MyApple Daily

W Patronite od 12.10.2016

Koszty podstawowe

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli nam na pokrycie opłat, jakie wiążą się z prowadzeniem naszego podcastu - w tym opłacenie SoundCloud Pro - a także wsparcie wszystkich osób, jakie stoją za naszym projektem. Począwszy od prowadzących, aż po montażystę.

Większe grono, więcej wyjazdów

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu będziemy mogli nie tylko pozwolić sobie na częstsze wyjazdy na interesujące targi, konferencje i zawody, ale też poszerzenie grona prowadzących. Dzięki temu MyApple Daily stanie się podcastem, w którym będziecie mogli usłyszeć opinie wielu osób związanych ze światem Apple w Polsce i nie tylko.

Profesjonalny montaż i sprzęt

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Dzięki tym funduszom będziemy mogli nie tylko zainwestować w lepsze oprogramowanie, takie jak Audition oraz Auphonic, ale i sprzęt. Nowe mikrofony, ramiona, pop-filtry, a także dyktafon, który pozwoli nam na realizację wywiadów i nagrań „w terenie”. Wszystko to przełoży się na lepszą jakość dźwięku, a także większą regularność odcinków. Nagrywać będziemy mogli bowiem również poza domem, na przykład podczas konferencji i targów, jakie relacjonujemy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)