Avatar użytkownika

NaBiwaku.eu

1
patron
10 
miesięcznie
10 360 
łącznie
1
patron
10 zł 10 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki za choćby najmniejszą pomoc! Jeżeli tylko spotkamy się na zlocie lub targach możesz liczyć na uścisk dłoni Prezesa i wlepkę "NaBiwaku" :)
40 zł miesięcznie
Cztery dyszki miesięcznie to już zacna kwota, która realnie wspomaga nasz kanał. Uzyskujesz tym samym dostęp do naszego prywatnego numeru telefonu, który jest zawsze otwarty na propozycje, rozmowy, ale i jest też w stanie rozwiązać dużo problemów w branży caravaningowej. To realna pomoc i wsparcie przy wyborze kampera lub przyczepy kempingowej.
70 zł miesięcznie
Dziękujemy - to realna szansa na rozwój naszego kanału, ale... nie wszystkie materiały video wychodzą od razu ;) Tym samym będziesz miał możliwość zobaczenia specjalnej, niepublikowanej kompilacji wpadek, pomyłek, żartów, przerywników - czyli wszystkiego tego, co nie trafia do publicznych oczu!
100 zł miesięcznie
Musisz być prawdziwym fanem caravaningu! Dołączasz tym samym do prywatnej, zamkniętej grupy gdzie masz bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Masz wpływ na wygląd filmów, pierwszy dowiadujesz się o naszych planach, możesz wprowadzać swoje uwagi do przygotowywanych produkcji filmowych. Krótko mówiąc: współtworzysz kanał "Na Biwaku"
400 zł miesięcznie
Wow! Rządzisz a przy okazji dajesz nam realne wsparcie na realizację wyznaczonych celów każdego miesiąca. Będąc w tej grupie będziesz miał możliwość wystąpienia w naszych produkcjach filmowych. Usiądź obok Bartka i poprowadź "Biwak News" lub pojedź z nim na wyprawę i razem sprawdźcie kampera. To nie tylko fajna praca, ale i niesamowite doświadczenie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora NaBiwaku.eu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych. Wykorzystując swoje ponad 5-letnie doświadczenie staramy się tworzyć materiały ciekawe i merytoryczne.

"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych. Wykorzystując swoje ponad 5-letnie doświadczenie staramy się tworzyć materiały ciekawe i merytoryczne, ale jednocześnie podane z dużą ilością "rozrywkowego sosu". Wśród naszych treści nie brakuje relacji z wyjazdów, poradników dla początkujących oraz wywiadów ze "zwykłymi" osobami, które nierzadko mają za sobą dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów kamperem bądź przyczepą kempingową.

Kim jesteśmy?

Główną osią napędową "Na Biwaku" jest Bartłomiej Ryś, który przez ostatnie 5 lat współtworzył największy magazyn caravaningowy w Polsce. Przez ten czas doskonale poznał branżę i potrzeby "zwykłych" osób kochających tę formę turystyki. Jego "partnerem w zbrodni" jest Krzysztof Kutarba, który stoi za kamerą a następnie montuje materiały video. Współpracują od kilku lat, razem odwiedzili dziesiątki kempingów w Polsce i Europie, razem przetestowali też mnóstwo przeróżnych pojazdów kempingowych.

Nowy kanał - nowe wyzwania

Wśród naszych treści stawiamy na niezależność. Chcemy, by testy pozostały obiektywne a materiały sponsorowane zawsze były odpowiednio oznaczone. To widz ma mieć wybór i jasną informację, kto "stoi" za danym filmem. To zupełnie nowe podejście do tematu caravaningu w Polsce. Jednocześnie budujemy caravaningową społeczność, którą dziś prosimy o wsparcie. To dzięki niezależnym wpłatom sami jesteśmy w stanie tworzyć treści w pełni autorskie. 

To jak - pomożecie?

 

Cele Autora

Testy kamperów i przyczep kempingowych
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
To kwota, która pozwoli nam w sposób niezależny testować kampery i przyczepy kempingowe przez najbliższe pół roku. To jedna z najważniejszych części naszego kanału i jednocześnie najchętniej oglądana.
Rozwój kanału
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Tutaj zawarte są promocje związane z kanałem, wyjazdy na zloty i spotkania osobiste, udział w przestrzeni wirtualnej (kampanie płatne), dodatkowe koszty związane z montażem materiałów video czy obróbką graficzną. Kwota tyczy się około 6 miesięcy przyszłej działalności.
Zakup nowego drona
  • 7 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Do tej pory ujęcia z powietrza realizowaliśmy dzięki dronowi DJI, który... przeżył z nami dużo. Jakość obrazu nie jest już tak zadowalająca, więc padło hasło o zmianie - czas to zrobić!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora NaBiwaku.eu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Pańkowski
Krzysztof Pańkowski
10 zł
Jolanta Świtalska
Jolanta Świtalska
400 zł
Dariusz Kolba
Dariusz Kolba
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.