W Patronite od 25.10.2019

Od ponad roku we dwie wydajemy newsme.pl. Bezpłatny newsletter dla kobiet (choć mężczyźni też nas czytają ;)). W 5 newsach z autorskim komentarzem donosimy (lekko i czytelnie) o tym, co dzieje się wokół (polityka, gospodarka, sprawy społeczne, kultura, sztuka, nowe technologie). ŻEBYŚ WIEDZIAŁA. ;)

O Autorze

Jesteśmy dwie. Agata i Magda. Razem tworzymy newsme.pl. Bezpłatny newsletter z 5 newsami dziennie. Wszystko to "po godzinach". Nie stoi za nami żadne medium, żaden parter biznesowy. Newsme.pl finansujemy same. Łącząc zaangażowanie w ten projekt z naszą pracą zawodową i życiem osobistym. Sztukę "rozciągania" doby do 36 godzin opanowałyśmy do perfekcji. ;) I dziś uważamy, że sen jest przereklamowany. ;)

Jeśli jesteś naszą Czytelniczką, to wiesz, po co to wszystko. ;) Trafiłaś tutaj, więc doceniasz pracę, jaką od przeszło półtora roku wykonujemy. Wysyłając do Ciebie 100 autorskich treści w miesiącu. Jeśli czytasz o nas po raz pierwszy, spieszymy wyjaśnić. Wspieramy kobiety w ogarnianiu rzeczywistości. Bo zaganiane w codzienności, często nie mamy czasu, by docierać do informacji o tym, co dzieje się w polityce, gospodarce, kulturze. W Polsce i na świecie. A przecież chcemy wiedzieć. Bo rzeczywistość i tak nas dogoni. ;) Pisane przez nas NEWSY, krótkie i łatwe w odbiorze, opatrzone są naszym autorskim komentarzem. Chcesz sprawdzić, jak to robimy? Zamów newsletter dla siebie. Na www.newsme.pl.

A jeśli się wahasz, poczytaj, co myślą nasze Czytelniczki:

"Ja czytam newsme.pl od dawna, to mój rytuał w drodze do pracy, uśmiecham się do waszych komentarzy, no i doceniam, że jestem na bieżąco!” 

"Bardzo wam dziękuję, że na tacy podane jest wszystko czego potrzebuję z wiedzy o świecie."

"Jestem z Wami 1 raz :) i pytam gdzie byłam wcześniej??"

"Czytam wasz newsletter odkąd poleciła go blogerka Matko Jedyna - uwielbiam wasze spojrzenie na świat i komentarze! Poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.”

"Cieszę się, że jesteście, bo zawsze czegoś nowego się dowiem. A myślałam, że taka zorientowana jestem. ;)"

"Kobietki jesteście boskie. Komentarze bajka. Gratuluję."

Z dumą dodamy na koniec, że czytają nas też (między innymi) Sonia i Maja Bohosiewicz, Joasia Brodzik i blogerka Matko Jedyna. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)