Klub Przyjaciół portalu "Nasz Szydłowiec"

W Patronite od 12.12.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2404

Liczba Patronów: 2390

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
2 040 łącznie
Dobre media lokalne tworzą nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim społeczność, czytelnicy i sympatycy lokalnego portalu, gazety lub radia. To Wy dajecie siłę do działania i motywujecie do ciągłego rozwoju. W naszym przypadku trwa to od 2010 roku, a cały czas chcemy więcej i więcej :)

O Autorze

Skoro tutaj jesteś to prawdopodobnie mnie znasz :) Jeżeli mnie nie znasz to nazywam się Marcin Banaszczyk i od kwietnia 2010 roku jestem autorem portalu www.naszszydlowiec.pl

Najkrócej mówiąc jestem pozytywnym świrem na punkcie Szydłowca, miasta w którym się wychowałem i w którym postanowiłem zostać z rodziną. 

Portal "Nasz Szydłowiec" prowadzony jest codziennie z wielką pasją, czasami ograniczany zbyt krótką dobą, za małą ilością rąk do pracy lub względami finansowymi. To ostatnie jest najgorsze, bo przecież portal przynosi zysk reklamowy, da się na nim zarobić, ale koszty stałe 2-3 tysiące złotych miesięcznie (czynsz za redakcję, media, serwer, konserwacja sprzętu itp.) sprawiają, że często trzeba z czegoś rezygnować. 

Z czego? A na przykład z zatrudnienia dodatkowych rąk do pracy, albo z zakupu nowego aparatu, obiektywu lub mikrofonu. 

Czuję, że portal "Nasz Szydłowiec" w obecnych realiach dobij do sufitu z czym się nie godzę, dlatego prośba do Was, aby ten sufit podwyższyć, albo wręcz przebić. 

Czy to się uda? Wielokrotnie słyszę od znajomych bliższych lub dalszych "zrób możliwość, aby ludzie mogli wesprzeć Nasz Szydłowiec, przecież jest super narzędzie jak Patronite". Kiedyś próbowałem - nie przypilnowałem. Dziś próbuję po raz kolejny i słowo harcerza, że przypilnuję, że będę Was zachęcał, że będę z Wami rozmawiał o tym, że warto wesprzeć ten projekt, o tym, że jeszcze wiele jest do zrobienia i do przekazania mieszkańcom ziemi szydłowieckiej, ale również tym, którzy dawno stąd wyjechali. 

Za wsparcie projektu pod nazwą "Nasz Szydłowiec" tym razem oferuję coś w zamian. Członkostwo w "Klubie Przyjaciół portalu Nasz Szydłowiec" (zamknięta grupa na facebooku). To tam jako pierwsi, patroni portalu będą dowiadywali się o szydłowieckich newsach, chwilę po tym jak sami się o czymś dowiemy. To tam nasi patroni będą mieli wpływ na działalność portalu, na jego funkcjonowanie, będąc kimś w rodzaju "zarządu". To tam będziemy chcieli Was słuchać, Waszych podpowiedzi, a czasami pewnie też krytyki. W "Klubie Przyjaciół portalu Nasz Szydłowiec" będzie również miejsce na niespodzianki np. na darmowe gadżety szydłowieckie (koszulki, kubki itp.) 

Mógłbym jeszcze długo wymieniać i zachęcać, ale najważniejsze jest to, że mam marzenie, że wspólnie stworzymy media lokalne z prawdziwego zdarzenia, może takie jakich nie ma jeszcze w Polsce, tworzone w Szydłowcu, przez ludzi stąd i dla ludzi stąd. 

Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, dlatego nie będę przedłużał :) 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym czym się zajmuję zachęcam do kliknięcia na strony portalu www.naszszydlowiec.pl oraz na facebooka NaszSzydlowiecPortal 

Wiele już zrealizowaliśmy, wiele tematów poruszonych, wiele materiałów, które mają swoją wartość, wiele zdjęć zrobionych i video nakręconych. Wiele spraw teraźniejszych, ale także dbałość o to co było. 

Idziemy dalej? Kolejne 10 lat? 

Już dziś kłaniam się wszystkim, którzy okażą wsparcie dla działalności portalu "Nasz Szydłowiec" bardzo nisko, każdemu z osobna jestem bardzo wdzięczny!

Jeśli chcesz wspomóc nas, ale nie poprzez Patronite jest to również możliwe :) 

Darowizny można wpłacać na rachunek:

PKO Bank Polski

60 1020 4317 0000 5902 0502 3066

Odbiorca: Nasz Szydłowiec

Tytułem: Darowizna

Ta forma wsparcia przyda się tym, którzy nie chcą rejestrować się na Patronite, którzy nie korzystają z kart lub z innych powodów wolą jednorazowe wsparcie lub cykliczne. 

Ważne! Jeżeli wybierzecie tę formę wsparcia dajcie nam znać :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Mazur
Andrzej Mazur
Próg: 10 zł
Iwona Parszewska
Iwona Parszewska
Próg: 20 zł
Marta Dziadosz
Marta Dziadosz
Próg: 10 zł