MaturaToBzdura

W Patronite od 22.01.2019

Ruszamy! ?

10 000 zł

51%

osiągnięto

4 812 zł

brakuje

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku! Ta kwota pozwoli nam ruszyć z intensywnymi pracami nad Quiz House na iOS , będziemy mogli przenieść najważniejsze elementy systemu na nową platformę!

Liczy się każda Wasza złotówka - dzięki Patronite nie tylko powstanie nowa apka, ale przede wszystkim będziemy mogli tworzyć ją RAZEM!

UWAGA: Patroni wybiorą temat specjalnego odcinka MaturaToBzdura, który nakręcimy dla Was... może to będzie odcinek o Płaskiej Ziemi, może o antyszczepionkowcach, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły ?

Będzie się działo ?

Półmetek! ?

25 000 zł

20%

osiągnięto

19 812 zł

brakuje

Jesteśmy w połowie drogi, programiści są dzięki Wam dożywiani Redbullem i pizzą i pracują dniami i nocami

Z okazji półmetku, połowinek... 50% - jak kto woli, szykujemy specjalną nagrodę:

Jeden z patronów (ze wszystkich progów!) dostanie naszą pierwszą, historyczną i dość ciężką naramienną kamerę MaturaToBzdura, która dużo widziała i słyszała przez 8 lat istnienia programu!!!UWAGA: Patroni wybiorą temat DRUGIEGO specjalnego odcinka MaturaToBzdura, który nakręcimy dla Was... nawet już nie chcę sugerować tematu odcinka, ale może wybierzmy się do miasta, w którym jeszcze nigdy nie kręciliśmy MaturaToBzdura, patroni zdecydują! ?

Finał ?

50 000 zł

10%

osiągnięto

44 812 zł

brakuje

Wszyscy patroni dostaną specjalne, unikatowe nagrody - nie dostanie ich nikt poza osobami, które dołożyły choćby skromną cegiełkę to naszego projektu!

Na razie nie możemy zdradzić nic więcej - nie to będzie wielka niespodzianka ?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)