W Patronite od 04.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2004

Liczba Patronów: 1914

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
320 łącznie

Pokrycie kosztów projektów

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 960 zł

brakuje

Gdybym miała się określić jednym zdaniem, to powiedziałabym, że: Jestem kobietą renesansu! Posiadam wiele umiejętności, które chcę rozwijać. Nigdy w życiu nie będę robić tylko jednej rzeczy. Pragnę dzielić się sobą z innymi ludźmi. Chciałabym kontynuować warsztaty kulinarne z dziećmi, fotografować, wydać napisaną przeze mnie książkę i odpalić kanał na youtube. Wyznaczyłam i opisałam dwa główne cele na których chcę się skupić w tym roku. Na ich realizację, przeznaczę zebrane w patronite środki.

-PROJEKT KSIĄŻKA
Napisałam książkę dla dzieci. Jest to pierwsza taka pozycja na polskim rynku. Opowiada historię 6-cio letniego Franka, którego wielkim marzeniem jest zostać kucharzem, tak jak jego mama. Wydarzenia osadzone są na pograniczu życia realnego i fantastycznego. Franek musi pokonywać kolejne wyzwania, realizować zadania aby przejść przez trzystopniową naukę, by zostać kucharzem magikiem. W książce są zawarte pierwsze proste przepisy dla dzieci, które są zadaniami do realizacji, tak aby każdy mały czytelnik poczuł się uczestnikiem wydarzeń.

Moim wielkim marzeniem jest wydanie jej wraz z pięknymi ilustracjami. Chciałabym, aby książka miała formę papierową. Zaprezentowanie jej w postaci ebooka znacznie zniwelowałoby koszty produkcji, natomiast moim celem jest odciągnięcie dzieci i młodzieży od telefonów, laptopów i komputerów, co niestety w przypadku ebooka nie będzie możliwe.

- PROJEKT YOUTUBE
Wsparcie patronów pozwoli mi otworzyć kulinarny kanał na Youtube. Zebrane środki pokryją doposażenie w sprzęt, wynajem studia nagraniowego, opłacą współpracowników, którzy pomogą mi zrealizować ten projekt na najwyższym poziomie pod względem jakości. Część środków przeznaczę na propagowanie moich działań, aby zdobyć najszersze audytorium. Dzięki zebranym środkom, będę mogła w całości poświęcić się tworzeniu treści na kanale i blogu, oraz w social mediach. W niedalekiej przyszłości otorzę własne stacjonarne studio kulinarne, gdzie będziemy gotować wspólnie :) na żywo.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksandra Król
Aleksandra Król
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł