Strefa Patrona:

1

patron

100 zł

miesięcznie

200 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
326
miesięczne wsparcie
703
liczba patronów

  Jestem Natalia i żyję w zgodzie z naturą. Uważam, że człowiek nie może żyć w oderwaniu od natury, ponieważ jest jej częścią - to właśnie ona najlepiej wie, co jest dla nas dobre, dlatego tak ważne jest, aby nie eliminować jej z naszego życia. Swoją wiedzą dzielę się na blogu Naturalnie Niebanalnie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 1000 zł
brakuje 800 zł
Naturalnie Niebanalne filmy!
Bardzo, bardzo chciałabym nagrywać dla Was Naturalnie Niebanalne filmy! Jeśli uda nam się uzbierać okrągły tysiąc, kupię mikrofon, statyw i amatorską kamerkę i będę kręcić co tylko zechcecie! Będą przepisy, porady zielarskie, relacje z wydarzeń, vlogi... Naturalnie Niebanalnie podbije YouTube! Dzięki Wam :D
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 4500 zł
brakuje 4300 zł
Kurs zawodowy zielarz-fitoterapeuta
Zdobycie odpowiednich uprawnień jest niezbędne, abym mogła otworzyć swój sklep z mieszankami ziołowymi i herbatami. Rzetelna wiedza zdobyta od profesjonalistów, to coś, co zawsze będzie w cenie. Oczywiście nie omieszkam podzielić się zdobytymi informacjami - uczestnictwo w tym kursie wyniesie Naturalnie Niebanalnie na wyższy poziom :D

O Autorze

Cześć!

 

 

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Stós i prowadzę blog o życiu w zgodzie z naturą i samym sobą. Dbanie o swoje zdrowie jest dla mnie priorytetem, ale nie zawsze tak było - kiedyś nie zwracałam zbytniej uwagi na to co jem i jak się czuje mój organizm. Obecnie staram się wsłuchiwać w jego potrzeby i korzystać z darów natury, aby funkcjonować jak najlepiej. Chcę mieć mnóstwo energii na co dzień i jak najdłużej cieszyć się świetnym zdrowiem.

 

Dążąc do tego celu nieustannie poszerzam swoją wiedzę i nie chcę jej trzymać tylko dla siebie - pragnę dzielić się nią z innymi, dlatego też powstało Naturalnie Niebanalnie - miejsce, gdzie każdy, bez względu na to na jakim etapie swojego życia jest, znajdzie dla siebie mnóstwo porad i inspiracji. 

 

 

Jaki mam cel?

Chcę pokazać wszystkim, że możemy znacznie poprawić nasze codzienne samopoczucie i zdrowie, a co za tym idzie, jakość całego naszego życia, właśnie dzięki naturze. I że nie jest to wcale trudne :) Chcę pokazać Ci, jaką moc mają zioła, zwykłe warzywa i owoce, jak ważna jest równowaga wewnętrzna, uważność i aktywność. Chcę, aby żyło Ci się lepiej!

Całą wiedzę zdobywam samodzielnie, wciąż się uczę i rozwijam. Ukończyłam kurs Towaroznawstwa Zielarskiego, zakończony państwowym egzaminem z certyfikatem MEN. Chciałabym uczestniczyć jeszcze w wielu innych kursach i szkoleniach, lista jest naprawdę długa :)

Chciałabym również nieustannie rozwijać Naturalnie Niebanalnie - planuję nagrywanie filmów, pisanie jeszcze większej ilości artykułów, zorganizowanie kursu albo warsztatów. Wszystko to jednak wymaga nie tylko czasu, ale również środków :) 

 

Jak narazie pracuję na etacie, a Naturalnie Niebanalnie poświęcam cały swój wolny czas, którego niewiele mi zostaje. Marzę o poświęceniu się blogowi w całości oraz o otwarciu sklepu z oryginalnymi i niepowtarzalnymi mieszankami ziołowymi, herbatami i przyprawami - dla zdrowia i dla urody!

 

 

 

Na co zostaną przeznaczone Twoje pieniądze, jeśli zaczniesz wspierać Naturalnie Niebanalnie?

- na kursy, warsztaty i szkolenia z zakresu zielarstwa, ziołolecznictwa, dietetyki, medycyny naturalnej, i wszystkich podobnych

- na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej

- na zakup sprzętu do nagrywania filmów (kamerka, mikrofon, program do montażu, itd.)

- na podejmowanie współpracy ze specjalistami, na promowanie wiedzy i ciągły rozwój bloga

- na zdobycie uprawnień i załatwienie formalności związanych z produkowaniem i sprzedażą mieszanek ziołowych, ziół i herbat

- jeśli coś zostanie, to również na mój czas, który poświęcam temu projektowi - jeśli uda się uzbierać tyle, że będę w stanie całkowicie poświęcić się Naturalnie Niebanalnie i całkowicie oddać do Twojej dyspozycji - będę ogromnie szczęśliwa!

 

 

Bez względu na to, czy chcesz lub możesz mnie wesprzeć, czy też nie, zapraszam na Naturalnie Niebanalnie! Wszystkie materiały udostępniam oczywiście bezpłatnie i możesz z nich korzystać do woli :) 

http://naturalnieniebanalnie.pl/

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
5 zł to równowartość paczki chipsów albo 2 kg jabłek - z chipsów lepiej zrezygnuj, z jabłek nie! Jeśli jednak możesz sobie pozwolić jednocześnie na zakup jabłek i wsparcie mojej pracy - ogromne DZIĘKUJĘ! Znaczy to dla mnie naprawdę dużo - w ramach wdzięczności umieszczę Twoje nazwisko na ekskluzywnej liście moich Dobroczyńców, znajdującej się na blogu. Dostaniesz również oficjalne podziękowanie na moim fan page'u na Facebooku :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To już nie byle co, a równa dyszka :) Jestem Ci ogromnie wdzięczna - Twój wkład przybliża mnie do osiągnięcia celów, na których skorzystamy wszyscy.
W ramach podziękowania otrzymasz nagrodę z poprzedniego progu + comiesięczny, nigdzie nie publikowany super patent dla zdrowia! Może nim być nowy przepis, mieszanka ziołowa, przepis na naturalny kosmetyk albo naturalnie niebanalna porada, która pomoże Ci żyć w zgodzie z naturą i samym sobą na co dzień!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow, jesteś moim bohaterem! Wysyłam szczere i płynące z serca podziękowania! Otrzymasz nagrody z wcześniejszych progów + możliwość zadania dowolnego pytania (może być nawet prywatne... ;)), na które odpowiem tak wyczerpująco jak tylko się da. W zależności od długości odpowiedzi, zamieszczę ją na Facebooku lub na blogu w oddzielnym artykule.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Skaczę z radości i całym sercem dziękuję za Twoją pomoc! <3 Zostajesz mianowany Naturalnie Niebanalnym VIP'em i otrzymujesz możliwość zadecydowania o tematyce jednego artykułu na blogu (oczywiście w ramach jego tematyki, nie będę pisać o biocybernetyce :P). Oczywiście zostaniesz również wpisany na ekskluzywną listę Dobroczyńców, dostaniesz oficjalne podziękowania na FB i comiesięczny super patent dla zdrowia.
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję! Robi się poważnie, więc i nagrody robią się coraz fajniejsze! Dostaniesz wszystko z poprzedniego progu (40 zł) + wykonany przeze mnie prezent! Co to będzie? Niespodzianka! Ale zanim ją wyślę, przeprowadzę z Tobą krótki wywiad, aby rozeznać się w Twoich potrzebach :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Namaste! Jestem przepełniona radością - 100 zł to naprawdę poważna inwestycja w moją twórczość :) W ramach mojej dozgonnej wdzięczności otrzymasz nagrody z poprzedniego progu (70 zł), a co kilka miesięcy (nie rzadziej niż co 5 miesięcy) będę wysyłać Ci paczki-niespodzianki. Dodatkowo, Twoje imię zostanie umieszczone na stronie głównej Naturalnie Niebanalnie - jako tego, dzięki któremu to wszystko się kręci. Fajnie? :)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś niesamowity! Aż brak słów, którymi mogłabym Ci podziękować! Jeśli tylko będziesz na Podhalu, umówimy się na spacer i herbatkę :) Dostaniesz wszystkie nagrody z poprzedniego progu (100 zł), a jeśli uda mi się otworzyć sklep z mieszankami ziołowymi, co miesiąc będę wysyłać Ci jakąś pyszną herbatkę dla zdrowia i urody. Jeśli sklep nie będzie jeszcze otwarty, będę wysyłać inny, ręcznie wykonany upominek :D Będę również do Twojej dyspozycji w razie pytań dot. zdrowia, ziołolecznictwa, itp. - masz gwarancję wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie maile <3
Zostań patronem

Najnowsi Patroni