Avatar użytkownika

MyApple Daily

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Nagrywamy dla Was codziennie od poniedziałku do piątku wiadomości ze świata Apple w formie krótkich nagrań podcastu audio dostępnego w iTunes oraz w serwisie SoundCloud.

 

Cześć! Od półtora roku nagrywamy dla Was podcast MyApple Daily, dzięki któremu możecie codziennie posłuchać o nowościach ze świata Apple, naszych komentarzy dotyczących nowoczesnych technologii, a także poradach dotyczących rozmaitych aspektów korzystania z komputerów Mac, iPhone’ów, iPadów i innych urządzeń Apple.

MyApple Daily było przez cały czas naszym dodatkowym projektem. Realizowaliśmy go, by móc dostarczyć Wam wiedzę, a także podzielić się naszymi opiniami. Od grudnia 2014 r. podcast powstawał równolegle z materiałami wideo, jednak z czasem zdecydowaliśmy się na oddzielenie tych dwóch form przekazu od siebie.

 

Wygląda na to - patrząc na Wasze komentarze w iTunes oraz na MyApple - że nasza audycja internetowa przypadła Wam do gustu. Cieszy nas to ogromnie!

MyApple Daily to w dużym stopniu projekt pasjonatów, realizowany całkowicie z naszych własnych środków.  Zwracamy się więc do Was z prośbą o pomoc w jego realizacji. Potrzebne są do tego fundusze, które pozwolą nam pokryć przynajmniej część kosztów związanych z hostingiem plików, abonamentem premium w serwisie SoundCloud, oprogramowaniem i sprzętem. Przede wszystkim jednak, Wasze wsparcie finansowe pozwoli nam na regularne nagrywanie i publikowanie podcastu.

 

Jeżeli lubicie słuchać MyApple Daily, to zachęcamy Was wsparcia naszego projektu. Powyżej znajdziecie, jakie sobie postawiliśmy, a po prawej stronie progi i związane z nimi korzyści. Z góry dziękujemy! Do usłyszenia w kolejnych odcinkach MyApple Daily.