Avatar użytkownika

Niepodlewam.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
1 030 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 030 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
W zamian za Twoje wsparcie umieszczę Twoje Imię i Nazwisko (lub nick) na tablicy partonów w zakładce "Zasłużeni dla Niepodlewam" na portalu Niepodlewam.pl
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
50 dostępnych miejsc
W zamian za Twoje wsparcie umieszczę Twoje Imię i Nazwisko (lub nick) na tablicy partonów w zakładce "Zasłużeni dla Niepodlewam" na portalu Niepodlewam.pl

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz kilku fotografii jakiejś rośliny w rozdzielczości HD, dam Ci ją w prezencie :). Zdjęcia robię przy każdej okazji, nawet kiedy jestem w podróży (mam ich już tysiące!)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
Na tym poziomie otrzymasz wszystkie nagrody zawarte w poprzednich progach, ponadto:

Co miesiąc - od marca do grudnia - otrzymasz elektroniczny kalendarz warzyw do siewu w danym miesiącu.

Wyślę do Ciebie na podany adres e-mail moje 2 e-booki. Z pewnością pomogą Ci uprawiać ekologiczny i zdrowy ogród. W e-bookach opisuję jak robić gnojówki roślinne oraz jak uprawiać warzywa w donicach!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Na tym poziomie otrzymasz wszystkie nagrody zawarte w poprzednich progach, ponadto:

Wyślę do Ciebie moje 2 wydrukowane e-booki wraz z imienną dedykacją autorki. Z pewnością pomogą Ci uprawiać ekologiczny i zdrowy ogród. W e-bookach opisuję jak robić gnojówki roślinne oraz jak uprawiać warzywa w donicach!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Niepodlewam.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lubię ogrody z charakterem, niekoniecznie jak z katalogu, w których dobrze się czują nie tylko ludzie, ale i zwierzęta. Unikam podlewania mojego ogrodu i nie stosuję środków chemicznych. Uprawiam rośliny odkąd nauczyłam się chodzić:)

Małgorzata Monika Nietupska

 

 

 

Nazywam się Monika Nietupska. Wymyśliłam i stworzyłam Niepodlewam – najpierw blog ogrodniczy, a następnie portal ogrodniczy. Namówili mnie do tego przyjaciele. Zanim opiszę jakąś roślinę, muszę ją dotknąć, powąchać, a jeszcze lepiej wyhodować. Raz napisane artykuły stale uzupełniam oraz poprawiam. Uwielbiam odnajdywać stare odmiany roślin i nowe ogrodnicze rarytasy. Namawiam do uprawy pomidorów (i nie tylko) na balkonie. Chciałabym, aby każdy kto zajrzy na Niepodlewam zapragnął coś posiać, posadzić, pielęgnować. W moim ogrodzie nie ma węża do podlewania, ale są dwie konewki.

Cele Autora

Bieżące funkcjonowanie portalu
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
Kwota przeznaczana na hosting i pomoc grafika. Miesięcznie to 100 zł. Wiele rzeczy graficznych potrafię zrobić sama. Jednak naprawianie technicznych usterek przerasta moje możliwości.
Kanał na YouTube
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Uprawa roślin to wielka przyjemność, ale jak je siać, pielęgnować, ciąć? Krótkie filmy na YouTube pomogą, jak to robić. Będę je robić.
Aparat fotograficzny
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Większość fotografii robię sama. Używam niewielkiego, starego aparatu dla amatorów. Nie mogę nim robić fotografii makro (zbliżeń) ani w bardzo dużej rozdzielczości. Z tego powodu na Niepodlewam.pl brakuje np. zdjęć szkodników. Są one bowiem często mikroskopijne.
Wydanie książki
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Od zawsze chciałam wydać własną książkę. W pierwszej kolejności o starych odmianach jabłoni. Pomysłów mam mnóstwo. Brakuje mi fotografii, które chciałabym zrobić w starych sadach. Niestety, podróże kosztują... Zebrana kwota potrzebna też będzie na skład książki/książek.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Niepodlewam.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Niewolik
Agnieszka Niewolik
50 zł
Aleksandra Sokolińska
Aleksandra Sokolińska
5 zł
Artur Kawa
Artur Kawa
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.