Przeciętny Człowiek w świecie Nieprzeciętnych Idei

W Patronite od 16.02.2018

Podstawowe koszty działania

500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Jesteśmy - Ja i grafik bardzo wdzięczni patronom. Pierwszy próg pokryje podstawowy koszt wiązany z funkcjonowaniem kanału Przeciętny Człowiek. Pozwoli na opłacenie licencji wszystkich programów z jakich korzystamy (w większości liczonych w $ więc jest to kwota zależna od kursu dolara). Odciąży to nas z tych podstawowych kosztów, za co będziemy Wam patronom bardzo wdzięczni.

Podcast Nieprzeciętne Idee

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 490 zł

brakuje

Kochani Patroni - ufundowaliście Podcast Nieprzeciętne Idee. Dzięki tej kwocie będę mógł poświęcić więcej czasu i zaprosić ciekawych gości do Nieprzeciętnych Dyskusji. Będę mógł dzięki Wam pojechać do konkretnego Nieprzeciętnego Gościa lub sprowadzę go do siebie. Otrzymasz moje materiały w najpopularniejszych formatach i serwisach podcastowych tak ciągle były przy Tobie.

Drugi Kanał - Mowa ciała i analizowanie kłamstw znanych osób

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

Dziękuję Patroni! Z budżetem 4000 zł / mc możemy niemal w pełni pokryć koszt funkcjonowania całego projektu Przeciętny Człowiek i uruchomić dodatkowy kanał na YouTube skupionym wokół analizy Mowy Ciała i prawdomówności (niewerbalne sygnały kłamstwa itd.) ludzi znanych z telewizji i social mediów. To projekt, który mnie niesamowicie ekscytuje i chciałbym go rozpocząć możliwie jak najszybciej. Dzięki tym środkom będę miał możliwość go zrealizować.

Pokrycie wszelkich kosztów działania i gwarancja ciągłości projektu

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 990 zł

brakuje

Kochani Patroni! Uff... przy tej kwocie możemy odetchnąć i tworzyć ze spokojnym duchem - właśnie pokryliśmy wszystkie koszty działania całego projektu Przeciętny Człowiek w świecie Nieprzeciętnych Idei. Wszystko, włącznie z podatkami, pensją grafika, opłaceniem kosztów licencyjnych itd. Dzięki Wam możemy skupić się na tym co najważniejsze - na tworzeniu i nie martwić się o przyszłość projektu.

Masz gwarancję, że projekt Przeciętny Człowiek będzie cały czas działał, ulepszał się i edukował. Za co jesteśmy Tobie bardzo wdzięczni.

Szkolenia stacjonarne dla patronów - co miesiąc w innym mieście

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 990 zł

brakuje

Raz w miesiącu zorganizuję przy użyciu części z tych funduszy Szkolenie stacjonarne tylko dla Patronów, czyli wstęp będą mieli tylko wspierający ten kanał. Co miesiąc zrobię to w innym mieście wg sugestii patronów, ale będę najpierw odwiedzał największe miasta tj.: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk itd. Szkolenia będą szykowane specjalnie na tą okazję od zera i będą dotyczyły zakresów takich jak: auto-motywacja, prokrastynacja, sprzedaż, umiejętności komunikacji, umiejętności biznesowe itd.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)