Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Autor prawdopodobnie największego polskojęzycznego bloga poświęconego tematyce tworzenia gier komputerowych - poradniki, kursy, felietony, publicystyka, czasami jakieś głupoty.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Być albo nie być
Taka kwotna to niezbędne minimum jakie muszę wydać na funckjonowanie bloga. Mieści się tam koszt utrzymania serwera i domeny. Przy osiągnięciu tego celu, będę wychodził z blogiem na zero.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Ładnie dla oka
W tym progu mieści się licencja na Photoshopa, żebym mógł obrabiać grafiki. Dodatkowo dzięki tym pieniądzom, będę mógł:
- Kupować assety, które uatrakcyjnią poradniki - będę starał się tak dobierać assety, aby móc je wam udostępniać.
- Kupować różne pluginy do Unity, aby móc wam je recenzować,
- Kupować zdjęcia z banków zdjęć aby wpisy wygladały bardziej estetycznie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Boston, Massachusetts
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi w miarę swobodnie poświęcać środki na bilety i pokrycie kosztów podróży na różne wydarzenia związane z branżą. Dzięki temu będę mógł je dla was relacjonować prosto z miejsca.

Dodatkowo pozwoli podnieść jakość assetów omawianych w poprzednim progu. Za te pieniądze będę mógł zamawiać drobne grafiki, dzięki czemu na 100% trafią one do was zupełnie za darmo.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Coach mWin
Takie środki pozwolą mi w większym stopniu skupić się na działalności blogerskiej i edukacyjnej. Tym samym będę mogły powstać bardziej kompletne, zaawansowane i spójne kursy w różnych formach - wideo, webinary, live, szkolenia stacjonarne.

Może dzięki wam, w Polsce zostanie wydana pierwsza, aktualna w dniu wydania książka o Unity.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Marek Winiarski. Od małego kształciłem się w kierunku przedmiotów informatycznych z naciskiem na różnej maści programowanie. Zawodowo zajmuje się programowaniem aplikacji internetowych. Jednak gry były zawsze moją pasją, która parę lat temu przekształciła się w chęć tworzenia gier.

Inni mogą wrzucać ładne filmiki, a ja mam tylko fragmenty kodu...

 

W ramach motywacji samego siebie, otworzyłem bloga (mwin.pl) na którym pisałem swoje spostrzeżenia o grach, krótkie poradniki na temat rzeczy, których sam się nauczyłem, a czasem swoje luźne przemyślenia. Z biegiem czasu blog zaczął rozwijać swoją społeczność, która z miesiąca na miesiąć i z roku na rok jest coraz większa. Obecnie niepozorny blog jest prawdopodobnie największym polskojęzycznym blogiem poświęconym tematowi tworzenia gier.

Piszę w C# i głównie pracuję z Unity

Początkowa chęć nauki przerodziła się w pasję do przekazywania wiedzy. Chciałbym dalej prowadzić swoją działalność, a może z czasem ją rozszerzyć. Nie chce jednak dzielić społeczności na płacących i niepłacących przez nagrody typu "poradnik tylko dla płacących". Zależy mi, aby przekazywana wiedza była ciągle ogólnodostępna, dlatego większość progów nie zawiera szczególnych nagród, a i również nie wypisuje wielu celów. Chcę by wsparcie było w pełni dobrowolne i żebym mógł je traktować jako szczerą chęć wsparcia, a nie pogoń za nagrodami.

Zdarzało mi się występować na różnych wydarzeniach w roli prelegenta - tutaj targi kariery w Krakowie

Do tej pory udało mi się zrealizować jeden dluższy kurs poświęcony tworzeniu gry FPS oraz ponad 70 mniejszych poradników. Mam nadzieję, że z waszym wsparciem uda się zwiększyć tę liczbę. 

Wielkie dzięki za każde okazane wsparcie

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Polecani Autorzy