Nad Zwierzakiem

W Patronite od 12.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1542

Liczba Patronów: 1000

Zostań Patronem
9 patronów
90 miesięcznie
4 495 łącznie
Jesteśmy Domem Tymczasowym dla 33 kotów na Poznańskich Jeżycach. Trafiają do nas bezpańskie, schorowane i wychudzone koty, którym poświęcamy MNÓSTWO czasu, by postawić je na nogi i przekazać do kochających domów <3

O Autorze

Liczby mogą umykać w nawale fotek uroczych podopiecznych, a powinny być jasno przedstawione - bo są dowodem na to, że nasz wkład w ratowanie kotów jest BEZCENNY ❤️❤️❤️

PRZEZ OSTATNIE PÓŁ ROKU:
❗️18 naszych podopiecznych zostało wyadoptowanych do nowych domów - domów kochających, odpowiedzialnych, zabezpieczonych, niewychodzących (to nasza praca edukacyjna i organizacyjna!),
❗️3 koty specjalne (o ciężkich schorzeniach) otrzymały indywidualnych podopiekunów, co jest organizowane i finansowane wyłącznie przez nas,
❗️doprowadziłyśmy 8 ciężko schorowanych kotów do kresu ich życia - kotów prowadzonych przez nas latami, zaopatrzonych w najlepszą opiekę weterynaryjną, badania, terapie, operacje, diety - byłyśmy z nimi aż do eutanazji, żegnając ich jak przyjaciół.

?Jesteśmy 4 osobami o umiejętnościach paraweterynaryjnych i paramedycznych, które poświęcają siebie dla ratowania zwierząt.
?Pracujemy nieprzerwanie od 10 lat.
?Ponad 200 kotów przeszło przez nasz dom tymczasowy przez tę dekadę.
?Zajmujemy się kotami białaczkowymi, fivkowymi, nerkowymi, nowotworowymi, trzustkowymi, astmatycznymi, alergicznymi, geriatrycznymi.
? 33 koty mieszkają w naszym domu tymczasowym, mając do dyspozycji świetne warunki, wysokiej klasy żywienie, profesjonalną opiekę weterynaryjną i nasze nietuzinkowe umiejętności.
? Na obecne 33 koty aż 21 to koty dzikie, które na wolność nie powrócą. Na adopcję szanse mają niewielkie. Jesteśmy ich domem, kochają tu być, mają prawo tu być. Ale praca z nimi to nie sielanka. Doceńcie nasze blizny ??

‼️! Za WSZYSTKO (leki, usługi weterynaryjne, transport, karmę, żwirek, czynsz, wodę, prąd) płacimy z własnych PENSJI, jeśli nie otrzymamy wsparcia od Was... ?

Kochani,
potrzebujemy Was, by móc dalej robić to, co robimy. By tak się stało, musimy opłacić nową fakturę za usługi weterynaryjne (4142 zł), za karmę (537,08 zł ), zebrać finanse na operacje zębów dwóch kotów (1000 zł )... i dlatego prosimy Was o udział w naszej zbiórce. Każde 5 zł się liczy?❤️


Wszystkie koty do adopcji znajdziesz tu: http://nadzwierzakiem.pl/kocieta-do-adopcji. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, koniecznie odezwij się do nas: 691 058 787.

 

Drobcia
Drobcia

Zobacz, jak żyją kotki:

https://www.facebook.com/nad.zwierzakiem/videos/486682908528637/

https://www.facebook.com/nad.zwierzakiem/videos/411728246039304/

https://www.facebook.com/nad.zwierzakiem/videos/312323339326708/

 

Płotka, Tri, Leće, Drobcia, Trufla, Chaber, Walaa, Katia, Yuki, Moro, Rex, Icek, Wafel,  Puszek, Lina, Cercei, Khan, Biru, Chiwa, Jeżyna, Mak i Szarak czekają na kochający dom!

Facebook: https://www.facebook.com/nad.zwierzakiem/

Strona internetowa: http://nadzwierzakiem.pl/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika