Nadia La Chiquetita

W Patronite od 13.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 996

Liczba Patronów: 1019

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
325 miesięcznie
4 635 łącznie
Mam na imię Nadia. Mam 10 lat i jedno wielkie marzenie – chcę zostać profesjonalną tancerką flamenco. Moja przygoda z flamenco zaczęła się cztery lata temu i z miejsca ze zwykłego hobby zmieniło się w największą pasję, której jestem gotowa podporządkować całe swoje życie.

O Autorze

Mam na imię Nadia. Mam 10 lat i jedno wielkie marzenie – chcę zostać profesjonalną tancerką flamenco. Moja przygoda z flamenco zaczęła się cztery lata temu i z miejsca ze zwykłego hobby zmieniło się w największą pasję, której jestem gotowa podporządkować całe swoje życie. Udowodniłam, że jestem pracowita i skoncentrowana na osiągnięciu celu – tańczę regularnie, w każdej wolnej chwili staram się doskonalić moją technikę, gdzie tylko mogę: w domu, na ulicy, na boisku, na placu zabaw, a nawet na rodzinnym spacerze po lesie.

Na polskiej scenie flamenco jestem znana pod pseudonimem Nadia La Chiquetita. Scena to mój żywioł – od dwóch lat tańczę przed publicznością Tablao Flamenco w Warszawie, jestem też solistką Teatru Tańca FlamencoArte Nadii Mazur, z którym wystąpiłam m.in. na scenie Filharmonii Rzeszowskiej.

Niestety droga do spełnienia mojego marzenia nie jest łatwa. Po pierwsze w Polsce nie ma żadnych profesjonalnych szkół flamenco dla dzieci, a ponieważ mieszkam poza Warszawą i w mojej miejscowości nie ma flamenco mogę dojeżdżać na zajęcia tylko raz w tygodniu. W każdą niedzielę spędzam na sali treningowej 8 godzin – uczęszczam na wszystkie zajęcia, które są prowadzone tego dnia - dla dzieci i dla dorosłych. Oprócz zajęć tanecznych rozwijam również swoje umiejętności w innych elementach sztuki flamenco – gram na kastanietach oraz cajonie i uczę się teorii. Odkąd wprowadzono zajęcia online, biorę udział we wszystkich, jednak, kiedy ćwiczę w mieszkaniu, muszę tańczyć na boso, żeby nie przeszkadzać sąsiadom. Czasami stepuję na desce do krojenia, ale wtedy sąsiadka bardzo się denerwuje.

Chcę uzbierać pieniądze, żeby rozwijać swoje umiejętności w Hiszpanii – ojczyźnie flamenco. Marzę o tym, by być pierwszą Polką w Royal Conservatory of Dance Mariemma w Madrycie. Udowodnię, że taniec flamenco to sztuka uniwersalną i nie trzeba urodzić się w Hiszpanii, żeby osiągnąć mistrzostwo w ekspresji i technice. Jednak, żeby to marzenie mogło się spełnić muszę również nauczyć się języka hiszpańskiego, ale w mojej miejscowości nie mam możliwości uczyć się regularnie.

Moja pierwsza poważna choreografia na scenie Tablao Flamenco w Warszawie:

Występ na Tablao Flamenco w Warszawie (czerwiec 2020):

Razem z Teatrem Tańca FlamencoArte Nadii Mazur wystąpiłam w Pytaniu na Śniadanie w TVP2:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/49176700/flamenco?fbclid=IwAR3-U96q9EwQBPdrIXw0QDwg3tX5M83jXXJsgvakdHIVKiwH-ogzJmEJWaM

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta
Marta
Próg: 100 zł
Beata Bea
Beata Bea
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Alina Mazur
Alina Mazur
Próg: 5 zł
Tatiana Jakovleva
Tatiana Jakovleva
Próg: 5 zł
Maria La Campana
Maria La Campana
Próg: 30 zł