Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Hej! Mam wiele hobby, z których najważniejsze to kręcenie filmów o różnorakiej tematyce filmowanie imprez kulturalnych czy też powieści ludzi z czasów I i II Wojny Światowej., Nagrywam sondy uliczne, wywiady. Od kilku miesięcy nagrywam NIUSY INOWŁÓDZKIE to jest coś na wzór wiadomości raz na miesiąc. Chciałbym częściej ale sami wiecie ale...

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Więcej filmów!
Cel jest taki aby pojawiać się z kamerą i aparatem na większej ilości imprez nie tylko w Inowłodzu ale w całej naszej gminie. A więc tematyka kultura, wydarzenia, reportaże, sondy. Będą wtedy wycieczki,, wypady z kamerą do ciekawych osób, filmy ze starszymi osobami pamiętającymi czasy II Wojny Światowej. Oczywiście będę dostępny dla Was i chętny do konwersacji z Wami - takie Q&A.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Odkrywanie/Przygoda/Pasja
Pojawi się wtedy większa ilość filmów wszelakich z powiatu tomaszowskiego.Pojawią się regularnie NIUSY - czyli wiadomości inowłodzkie. Pokażę fajne miejsca, które warto zobaczyć. Dam Wam możliwość wybrania tematów, na który nagram jakiś reportaż oczywiście z terenu naszej gminy - powiatu.

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Dalsze wyprawy/Daily VLOGI
Będzie większa wyprawa po Polsce w ciekawe miejsca, muzea, miejsca historyczne itp. Może uda mi się zrealizować pomysł radia internetowego Nasz Inowłódz.

O Autorze

Witajcie! Na wstępie powiem, że prowadzę od 2009 roku portal NaszInowlodz.PL

 

Od paru lat stało to się moją pasją. 

 

NaszInowlodz.pl to nie tylko wydarzenia bieżące i imprezy kulturalne w okolicy. To również historia. Opowieści ludzi z czasów I i II Wojny Światowej. To przyroda, zwierzęta, nasza urokliwa rzeka Pilica. Wszystkie odcinki TUTAJ.

Pokażę miejsca , które zachęcą Was to ich odkrycia na nowo . Chcę zrobić coś fajnego tylko czy chcecie to zobaczyć?

 

 

 

 

Także myślę, że Was zachęciłem! Chcesz być moim Patronem i wesprzeć mnie w kręceniu nowych filmów?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki za wsparcie. Każdy grosz się liczy! To będzie dla mnie prawdziwe uznanie za moją pracę i wkład w to co robię. Każdy kto mnie wesprze będzie miał możliwość, krótkiej pogawędki, a nawet strzelenia sobie selfie :D Dla każdego patrona są dostępne premierowe filmy i specjalne posty.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Masz pewność, że wyczytam twój nick, imię czy kryptonim w moim filmie lub zrobię taki vlog gdzie wyczytam wszystkich :) Będziecie mieli dostęp do śmiesznych filmów z nieudanych prób przy kręceniu materiałów. Co najmniej raz w miesiącu!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Każdy zacny patron dostanie swoje przysłowiowe 5 sekund w filmie i zostanie nagrodzony umieszczeniem jego nicku na końcu filmu jako "sponsora". Ponadto będzie jakiś gadżet tylko dla Was... taki niekoniecznie normalny ale będziecie zadowoleni, że ktoś o Was pamięta. I ja podziękuję Wam oficjalnie za wsparcie na grupie FB. Możecie zadać pytanie na które odpowiem bez zbędnego pierdzielenia. Także nie będzie ściemy :) W tym przedziale możecie zasugerować mi tematykę jaką ma być następny odcinek. Jedziemy z tematem.....Dzięki wielkie :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Taki zastrzyk gotówki pozwoli na zgaśnięcie pomarańczowej lampki w moim aucie i bezstresowe dojechanie do celu :D nie no żart... ale prawdziwy :) Cel jest taki, że będę chciał nagrywać filmów z serii "Świadkowie Historii".

Nic na siłę. Chcesz oglądać częściej materiały wideo to przyłącz się do patronów ..... Dzięki.
Zostań patronem