Ministrancka Wytwórnia Muzyczna

W Patronite od 16.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 655 łącznie
"Ona by tak chciała służyć ze mną, nosić albę i pomagać księżom..." Tak, to nasza pierwsza amatorska superprodukcja! Jesteśmy MWM, czyli Ministrancką Wytwórnią Muzyczną. Wszystko, o czym śpiewamy, jest autentyczne; jesteśmy prawdziwymi ministrantami, a nie żadnymi podrabiańcami!

O Autorze

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna to projekt tworzony przez grupę ministrantów z Bogucic (archidiecezja katowicka), w skład której wchodzą Wyszo, Kacper, Seba, Romek, Paszko i Fiszu. Poza MWM każdy z nas ma już swoje obowiązki: niektórzy z nas uczą się jeszcze w szkole, inni pracują, a jeszcze inni godzą pracę ze studiami, więc na nadmiar wolnego czasu nie narzekamy! Pomimo naszych zwyczajnych, codziennych obowiązków staramy się przekazywać innym to, czego sami doświadczyliśmy w Kościele i w ministranctwie. Niczego nie zmyślamy, nie jest to dla nas sposób na zarobek, po prostu mówimy (w muzyczny i zabawny sposób) o tym, że Kościół i ministranctwo to super sprawa!

 

Chcemy dawać z siebie jak najwięcej dla Was. Aby nasze produkcje mogły być realizowane na jeszcze wyższym poziomie, potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Mamy w planach tworzenie kolejnych piosenek i teledysków, co wiąże się z kosztami, które zostały wymienione w zakładce "Cele". Będziemy starać się robić to jak najczęściej, niestety nie ukrywamy, że aspekt finansowy stanowi dla nas pewną barierę. Oczywiście będziemy dalej działać w MWM, jednak z Waszym wsparciem będzie nam dużo łatwiej ?


Mamy na celu promowanie Kościoła i służby ministranckiej wśród młodych ludzi. Chcielibyśmy, żeby jak najwięcej osób przeżyło tę przygodę, którą my przeżyliśmy (i dalej przeżywamy!). 

 

Dodatkowo mamy w planach stworzenie własnego studia, dzięki czemu moglibyśmy tworzyć nasze piosenki jeszcze częściej i w jeszcze lepszej jakości. W przyszłości chcielibyśmy udostępniać studio także dla innych osób, które chcą zrobić coś pozytywnego dla Kościoła ?

W planach mamy kolejne amatorskie superprodukcje, więc zapraszamy do wsparcia naszej działalności!

 

Naszą pierwszą piosenką (i jak do tej pory najczęściej oglądaną) jest oczywiście "Ona by tak chciała służyć ze mną"?


 

Ale nie zamykamy się tylko na gatunek sacro polo, w naszym portfolio wylądował także sacro rap!

Co znajdzie się poniżej? Pomysłów mamy bardzo dużo, ale to od Ciebie zależy, jak wiele z nich będziemy w stanie urzeczywistnić ?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patryk N
Patryk N
Próg: 5 zł
Piotr Miziołek
Piotr Miziołek
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł