Avatar użytkownika

NFLBlog.pl

33
patronów
485 
miesięcznie
35 855 
łącznie
33
patronów
485 zł 35 855 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Nawet tak niewielkie wsparcie mnóstwo dla mnie znaczy! Poza moją dozgonną wdzięcznością możesz bez skrępowania posługiwać się tytułem "Patron NFLBlog.pl". Jeśli ktoś się mnie zapyta, na pewno potwierdzę :) Dodatkowo znajdziesz się na specjalnej podstronie na blogu, na której wypisani będą Patroni. Może się tam znaleźć Twoje imię, imię i nazwisko czy dowolny (byle nie obraźliwy) nick. Domyślnie trafi tam Twoja nazwa użytkownika z Patronite, jeśli chcesz co innego, skontaktuj się ze mną.
10 zł miesięcznie
Dożyliśmy czasów, że tyle kosztuje porządne piwo w pubie. Dzięki wielkie za jego postawienie! W zamian dostaniesz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której będziemy mogli podyskutować o NFL, futbolu i wszystkim co nam do głowy przyjdzie. W razie gdyby to było niejasne - ja też będę się tam intensywnie udzielał :)

Osoby z tego progu Patronów pojawią się na liście na blogu razem z osobami z pierwszego progu. Dodatkowo mogę na Twoje życzenie podlinkować Twój profil na Twitterze lub Facebooku (lub innym serwisie social media) albo bloga. W grę wchodzą tylko prywatne i niekomercyjne inicjatywy, jeśli chcesz reklamować firmę, zapraszam do kontaktu :)
20 zł miesięcznie
To próg dla tych, którzy chcieliby postawić mi coś więcej niż jedno piwo. Na przykład dwa piwa :)

Dwa piwa miesięcznie mógłbym postawić tylko naprawdę dobrym przyjaciołom, więc każdy taki gest z Waszej strony to u mnie łzy wzruszenia. Jak będzie Was tu za dużo, to poryczę się jak bóbr :)

Oczywiście osoby z tego progu otrzymają wszystkie nagrody z progu 10 zł.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Wow! Nawet nie wiem co napisać. Zaniemówiłem. Fakt, że ktoś zechciałby wesprzeć mnie taką kwotą miesięcznie za pisanie o futbolu jest dla mnie wręcz niewyobrażalny. Ale polecają dodanie tego progu, więc dodaję.

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć mnie w tym progu otrzymasz wszystkie nagrody z niższych progów. Ponadto raz w miesiącu kalendarzowym możesz wybrać dowolny interesujący Cię temat związany z NFL. Napiszę o nim artykuł na bloga na miarę mojej wiedzy, możliwości i dostępności źródeł.
Dodatkowo otrzymasz absolutny priorytet w kontaktach ze mną w kwestiach futbolowych. Jeśli masz jakieś pytanie to wysyłasz, a ja rzucam wszystko i odpowiadam, nawet na wakacjach. Wyjątkiem jest trwający Super Bowl lub mecz playoffów NFL - wtedy musisz poczekać do przerwy reklamowej :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora NFLBlog.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog o futbolu amerykańskim z naciskiem na ligę NFL. Informacje, analizy, statystyki, komentarze.

Od sierpnia 2012 r. prowadzę bloga NFLBlog.pl. Przez ten czas opublikowałem ponad 500 artykułów, większość liczy sobie ponad 1 tys. słów. Sądząc po pozytywnych komentarzach Czytelników - idzie mi nie najgorzej.

NFL Blog to między innymi:

 • podsumowania każdej kolejki w NFL
 • dokładne analizy przed meczami playoffów
 • co roku dedykowana podstrona o Super Bowl z wiadomościami, opisami i analizami
 • analizy trendów w futbolu
 • teksty o taktyce
 • ABC Futbolu Amerykańskiego, czyli poradnik dla początkujących fanów dyscypliny
 • słowniczek najczęściej używanych terminów futbolowych

Napisanie każdego artykułu z rzetelnym researchem to kilka lub nawet kilkanaście godzin pracy. Niestety doba ma tylko 24 godziny i każda godzina spędzona przy blogu to godzina, której nie mogę poświęcić rodzinie lub na pracę zarobkową.

Dlatego dziś proszę Was, Czytelników, o mecenat nad blogiem. Mam nadzieję, że Wasza pomoc umożliwi mi zrezygnowanie z niektórych płatnych zleceń i poświęcenie się rodzinie i futbolowi.

Cele Autora

Spokojna praca
 • 500 zł miesięcznie
 • 15 zł brakuje
97%
To jest kwota, która pozwoli opłacić wszystkie koszty działania bloga, Game Passa, prowizje Patronite i operatorów płatności i jeszcze coś niecoś zostanie. Może nie jest to majątek, ale pozwoli mi skupić się na blogowaniu, a nie na szukaniu płatnych zleceń.

Przy osiągnięciu tego celu gwarantuję co najmniej jeden pełnowymiarowy tekst w tygodniu, tak w sezonie, jak w offseason. Co najmniej, czyli w playoffach na pewno będzie ich więcej :)
Drugi tekst w tygodniu
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 515 zł brakuje
48%
Taka kwota to już poważne zobowiązanie wobec Czytelników. Jak długo pozostajemy w tym progu, tak długo ja zobowiązuję się do przynajmniej dwóch pełnowymiarowych tekstów w tygodniu na blogu, tak w sezonie, jak w offseason.

Przypominam, że "przynajmniej" oznacza, że może ich być więcej :)
Podbijam YouTube
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 1 015 zł brakuje
32%
Lud pragnie futbolu, ja muszę słuchać. Jeśli dotrzemy do tego progu, kupuję oprogramowanie, zapłacę komuś za szkolenie i zacznę publikować filmiki na YouTube. Nie będzie to coś w stylu "gadającej głowy". Raczej analiza kilku wybranych akcji z ostatnich meczów. Nad formułą offseasonową jeszcze pomyślę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora NFLBlog.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Tomasz Lewicki
Tomasz Lewicki
10 zł
Piotr Kubiak
Piotr Kubiak
50 zł
Paweł Apanasewicz
Paweł Apanasewicz
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.