Avatar użytkownika

Neybero

0
patronów
0 
miesięcznie
7 760 
łącznie
0
patronów
0 zł 7 760 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Zostajesz mecenasem niezależnego, polskiego serwisu społecznościowego!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie! Każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana. Z Twoją pomocą zbudujemy platformę, o której wkrótce usłyszy cały świat :)
30 zł miesięcznie
Zostajesz Srebrnym Patronem serwisu Neybero!

Poza satysfakcją uczestniczenia w ekscytującym projekcie, otrzymasz od nas specjalne oznaczenie Twojego profilu na Neybero, informujące o Twoim zaangażowaniu w budowę platformy.
50 zł miesięcznie
Zostajesz Złotym Patronem serwisu Neybero!

Twoja pomoc przybliża nas do celu, którym jest budowa kompletnej platformy społecznościowej mogącej konkurować z największymi graczami na rynku. Poza naszą wdzięcznością otrzymasz logo Złotego Patrona na Twoim profilu w Neybero oraz koszulkę z logo Neybero!
100 zł miesięcznie
Zostajesz Złotym Patronem serwisu Neybero!

Twoja pomoc jest naprawdę nieoceniona! Daje nam ona szansę na szybką realizację założonych celów. W dowód wdzięczności otrzymasz od nas logo Złotego Patrona na Twoim profilu w Neybero, koszulkę z logo Neybero oraz dostęp do zamkniętej grupy Patronów, którzy mogą realnie wpływać na rozwój platformy poprzez bezpośrednią dyskusję z twórcami Neybero i opiniowanie przedstawianych zmian.
300 zł miesięcznie
Zostajesz Złotym Patronem serwisu Neybero!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje zaangażowanie w rozwój naszego projektu! Nie zmarnujemy danej nam szansy. Przyjmij od nas logo Złotego Patrona na Twoim profilu w Neybero, koszulkę z logo Neybero, dostęp do zamkniętej grupy Patronów oraz możliwość zareklamowania na platformie Twojego produktu, usługi lub firmy. Reklama będzie wyświetlana przez cały okres Twojego wsparcia naprzemiennie z innymi reklamami w wybranym przez Ciebie obszarze o średnicy 100 km.
500 zł miesięcznie
Zostajesz Platynowym Patronem serwisu Neybero!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twój wkład w rozwijanie platformy Neybero! To już naprawdę znacząca pomoc. Przyjmij od nas logo Platynowego Patrona na Twoim profilu w Neybero, koszulkę z logo Neybero, dostęp do zamkniętej grupy Patronów oraz możliwość zareklamowania na platformie Twojego produktu, usługi lub firmy. Reklama będzie wyświetlana przez cały okres Twojego wsparcia naprzemiennie z innymi reklamami na obszarze całego kraju.
1000 zł miesięcznie
Zostajesz Platynowym Patronem serwisu Neybero!

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Twój wkład w rozwijanie platformy Neybero! Pozwoli nam ona szybko uczynić Neybero znaczącym serwisem społecznościowym. Przyjmij od nas logo Platynowego Patrona na Twoim profilu w Neybero, koszulkę z logo Neybero, dostęp do zamkniętej grupy Patronów, możliwość zareklamowania na platformie Twojego produktu, usługi lub firmy. Reklama będzie wyświetlana przez cały okres Twojego wsparcia naprzemiennie z innymi reklamami na obszarze całego kraju. Dodatkowo w przypadku, gdy Twoje wsparcie będzie kontynuowane przez minimum 5 miesięcy otrzymasz od nas możliwość założenia jednego sklepu w marketplace z obniżoną wieczyście prowizją od sprzedaży każdego produktu o 5 pp. oraz 10 tys. punktów lojalnościowych, które będziesz mógł wykorzystać do obniżenia cen produktów przy zakupach dokonywanych w naszym marketplace.
2000 zł miesięcznie
Zostajesz Platynowym Patronem serwisu Neybero!

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Twój wkład w rozwijanie platformy Neybero! Pozwoli nam ona szybko uczynić Neybero znaczącym serwisem społecznościowym. Przyjmij od nas logo Platynowego Patrona na Twoim profilu w Neybero, koszulkę z logo Neybero, dostęp do zamkniętej grupy Patronów, możliwość zareklamowania na platformie Twojego produktu, usługi lub firmy. Reklama będzie wyświetlana przez cały okres Twojego wsparcia naprzemiennie z innymi reklamami na obszarze całego kraju. Dodatkowo w przypadku, gdy Twoje wsparcie będzie kontynuowane przez minimum 5 miesięcy otrzymasz od nas możliwość założenia dwóch sklepów w marketplace z obniżoną wieczyście prowizją od sprzedaży każdego produktu o 5 pp. oraz 20 tys. punktów lojalnościowych, które będziesz mógł wykorzystać do obniżenia cen produktów przy zakupach dokonywanych w naszym marketplace.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Neybero w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Neybero to nowa, całkowicie polska, platforma społecznościowa. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy wierzą mocno w to, że mała polska firma, finansowana całkowicie ze środków prywatnych, może zamieszać trochę na rynku opanowanym przez światowych gigantów technologicznych :)

Budujemy od podstaw kompletną, niezależną platformę społecznościową, która - w co mocno wierzymy - zapewni nową jakość w komunikacji i współpracy między ludźmi.

Aby odwiedzić stronę www naszego projektu, kliknij tutaj.Przy tworzeniu platformy przyświecały nam następujące cele:

 • tworzenie społeczności osób dzielących podobne wartości i idee, zapewnienie im niezakłóconej komunikacji oraz możliwość odnajdywania mieszkających w pobliżu uczestników grupy

 • udostępnienie platformy do pisania własnych blogów (także płatnych) i dzielenie się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniami czy pasją

 • łączenie osób posiadających określone umiejętności z tymi, którzy ich potrzebują, za pomocą tablicy ogłoszeń oraz zapytań do specjalistów

 • prezentowanie treści w sposób uporządkowany, nie podlegający intensywnemu profilowaniu czy przycinaniu zasięgów jak w niektórych popularnych serwisach

 • możliwość nawiązywania kontaktów z osobami mieszkającymi w pobliżu

 • możliwość założenia własnego sklepu (marketplace) i łatwe docieranie do dużej liczby potencjalnych klientów, dzięki zastosowanym rozwiązaniom marketingowym

 • brak uciążliwych reklam i treści sponsorowanych

 

 

Aplikacja jest już dostępna do pobrania w sklepach Google Play i AppStore. Cały czas ją rozwijamy, reagując na sugestie użytkowników. Do tej pory rozwój aplikacji finansowaliśmy z prywatnych środków.

Obecnie szukamy większego wsparcia finansowego, aby powiększyć zespół i poza drobnymi usprawnieniami zrealizować ambitny plan, który pozwoli nam doprowadzić funkcjonalność aplikacji do poziomu zbliżonego do popularnych serwisów społecznościowych i umożliwić ekspansję platformy na całym świecie.


Na ten plan składają się m.in.:

 1. Realizacja serwisu w wersji webowej (obecnie platforma działa jedynie w formie aplikacji mobilnej)

 2. Wprowadzenie własnych mechanizmów streamingu treści video i audio

 3. Budowa modułu marketplace, który pozwoli użytkownikom sprzedawać swoje produkty społeczności Neybero i prezentować je w wyjątkowy sposób, wchodząc w interakcję z użytkownikami, dzięki wykorzystaniu blogów

 4. Wdrożenie kilkudziesięciu mniejszych, ale bardzo oczekiwanych funkcjonalności, które zostały określone w naszej mapie drogowej na ten rok

 5. Wprowadzenie mechanizmu wypłaty prowizji za publikację płatnych blogów

 6. Rozbudowa bazy technologicznej

 7. Tłumaczenie aplikacji na wszystkie kluczowe języki

 8. Utworzenie kilku centrów regionalnych poza Polską

 9. Intensywna promocja platformy w Polsce i za granicą

 10. Zbudowanie zespołu, który będzie mógł zapewnić pomoc techniczną dla klientów z całego świata


 

Będziemy regularnie publikować tutaj i na naszych serwisach społecznościowych informacje o postępie prac nad kolejnymi funkcjonalnościami, oraz o tym, co udało się nam osiągnąć dzięki Waszej pomocy.

Czekamy także na wszelkie sugestie i uwagi, które przyczynią się do uczynienia platformy Neybero narzędziem, z którego będziecie jeszcze chętniej korzystać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Odpowiadamy na bieżąco na wszystkie maile, pytania na chacie oraz wiadomości prywatne wysłane do nas za pośrednictwem aplikacji Neybero.

Dziękujemy z całego serca za Waszą pomoc. Naprawdę mocno wierzymy w to, że zaangażowanie i pasja, które wkładamy w pracę nad Neybero, pozwoli stworzyć zupełnie nową przestrzeń do wymiany myśli i nawiązywania kontaktów ze wspaniałymi ludźmi! Niech nasze logo stanie się znakiem rozpoznawczym nowych czasów, w których najważniejszy będzie drugi człowiek, wzajemne zrozumienie i bezinteresowne wsparcie dawane każdemu kto go potrzebuje!

 

 

Cele Autora

Wzmocnienie działań marketingowych
 • 30 000 zł miesięcznie
 • 30 000 zł brakuje
0%
Gdy suma Waszego wsparcia osiągnie ten poziom, będziemy w stanie zatrudnić dodatkową osobę, która zajmie się działaniami marketingowymi i prowadzeniem kont w serwisach społecznościowych, oraz finansować na bieżąco kampanię promocyjną w internecie, druk materiałów reklamowych oraz uczestnictwo w konferencjach tematycznych.
Zatrudnienie dodatkowych programistów
 • 60 000 zł miesięcznie
 • 60 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli nam zarówno prowadzić stałą kampanię promocyjną platformy i utrzymywać aktywne relacje z użytkownikami, jak też zatrudnić dodatkowych programistów, którzy są niezbędni, by osiągnąć zamierzone funkcjonalności aplikacji w zamierzonym czasie 6 miesięcy.
Rozwój bez ograniczeń!
 • 85 000 zł miesięcznie
 • 85 000 zł brakuje
0%
To jest wielkość wsparcia, która na ten moment pozwoliłaby nam w pełni prowadzić wszystkie zaplanowane działania, a więc marketing w Polsce i za granicą, rozwój funkcjonalności platformy i stałe rozszerzanie bazy technologicznej oraz wzmocnienie działu obsługi klienta o dodatkowych pracowników posługujących się biegle językiem angielskim, co pozwoliłby nam wprowadzić platformę na rynek USA oraz zintensyfikować działania promocyjne w krajach europejskich. Dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Neybero już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
2 000 zł
Karolina Szablewska
Karolina Szablewska
50 zł
Malgorzata Abma
Malgorzata Abma
1 000 zł
Krzysztof Tokarski
Krzysztof Tokarski
30 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.