Muzeum Historii Gitary

W Patronite od 04.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Immortal Guitar History Museum

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Tysiąc złotych miesięcznie oznacza, że nie musimy samodzielnie finansować kosztów stałych Muzeum. Znika zagrożenie, że nie będziemy w stanie kontynuować działania. Wolni od stałych obciążeń i ryzyka, że nie będzie nas na nie stać możemy do końca Świata i jeden dzień dłużej dbać o nasze dziecko. Wszelkie pozostałe koszty związane z materiałami i narzędziami do napraw i konserwacji jesteśmy w stanie pokryć z biletów wstępu. Muzeum Historii Gitary uzyskuje nieśmiertelność.

Guitar History Museum Opening Hours

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Trzy tysiące złotych pozwalają nie tylko utrzymać MHG lecz umożliwiają jednemu z nas (i wiemy któremu!) na stałe poświęcić się wyłącznie pracy w Muzeum. Umożliwi nam to nie tylko otworzenie Muzeum w stałych godzinach (poza dotychczasowym trybem otwarcia po umówieniu się) lecz również stworzenia materiałów multimedialnych dla zwiedzających. Umożliwi również stałą pielęgnację kondycji instrumentów. Otworzy możliwość organizowania wspólnych imprez z Filharmonią Śląską, organizowania koncertów muzyki etnicznej. Ten próg daje nam możliwość rozwoju instytucji, ponieważ umożliwi poświęcenie naszej pasji znacznie więcej czasu.

Supernova

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu umożliwi zupełną zmianę wymiaru działania MHG. Muzeum będzie mogło zmienić lokalizację na miejsce w pobliżu Muzeum Śląskiego na terenach Centrum Konferencyjnego w Katowicach. Wraz z opracowanymi w poprzednim produ materiałami, ze stałymi godzinami pracy i w dogodnej lokalizacji uzyskamy znacznie większą liczbę zwiedzających. Z jednostki o charakterze jakościowym staniemy się instytucją oddziaływującą znacznie szerzej.
Zostań Patronem