W Patronite od 25.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 195

liczba Patronów: 107

86 patronów
1 060 zł miesięcznie
7 960 zł łącznie
Od ponad roku we dwie wydajemy newsme.pl. Bezpłatny newsletter dla kobiet (choć mężczyźni też nas czytają ;)). W 5 newsach z autorskim komentarzem donosimy (lekko i czytelnie) o tym, co dzieje się wokół (polityka, gospodarka, sprawy społeczne, kultura, sztuka, nowe technologie). ŻEBYŚ WIEDZIAŁA. ;)

O Autorze

Jesteśmy dwie. Agata i Magda. Razem tworzymy newsme.pl. Bezpłatny newsletter z 5 newsami dziennie. Wszystko to "po godzinach". Nie stoi za nami żadne medium, żaden parter biznesowy. Newsme.pl finansujemy same. Łącząc zaangażowanie w ten projekt z naszą pracą zawodową i życiem osobistym. Sztukę "rozciągania" doby do 36 godzin opanowałyśmy do perfekcji. ;) I dziś uważamy, że sen jest przereklamowany. ;)

Jeśli jesteś naszą Czytelniczką, to wiesz, po co to wszystko. ;) Trafiłaś tutaj, więc doceniasz pracę, jaką od przeszło półtora roku wykonujemy. Wysyłając do Ciebie 100 autorskich treści w miesiącu. Jeśli czytasz o nas po raz pierwszy, spieszymy wyjaśnić. Wspieramy kobiety w ogarnianiu rzeczywistości. Bo zaganiane w codzienności, często nie mamy czasu, by docierać do informacji o tym, co dzieje się w polityce, gospodarce, kulturze. W Polsce i na świecie. A przecież chcemy wiedzieć. Bo rzeczywistość i tak nas dogoni. ;) Pisane przez nas NEWSY, krótkie i łatwe w odbiorze, opatrzone są naszym autorskim komentarzem. Chcesz sprawdzić, jak to robimy? Zamów newsletter dla siebie. Na www.newsme.pl.

A jeśli się wahasz, poczytaj, co myślą nasze Czytelniczki:

"Ja czytam newsme.pl od dawna, to mój rytuał w drodze do pracy, uśmiecham się do waszych komentarzy, no i doceniam, że jestem na bieżąco!” 

"Bardzo wam dziękuję, że na tacy podane jest wszystko czego potrzebuję z wiedzy o świecie."

"Jestem z Wami 1 raz :) i pytam gdzie byłam wcześniej??"

"Czytam wasz newsletter odkąd poleciła go blogerka Matko Jedyna - uwielbiam wasze spojrzenie na świat i komentarze! Poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.”

"Cieszę się, że jesteście, bo zawsze czegoś nowego się dowiem. A myślałam, że taka zorientowana jestem. ;)"

"Kobietki jesteście boskie. Komentarze bajka. Gratuluję."

Z dumą dodamy na koniec, że czytają nas też (między innymi) Sonia i Maja Bohosiewicz, Joasia Brodzik i blogerka Matko Jedyna. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem