Opiniotwórczy portal informacyjny naOSTRO.info. Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego, powiatu ostrowieckiego, a także ważne newsy z województwa świętokrzyskiego i kraju.

O Autorze

„Nie jesteśmy idealni, ale i tak jesteśmy najlepszą opcją!”

Powstaliśmy 12 stycznia 2019 r. 

Lokalne media nie mają łatwego życia we współczesnej rzeczywistości, z jednej strony naciski ze strony lokalnych samorządów, z drugiej „układy”, które jak betonowe ściany są trudne do przebicia. 

Dla nas najważniejsi jesteście Wy obecni i przyszli Czytelnicy. To Wy jesteście naszą siłą napędową! 

Od dwóch lat staramy się nagłaśniać tematy trudne i niewygodne, pokazywać problemy i radości mieszkańców powiatu ostrowickiego, a także pisać o ich pasjach i zdolnościach. 

 

Jednak aby się rozwijać potrzebujemy na to środków finansowych. 

Portal naOSTRO.info to już sprawdzona marka na lokalnym rynku. Teraz chcielibyśmy zrobić kolejny krok i wykorzystać do granic możliwość internet i nowoczesne technologie, aby przekazywać Wam jeszcze więcej informacji w najlepszej jakości i zróżnicowanej formie. 

W planach mamy audycję, materiały wideo, powiększenie zespołu redakcyjnego. Jednak żeby do zrobić potrzebne jest nam Wasze wsparcie finansowe.

Przez ostatnie 2 lata  nigdy się na Was nie zawiedliśmy. Chcemy się dalej rozwijać i zmieniać dla Was,  dlatego założyliśmy konto na Patronite!  

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent