Avatar użytkownika

Natalia Piórecka

3
patronów
140 
miesięcznie
3 310 
łącznie
3
patronów
140 zł 3 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Państwa wsparcie umożliwia mi kontynuacje badan nad materiałem i możliwości rozwijania projektów. Serdecznie dziękuję!
30 zł miesięcznie
Państwa wsparcie umozliwi mi kontynuację prowadzenia badań nad materiałem i możliwość rozwijania projektów w wiekszej skali. Bardzo dziękuję za zaangażowanie!
50 zł miesięcznie
Serdecznie dziękuję za wsparcie! Dzięki niemu będę mogła kontynuować eksperymenty, dalej projektować i budować prototpy. Dziękuję za zaangażowanie!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Ogromnie dziękuję! Co za wsparcie! Dzięki niemu będę mogła dalej kontynuować szalone eksperymenty z grzybnią w celu osiągnięcia prootypów i projektów w większej skali.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie!

W ramach podziękowania chciałabym Państwu podarować próbkę materiału opartego na grzybni!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Natalia Piórecka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Jestem projektantem interdisciplinarnym poszukującym możliwości zacierania granic między dziedzinami biologii, projektowania i architektury. Pracuje z mycelium (grzybnią) tworząc z niej kompozyt. Wierzę, że przez projektowanie możemy współpracować z naturą, zamiast działać przeciwko niej!

Cześć!

Mam na imię Natalia i jestem multidyscyplinarną projektantką patrzącą na możliwości zacierania granic między naturą a designem. Obecnie pracuje z materialem kompozytowym stowrzonym przy uzyciu grzybni, ktora dzięki procesom rozkładu działa jak naturalny klej zlepijąc ze sobą naturalne włókna. 

W moich projetach niezmiernie ważne jest ograniczenie negatynwgo wpływu na środowisko i zredukowanie zużycia energii podczas produkcji.

Zafascynowana potentiałem mycelium (grzybni), promuje nowy cykl życia produktu, kwestionując status quo wiecznych materiałów, poprzez wykorzystanit naturalnych procesów i wzrostu jako strategię produkcji. Poprzez ekperymentalne procesy projektowe tworze prototypy, ktore maja na celu zbadanie zarówno potencjału jak i limitów materiału.

Ukończyłam studia licencjackie z kierunku Architektura na Newcastle University w Wielkiej Brytanii i kontynuuje studia na kierunku MArch Bio-Integrated Design w Bartlett School of Architecture, University College London (UCL). Dzięki architektonicznemu wykształceniu moja praca rzuca wyzwanie konwencjonalnemu podejściu do zrównoważonego rozwoju i materiałów. Poprzez Architekturę Eksperymentalną i rozwijającą się dziedzinę Biodesign, także Bio-Integrated Design, ucieleśniam swoją pasję do biologii, poszukując rozwiązań promujących współpracę z naturą, łącząc badania naukowe i badania materiałowe w projektach z dziedziny wzornictwa i architektury.

Cele Autora

Umiejętności i rozwój
  • 300 zł miesięcznie
  • 160 zł brakuje
46%
Zebrane w tym celu środki będą przekazane na dalsze rozwijanie wiedzy i umiejętności, poprzez dodatkowe kursy i warsztaty.
Rozwój kanałów społecznościowych, portfolio i uczestnictwo w wystawach
  • 450 zł miesięcznie
  • 310 zł brakuje
31%
Środki będą przeznaczone na koszty związane z wystawami projektowymi takimi jak transport, opakowanie, czy elementy promocyjne (plakaty, wizytówki, katalogi) oraz na na tworzenie kontentu na portale społecznościowe, poprawianie jakości treści i edycję.
Materiały i Prototypy
  • 950 zł miesięcznie
  • 810 zł brakuje
14%
Środki będą przeznaczone na zakup materiałów, które wykorzystam przy tworzeniu nowych projektów oraz na samą produckje prototypów.
Sprzęt
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 860 zł brakuje
2%
Usprawnienie produkcji materiału poprzez zakup potrzebnego sprzętu do kultywacji grzybni (szybkowar, mata grzewcza, drukarka 3D, maszyna do produkcji własnego filamentu).
Sprzęt Specialistyczny
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 860 zł brakuje
0%
Zakup profesjonalnego sprzętu: ramię robota, elementy dodatkowe takie jak nakładki i narzędzia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Natalia Piórecka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Brzoza
Jakub Brzoza
10 zł
Radosław Sidorowicz
Radosław Sidorowicz
100 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.