na rynku sztuki. Wprowadzam ludzi w świat wartościowych obrazów i ich twórców. Nagrywam filmy i podcasty, piszę wywiady oraz artykuły na temat świata sztuki.

 

 

Nazywam się Ewelina Kuzaniak i wprowadzam Was w fascynujący świat Młodej Sztuki/Nowej Sztuki. Upowszechniam obrazy artystów w sieci, wspierając ich twórczość. Piszę wywiady i artykuły, tworzę filmy i podcasty, to wszystko i więcej na stronie Młoda Sztuka Po Polsku. 

 


Treści głównie udostępniam na Facebooku, tam znajdziecie na bieżąco informacje na temat najciekawszych i godnych zauważenia artystów. Piszę artykuły, wywiady, tworzę filmy i podcasty, wszystko po to, aby wspierać twórców.

Piszę o obrazach, w które warto zainwestować, udostępniam linki do najważniejszych aukcji. Daję podpowiedzi i gotowe recepty na temat tego jak rozwinąć się na rynku sztuki. Dla zainteresowanych kupnem, wyjaśniam jak wygląda sprzedaż i rynek dzieł sztuki.

Uważam, że zdecydowanie za mało pisze się na temat Młodej Sztuki oraz Nowej Sztuki. Z całego serca staram się wejść w ten świat, by go Wam przedstawić i pomóc twórcom.

Chcę, żeby Polska Sztuka rozwijała się nie tylko w kraju, ale i na świecie i aby każdy przeciętny odbiorca uświadomił sobie, że wspieranie sztuki poprzez kupowanie obrazów, to nie tylko sposób na ładne wnętrze, ale to także inwestycja na przyszłość.  

WSPIERAJMY SZTUKĘ RAZEM!

 

Cele Autora

Kamera cyfrowa Full HD ze statywem i lampą
  • 2 500 zł
  • 2 176 zł brakuje
12%
Uwielbiam to co robię!!! Promowanie sztuki, mówienie o niej i przedstawianie kolejnych wartych uwagi artystów zajmuje ogromną część mojego życia. Mając świadomość, że najlepszy i najciekawszy przekaz informacji to film, bardzo chciałabym zakupić profesjonalną kamerę do kręcenia wywiadów i filmów i przedstawiania treści za pomocą video. Niestety kręcenie aparatem i montowanie pociętych scen zajmuje mnóstwo czasu, dlatego miło było by to zmienić. Jeżeli macie ochotę wesprzyjcie mnie, abym mogła zrealizować ten cel. Bardzo dziękuję wszystkim patronom! Trzymajcie się i do zobaczenia w kolejnych odcinkach filmów Młodej Sztuki Po Polsku! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Młoda Sztuka Po Polsku już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Pazera
Anna Pazera
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.