Ministrancka Wytwórnia Muzyczna

W Patronite od 16.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 655 łącznie

Rozwój MWM

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Zależy nam na tym, żeby Ministrancka Wytwórnia Muzyczna dalej się rozwijała. Chcemy, aby każda nasza kolejna produkcja była lepsza, jednak realizacja każdego utworu niesie ze sobą takie koszty jak wynajem studia, samochodu, przygotowanie podkładu, mix, mastering oraz takie prozaiczne rzeczy, jak np. paliwo czy rekwizyty "zużywalne". To, co potrafimy, staramy się robić sami (teksty, głosy, realizacja teledysku i montaż są w 100% nasze), ale jesteśmy grupą amatorską i w pewnych kwestiach musimy polegać na usługach profesjonalistów (jak na przykład przy mixie i masteringu). Dodatkowo mamy w planach stworzenie własnego studia, dzięki czemu moglibyśmy tworzyć nasze produkcje jeszcze częściej i w jeszcze lepszej jakości, a także zaprosić inne amatorskie grupy do siebie ?

Naszym celem jest głoszenie takiego obrazu Kościoła i ministranctwa jakiego sami doświadczyliśmy - chcielibyśmy pokazać to, o czym wielu ludzi “z zewnątrz” zapewne nie wie: ministranctwo to nie tylko służba przy Ołtarzu, ale także radość, śmiech, zabawa, wspólnota oraz najwspanialsza (i najbardziej zwariowana) przygoda w naszym życiu!

MWM to nie jest dla nas jakaś poza czy sposób na zarobienie pieniędzy; dalej będziemy robić to, co robimy, tylko pewnie dużo rzadziej niż byśmy mogli, bo jak na razie to dokładamy do tego interesu ?
Jesteśmy w wieku szkolno - studenckim i pomimo tego, że jakoś sobie radzimy (tzn. mamy na chleb, czasem nawet z masłem!), to jednak fundusze stanowią w naszym przypadku istotne ograniczenie.

Jeśli więc zgadzasz się z naszymi celami, podoba Ci się to, co robimy, lub po prostu chcesz usłyszeć melodie disco polo (i nie tylko - nie zamykamy się na ten gatunek!) w wersji sacro, to zapraszamy Cię do wsparcia naszej działalności! Kwota, jaką wybierzesz, jest całkowicie dowolna; wspierając nas nawet najmniejszym datkiem zyskujesz naszą dozgonną wdzięczność i poczucie, że uczestniczysz w czymś wartościowym ?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patryk N
Patryk N
Próg: 5 zł
Piotr Miziołek
Piotr Miziołek
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł