Neybero

W Patronite od 16.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
7 760 łącznie
Neybero to nowa, całkowicie polska, platforma społecznościowa. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wierzą mocno w to, że mała polska firma, finansowana całkowicie ze środków prywatnych, może zamieszać trochę na rynku opanowanym przez światowych gigantów technologicznych :)

O Autorze

Budujemy od podstaw kompletną, niezależną platformę społecznościową, która - w co mocno wierzymy - zapewni nową jakość w komunikacji i współpracy między ludźmi.

Aby odwiedzić stronę www naszego projektu, kliknij tutaj.Przy tworzeniu platformy przyświecały nam następujące cele:

 • tworzenie społeczności osób dzielących podobne wartości i idee, zapewnienie im niezakłóconej komunikacji oraz możliwość odnajdywania mieszkających w pobliżu uczestników grupy

 • udostępnienie platformy do pisania własnych blogów (także płatnych) i dzielenie się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniami czy pasją

 • łączenie osób posiadających określone umiejętności z tymi, którzy ich potrzebują, za pomocą tablicy ogłoszeń oraz zapytań do specjalistów

 • prezentowanie treści w sposób uporządkowany, nie podlegający intensywnemu profilowaniu czy przycinaniu zasięgów jak w niektórych popularnych serwisach

 • możliwość nawiązywania kontaktów z osobami mieszkającymi w pobliżu

 • możliwość założenia własnego sklepu (marketplace) i łatwe docieranie do dużej liczby potencjalnych klientów, dzięki zastosowanym rozwiązaniom marketingowym

 • brak uciążliwych reklam i treści sponsorowanych

 

 

Aplikacja jest już dostępna do pobrania w sklepach Google Play i AppStore. Cały czas ją rozwijamy, reagując na sugestie użytkowników. Do tej pory rozwój aplikacji finansowaliśmy z prywatnych środków.

Obecnie szukamy większego wsparcia finansowego, aby powiększyć zespół i poza drobnymi usprawnieniami zrealizować ambitny plan, który pozwoli nam doprowadzić funkcjonalność aplikacji do poziomu zbliżonego do popularnych serwisów społecznościowych i umożliwić ekspansję platformy na całym świecie.


Na ten plan składają się m.in.:

 1. Realizacja serwisu w wersji webowej (obecnie platforma działa jedynie w formie aplikacji mobilnej)

 2. Wprowadzenie własnych mechanizmów streamingu treści video i audio

 3. Budowa modułu marketplace, który pozwoli użytkownikom sprzedawać swoje produkty społeczności Neybero i prezentować je w wyjątkowy sposób, wchodząc w interakcję z użytkownikami, dzięki wykorzystaniu blogów

 4. Wdrożenie kilkudziesięciu mniejszych, ale bardzo oczekiwanych funkcjonalności, które zostały określone w naszej mapie drogowej na ten rok

 5. Wprowadzenie mechanizmu wypłaty prowizji za publikację płatnych blogów

 6. Rozbudowa bazy technologicznej

 7. Tłumaczenie aplikacji na wszystkie kluczowe języki

 8. Utworzenie kilku centrów regionalnych poza Polską

 9. Intensywna promocja platformy w Polsce i za granicą

 10. Zbudowanie zespołu, który będzie mógł zapewnić pomoc techniczną dla klientów z całego świata


 

Będziemy regularnie publikować tutaj i na naszych serwisach społecznościowych informacje o postępie prac nad kolejnymi funkcjonalnościami, oraz o tym, co udało się nam osiągnąć dzięki Waszej pomocy.

Czekamy także na wszelkie sugestie i uwagi, które przyczynią się do uczynienia platformy Neybero narzędziem, z którego będziecie jeszcze chętniej korzystać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Odpowiadamy na bieżąco na wszystkie maile, pytania na chacie oraz wiadomości prywatne wysłane do nas za pośrednictwem aplikacji Neybero.

Dziękujemy z całego serca za Waszą pomoc. Naprawdę mocno wierzymy w to, że zaangażowanie i pasja, które wkładamy w pracę nad Neybero, pozwoli stworzyć zupełnie nową przestrzeń do wymiany myśli i nawiązywania kontaktów ze wspaniałymi ludźmi! Niech nasze logo stanie się znakiem rozpoznawczym nowych czasów, w których najważniejszy będzie drugi człowiek, wzajemne zrozumienie i bezinteresowne wsparcie dawane każdemu kto go potrzebuje!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 2 000 zł
Karolina Szablewska
Karolina Szablewska
Próg: 50 zł
Malgorzata Abma
Malgorzata Abma
Próg: 1 000 zł
Krzysztof Tokarski
Krzysztof Tokarski
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł