Strefa Patrona:

Inowłódz
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Hej! Mam wiele hobby, z których najważniejsze to kręcenie filmów o różnorakiej tematyce filmowanie imprez kulturalnych czy też powieści ludzi z czasów I i II Wojny Światowej., Nagrywam sondy uliczne, wywiady. Od kilku miesięcy nagrywam NIUSY INOWŁÓDZKIE to jest coś na wzór wiadomości raz na miesiąc. Chciałbym częściej ale sami wiecie ale...

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Więcej filmów!
Cel jest taki aby pojawiać się z kamerą i aparatem na większej ilości imprez nie tylko w Inowłodzu ale w całej naszej gminie. A więc tematyka kultura, wydarzenia, reportaże, sondy. Będą wtedy wycieczki,, wypady z kamerą do ciekawych osób, filmy ze starszymi osobami pamiętającymi czasy II Wojny Światowej. Oczywiście będę dostępny dla Was i chętny do konwersacji z Wami - takie Q&A.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Odkrywanie/Przygoda/Pasja
Pojawi się wtedy większa ilość filmów wszelakich z powiatu tomaszowskiego.Pojawią się regularnie NIUSY - czyli wiadomości inowłodzkie. Pokażę fajne miejsca, które warto zobaczyć. Dam Wam możliwość wybrania tematów, na który nagram jakiś reportaż oczywiście z terenu naszej gminy - powiatu.

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Dalsze wyprawy/Daily VLOGI
Będzie większa wyprawa po Polsce w ciekawe miejsca, muzea, miejsca historyczne itp. Może uda mi się zrealizować pomysł radia internetowego Nasz Inowłódz.

O Autorze

Witajcie! Na wstępie powiem, że prowadzę od 2009 roku portal NaszInowlodz.PL

 

Od paru lat stało to się moją pasją. 

 

NaszInowlodz.pl to nie tylko wydarzenia bieżące i imprezy kulturalne w okolicy. To również historia. Opowieści ludzi z czasów I i II Wojny Światowej. To przyroda, zwierzęta, nasza urokliwa rzeka Pilica. Wszystkie odcinki TUTAJ.

Pokażę miejsca , które zachęcą Was to ich odkrycia na nowo . Chcę zrobić coś fajnego tylko czy chcecie to zobaczyć?

 

 

 

 

Także myślę, że Was zachęciłem! Chcesz być moim Patronem i wesprzeć mnie w kręceniu nowych filmów?

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki za wsparcie. Każdy grosz się liczy! To będzie dla mnie prawdziwe uznanie za moją pracę i wkład w to co robię. Każdy kto mnie wesprze będzie miał możliwość, krótkiej pogawędki, a nawet strzelenia sobie selfie :D Dla każdego patrona są dostępne premierowe filmy i specjalne posty.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Masz pewność, że wyczytam twój nick, imię czy kryptonim w moim filmie lub zrobię taki vlog gdzie wyczytam wszystkich :) Będziecie mieli dostęp do śmiesznych filmów z nieudanych prób przy kręceniu materiałów. Co najmniej raz w miesiącu!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Każdy zacny patron dostanie swoje przysłowiowe 5 sekund w filmie i zostanie nagrodzony umieszczeniem jego nicku na końcu filmu jako "sponsora". Ponadto będzie jakiś gadżet tylko dla Was... taki niekoniecznie normalny ale będziecie zadowoleni, że ktoś o Was pamięta. I ja podziękuję Wam oficjalnie za wsparcie na grupie FB. Możecie zadać pytanie na które odpowiem bez zbędnego pierdzielenia. Także nie będzie ściemy :) W tym przedziale możecie zasugerować mi tematykę jaką ma być następny odcinek. Jedziemy z tematem.....Dzięki wielkie :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Taki zastrzyk gotówki pozwoli na zgaśnięcie pomarańczowej lampki w moim aucie i bezstresowe dojechanie do celu :D nie no żart... ale prawdziwy :) Cel jest taki, że będę chciał nagrywać filmów z serii "Świadkowie Historii".

Nic na siłę. Chcesz oglądać częściej materiały wideo to przyłącz się do patronów ..... Dzięki.
Zostań patronem

Galeria mediów