W Patronite od 25.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 370

Liczba Patronów: 214

Zostań Patronem
80 patronów
1 015 miesięcznie
20 215 łącznie
Od ponad roku we dwie wydajemy newsme.pl. Bezpłatny newsletter dla kobiet (choć mężczyźni też nas czytają ;)). W 5 newsach z autorskim komentarzem donosimy (lekko i czytelnie) o tym, co dzieje się wokół (polityka, gospodarka, sprawy społeczne, kultura, sztuka, nowe technologie). ŻEBYŚ WIEDZIAŁA. ;)

O Autorze

Jesteśmy dwie. Agata i Magda. Razem tworzymy newsme.pl. Bezpłatny newsletter z 5 newsami dziennie. Wszystko to "po godzinach". Nie stoi za nami żadne medium, żaden parter biznesowy. Newsme.pl finansujemy same. Łącząc zaangażowanie w ten projekt z naszą pracą zawodową i życiem osobistym. Sztukę "rozciągania" doby do 36 godzin opanowałyśmy do perfekcji. ;) I dziś uważamy, że sen jest przereklamowany. ;)

Jeśli jesteś naszą Czytelniczką, to wiesz, po co to wszystko. ;) Trafiłaś tutaj, więc doceniasz pracę, jaką od przeszło półtora roku wykonujemy. Wysyłając do Ciebie 100 autorskich treści w miesiącu. Jeśli czytasz o nas po raz pierwszy, spieszymy wyjaśnić. Wspieramy kobiety w ogarnianiu rzeczywistości. Bo zaganiane w codzienności, często nie mamy czasu, by docierać do informacji o tym, co dzieje się w polityce, gospodarce, kulturze. W Polsce i na świecie. A przecież chcemy wiedzieć. Bo rzeczywistość i tak nas dogoni. ;) Pisane przez nas NEWSY, krótkie i łatwe w odbiorze, opatrzone są naszym autorskim komentarzem. Chcesz sprawdzić, jak to robimy? Zamów newsletter dla siebie. Na www.newsme.pl.

A jeśli się wahasz, poczytaj, co myślą nasze Czytelniczki:

"Ja czytam newsme.pl od dawna, to mój rytuał w drodze do pracy, uśmiecham się do waszych komentarzy, no i doceniam, że jestem na bieżąco!” 

"Bardzo wam dziękuję, że na tacy podane jest wszystko czego potrzebuję z wiedzy o świecie."

"Jestem z Wami 1 raz :) i pytam gdzie byłam wcześniej??"

"Czytam wasz newsletter odkąd poleciła go blogerka Matko Jedyna - uwielbiam wasze spojrzenie na świat i komentarze! Poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.”

"Cieszę się, że jesteście, bo zawsze czegoś nowego się dowiem. A myślałam, że taka zorientowana jestem. ;)"

"Kobietki jesteście boskie. Komentarze bajka. Gratuluję."

Z dumą dodamy na koniec, że czytają nas też (między innymi) Sonia i Maja Bohosiewicz, Joasia Brodzik i blogerka Matko Jedyna. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Agnieszka Baran
Agnieszka Baran
5 zł miesięcznie
Marta Rakoczy
Marta Rakoczy
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
100 zł jednorazowo
Teresa Nadra
Teresa Nadra
30 zł jednorazowo
Magda Karaś
Magda Karaś
10 zł miesięcznie
Paulina Florczyk
Paulina Florczyk
10 zł miesięcznie