Music Lessons by Darek

W Patronite od 04.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3065

Liczba Patronów: 2867

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
Mam na imię Darek i prowadzę kanał edukacyjno-muzyczny "Music Lessons by Darek" gdzie można nauczyć się gry na pianinie, a także na gitarze. Dodatkowo dowiesz się wiele na temat teorii muzyki, porad i ciekawostek muzycznych:) Od niedawna prowadzę także sklep z nutami oraz tworzę kursy na pianino.

O Autorze


💥💥 Dzięki wsparciu m. in. moich Patronów udało się po kilku ciężkich miesiącach pracy we wrześniu otworzyć sklep o nazwie Nuty od Darka - www.nutyoddarka.pl. Dostępne są w nim materiały muzyczne do kanału Music Lessons by Darek w formie nut PDF, plików MIDI oraz edytowalnych nut MUSESCORE.

Dzięki za pomoc!!!


 

🔴 Hej, mam na imię Darek. Mam 30 lat i od ponad 20 lat jestem związany z muzyką 🎼

 

 

✅ Swoje początki przygody muzycznej zacząłem w ognisku muzycznym grając na gitarze klasycznej 🎸 Następnie ukończyłem szkołę muzyczną, gdzie oprócz gitary klasycznej grałem także na pianie 🎹 i gitarze basowej 🎸 Będąc pełnoletni skończyłem studia muzyczne, w trakcie których rozpocząłem także swoją jak dotąd jedyną pracę, czyli 👨‍🏫nauczanie 🎶 muzyki 🎵

 

✅ Już od początków studiów zastanawiałem się nad otwarciem kanału edukacyno-muzycznego, który miał nazywać się "Muzyka jest prosta" 😀  Jednak do podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności Youtubowej musiałem poczekać aż do 2016 roku, kiedy to został założony kanał o nazwie 💛 "Music Lessons by Darek" 🖤

 

 

✅ Z początku nie wiedziałem, w którą stronę kanał miał się rozwijać. Wiedziałem tylko, że jest luka na polskim YT i jest kompletny brak poradników gry na fortepianie w formie Synthesii 🎹 W ciągu ponad 4 lat udało się zdobyć ok. 55.000 subskrypcji na Youtubie, na którym jest ok. 900 filmików 🎬 (łącznie 25.000.000 wyświetleń). Jest to największa baza poradników na pianino/keyboard w Polsce!

 

✅ W 2018 roku otworzyłem stronkę WWW, na której można znaleźć za darmo nuty do niektórych piosenek, które są na Youtubie. W tym także roku narodziła się myśl, że czas by oprócz synthesii tworzyć także nagrania ze swoim udziałem.

 

✅ Do kwietnia 2020 roku udało się stworzyć ponad 20 filmików 🎥 gdzie poruszałem różną tematykę związaną z muzyką - od gry na instrumentach po ciekawostki muzyczne.

 

✅ Rok 2020 był także przełomowy bo postanowiłem zrezygnować z pracy w 2 placówkach. Wszystko przyspieszyła pandemia i postanowiłem w 100% poświęcić się pracy nad tym kanałem. We wrześniu otworzyłem sklep o nazwie "Nuty od Darka". W bazie tego sklepu jest już ponad 3000 plików do ponad 300 piosenek.

 

✅ W obecnym 2021 roku podjąłem się stworzenia kursu ONLINE na pianino o nazwie Pianino z Darkiem, w którym uczę podopiecznych gry od podstaw na fortepianie czy keyboardzie!

 

✅ W kanał zainwestowałem dużo własnych pieniędzy 💲 czy to na kupno laptopa 💻 czy dysków twardych 💾 klawiatury MIDI 🎹 mikrofonów 🎤 interfejsu audio, kamery sportowej 🎥 aparatu fotograficznego 📸 sprzętu do oświetlenia 🔦 statywów, oprogramowania do obróbki audio czy wideo i wiele innych 😀

 

✅ W planach mam jeszcze zakupienie wiele innych sprzętów, by udoskonalić swoją pracę dla Was. Przez ponad rok włączonych reklam na Youtubie udało się zwrócić pieniądze za laptop 😃

 

 

Planów jest wiele, ale z ciekawszych pomysłów jest:

  • stworzenie kursów fortepianowych i gitarowych na Youtubie i poza YT
  • stworzenie darmowej aplikacji na Androida z nutami
  • ciągłe tworzenie synthesii i filmików z moim udziałem:)

 

😊 Dzięki i do zobaczenia 😊

Darek

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Trepka
Damian Trepka
Próg: 20 zł
Mariusz Mariusz
Mariusz Mariusz
Próg: 20 zł
Basia Buga - Rucińska
Basia Buga - Rucińska
Próg: 30 zł
Wanda Antonik
Wanda Antonik
Próg: 20 zł
Tomasz Bobula
Tomasz Bobula
Próg: 20 zł