W Patronite od 22.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1194

liczba Patronów: 1351

1 patron
20 zł miesięcznie
280 zł łącznie

Komplet krzeseł i nowy stół.

750 zł

37%

osiągnięto

470 zł

brakuje

Każdy z oglądających wie, że krzesła są u nas bardzo problematyczną sferą. Jak nie skrzypi niszcząc nagranie, to pufy z których budujemy siedzenia się przewracają. Z racji, że niedługo przejdziemy już do nowej lokalizacji chcieli byśmy zakupić też tam jeden cały komplet krzeseł i nowy stół by wszystko to wspólnie pasowało do siebie i poprawiło jakość wizualną naszego studia i każdego kolejnego nagrania.

Kolejny Mikrofon

1 000 zł

28%

osiągnięto

720 zł

brakuje

Każdy z nas wie, że podcast to przede wszystkim dźwięk. A żeby jakość dźwięku była lepsza potrzebny był by nam kolejny mikrofon, by każdy z naszych gości miał go na wyłączność. Poprawi to zdecydowanie jakość audio każdego kolejnego odcinka.

Nowe Kamery

3 000 zł

9%

osiągnięto

2 720 zł

brakuje

Z racji, że postanowiliśmy, że nasze produkcje będą również zawierały obraz, to z czasem dla zwiększenia jakości naszych podcastów będą nam potrzebne nowe kamery, ciągle staramy się by obraz był podawany z dwóch perspektyw i chcemy to zachować, ale również chcemy zwiększyć jakość tego obrazu. W końcu nie można całe życie nagrywać wszystkiego telefonem.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni