Niepodlewam.pl

W Patronite od 22.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2100

Liczba Patronów: 2205

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
55 miesięcznie
510 łącznie
Lubię ogrody z charakterem, niekoniecznie jak z katalogu, w których dobrze się czują nie tylko ludzie, ale i zwierzęta. Unikam podlewania mojego ogrodu i nie stosuję środków chemicznych. Uprawiam rośliny odkąd nauczyłam się chodzić:) Małgorzata Monika Nietupska

O Autorze

 

 

 

Nazywam się Monika Nietupska. Wymyśliłam i stworzyłam Niepodlewam – najpierw blog ogrodniczy, a następnie portal ogrodniczy. Namówili mnie do tego przyjaciele. Zanim opiszę jakąś roślinę, muszę ją dotknąć, powąchać, a jeszcze lepiej wyhodować. Raz napisane artykuły stale uzupełniam oraz poprawiam. Uwielbiam odnajdywać stare odmiany roślin i nowe ogrodnicze rarytasy. Namawiam do uprawy pomidorów (i nie tylko) na balkonie. Chciałabym, aby każdy kto zajrzy na Niepodlewam zapragnął coś posiać, posadzić, pielęgnować. W moim ogrodzie nie ma węża do podlewania, ale są dwie konewki.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Niewolik
Agnieszka Niewolik
Próg: 50 zł
Aleksandra Sokolińska
Aleksandra Sokolińska
Próg: 5 zł
Artur Kawa
Artur Kawa
Próg: 50 zł