naumiem.pl

W Patronite od 26.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 980

liczba Patronów: 702

9 patronów
105 zł miesięcznie
705 zł łącznie
Mam na imię Kuba. Jestem autorem rozwiązań zadań z matematyki, z najbardziej popularnych podręczników szkolnych, które publikuję na moim kanale youtube - naumiem.pl. A Ty jesteś tutaj najprawdopodobniej dlatego, że lubisz się ze mną uczyć :)

O Autorze

 

Duże prawdopodobieństwo graniczące niemal z pewnością, że przybywasz tutaj z mojego kanału youtubowego, więc właściwie nie muszę się już przedstawiać :) Znasz mój głos, a teraz wiesz jak wyglądam.

Na pewno domyślasz się jak dużo pracy, energii i czasu muszę włożyć w przygotowanie wszystkich materiałów, z których się uczysz. Ten proces mógłbym opisać tak: rozwiązanie - nagranie - wstępna obróbka - renderowanie - dodanie gotowego filmu na yt. To setki godzin spędzonych przy komputerze. W międzyczasie odpowiadam na wszystkie komentarze, udzielam wskazówek na moim fp na facebooku jak rozwiązać zadanie, zawsze wspieram dobrym słowem i radą. Nie potrafię tylko jednego... nie potrafię zostawić kogokolwiek z nierozwiązanym problemem.

Oczywiście nauczyciela w szkole nigdy Ci nie zastąpię, ale korepetytora myślę, że tak i to jest moją największą satysfakcją, że możesz uczyć się kiedy masz na to czas, ochotę i siłę, w domu, w szkole, w samochodzie, autobusie. Zawsze jestem dla Ciebie dostępny.

To już pewnie znasz:

Zdarzają się też live'y :)

Do usłyszenia na moim kanale :)

Pozdrawiam,
Kuba.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni