Nastya

W Patronite od 21.09.2018

Wyjazd na Grand Prix Sportu Mażoretkowego w Moskwie

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Moskwa jest miastem z moich dziecięcych marzeń - i właśnie to marzenie udało mi się zrealizować w 2016 roku. Chcę spełnić je ponownie, a przy okazji wziąć udział w Grand Prix Sportu Mażoretkowego. Poprzednim razem zajęłam 4. miejsce. Teraz, z większym doświadczeniem i wyższymi umiejętnościami, mam szanse na podium. Może warto spróbować? :)

Organizacja szkoleń ze sportu mażoretkowego

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Cieszą mnie osiągnięcia i sukcesy, ale jeszcze bardziej cieszy mnie szkolenie innych! Dlatego chcę podzielić się swoim doświadczeniem z innymi mażoretkami, spotykając się z nimi w Giżycku i przekazując im to, czego nauczyłam się przez wszystkie lata bycia mażoretką. Fajnie byłoby, żeby rodzice tancerek nie musieli ponosić kosztów organizacji szkolenia. Co Wy na to? :)

Udział w Pucharze Świata 2019 i Mistrzostwach Europy 2019

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

W roku 2018 aż pięciokrotnie stanęłam na podium zawodów międzynarodowych, dlatego fajnie byłoby i w 2019 stanąć do rywalizacji w obronie zdobytych tytułów :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)