Marek Winiarski

W Patronite od 15.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
312 zł łącznie
Autor prawdopodobnie największego polskojęzycznego bloga poświęconego tematyce tworzenia gier komputerowych - poradniki, kursy, felietony, publicystyka, czasami jakieś głupoty.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Marek Winiarski. Od małego kształciłem się w kierunku przedmiotów informatycznych z naciskiem na różnej maści programowanie. Zawodowo zajmuje się programowaniem aplikacji internetowych. Jednak gry były zawsze moją pasją, która parę lat temu przekształciła się w chęć tworzenia gier.

Inni mogą wrzucać ładne filmiki, a ja mam tylko fragmenty kodu...

 

W ramach motywacji samego siebie, otworzyłem bloga (mwin.pl) na którym pisałem swoje spostrzeżenia o grach, krótkie poradniki na temat rzeczy, których sam się nauczyłem, a czasem swoje luźne przemyślenia. Z biegiem czasu blog zaczął rozwijać swoją społeczność, która z miesiąca na miesiąć i z roku na rok jest coraz większa. Obecnie niepozorny blog jest prawdopodobnie największym polskojęzycznym blogiem poświęconym tematowi tworzenia gier.

Piszę w C# i głównie pracuję z Unity

Początkowa chęć nauki przerodziła się w pasję do przekazywania wiedzy. Chciałbym dalej prowadzić swoją działalność, a może z czasem ją rozszerzyć. Nie chce jednak dzielić społeczności na płacących i niepłacących przez nagrody typu "poradnik tylko dla płacących". Zależy mi, aby przekazywana wiedza była ciągle ogólnodostępna, dlatego większość progów nie zawiera szczególnych nagród, a i również nie wypisuje wielu celów. Chcę by wsparcie było w pełni dobrowolne i żebym mógł je traktować jako szczerą chęć wsparcia, a nie pogoń za nagrodami.

Zdarzało mi się występować na różnych wydarzeniach w roli prelegenta - tutaj targi kariery w Krakowie

Do tej pory udało mi się zrealizować jeden dluższy kurs poświęcony tworzeniu gry FPS oraz ponad 70 mniejszych poradników. Mam nadzieję, że z waszym wsparciem uda się zwiększyć tę liczbę. 

Wielkie dzięki za każde okazane wsparcie

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!