NaBiwaku.eu

W Patronite od 29.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1015

Liczba Patronów: 2683

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
410 miesięcznie
6 230 łącznie
"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych. Wykorzystując swoje ponad 5-letnie doświadczenie staramy się tworzyć materiały ciekawe i merytoryczne.

O Autorze

"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych. Wykorzystując swoje ponad 5-letnie doświadczenie staramy się tworzyć materiały ciekawe i merytoryczne, ale jednocześnie podane z dużą ilością "rozrywkowego sosu". Wśród naszych treści nie brakuje relacji z wyjazdów, poradników dla początkujących oraz wywiadów ze "zwykłymi" osobami, które nierzadko mają za sobą dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów kamperem bądź przyczepą kempingową.

Kim jesteśmy?

Główną osią napędową "Na Biwaku" jest Bartłomiej Ryś, który przez ostatnie 5 lat współtworzył największy magazyn caravaningowy w Polsce. Przez ten czas doskonale poznał branżę i potrzeby "zwykłych" osób kochających tę formę turystyki. Jego "partnerem w zbrodni" jest Krzysztof Kutarba, który stoi za kamerą a następnie montuje materiały video. Współpracują od kilku lat, razem odwiedzili dziesiątki kempingów w Polsce i Europie, razem przetestowali też mnóstwo przeróżnych pojazdów kempingowych.

Nowy kanał - nowe wyzwania

Wśród naszych treści stawiamy na niezależność. Chcemy, by testy pozostały obiektywne a materiały sponsorowane zawsze były odpowiednio oznaczone. To widz ma mieć wybór i jasną informację, kto "stoi" za danym filmem. To zupełnie nowe podejście do tematu caravaningu w Polsce. Jednocześnie budujemy caravaningową społeczność, którą dziś prosimy o wsparcie. To dzięki niezależnym wpłatom sami jesteśmy w stanie tworzyć treści w pełni autorskie. 

To jak - pomożecie?

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Pańkowski
Krzysztof Pańkowski
Próg: 10 zł
Jolanta Świtalska
Jolanta Świtalska
Próg: 400 zł
Grzegorz Jedynak
Grzegorz Jedynak
Próg: 400 zł
Marek Beatlemarek
Marek Beatlemarek
Próg: 10 zł
Robert Nieborowski
Robert Nieborowski
Próg: 10 zł
PORA Na Caravaning
PORA Na Caravaning
Próg: 10 zł