Strefa Patrona:

31

patronów

590 zł

miesięcznie

1830 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
107
miesięczne wsparcie
80
liczba patronów

  Life Skills, Praktyczna Psychologia, Rozwój Osobisty
Szukam najlepszych narzędzi do walki z nudnym, nieciekawym i smutnym przeciętnym życiem. Chcę podzielić się nimi z Tobą! Robię to poprzez animacje edukacyjne i livestreamy szkoleniowe na YouTube

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podstawowe koszty działania
Jesteśmy - Ja i grafik bardzo wdzięczni patronom. Pierwszy próg pokryje podstawowy koszt wiązany z funkcjonowaniem kanału Przeciętny Człowiek. Pozwoli na opłacenie licencji wszystkich programów z jakich korzystamy (w większości liczonych w $ więc jest to kwota zależna od kursu dolara). Odciąży to nas z tych podstawowych kosztów, za co będziemy Wam patronom bardzo wdzięczni.
0%
39 %
100%
osiągnięto 39%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 910 zł
Podcast Nieprzeciętne Idee
Kochani Patroni - ufundowaliście Podcast Nieprzeciętne Idee. Dzięki tej kwocie będę mógł poświęcić więcej czasu i zaprosić ciekawych gości do Nieprzeciętnych Dyskusji. Będę mógł dzięki Wam pojechać do konkretnego Nieprzeciętnego Gościa lub sprowadzę go do siebie. Otrzymasz moje materiały w najpopularniejszych formatach i serwisach podcastowych tak ciągle były przy Tobie.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3410 zł
Drugi Kanał - Mowa ciała i analizowanie kłamstw znanych osób
Dziękuję Patroni! Z budżetem 4000 zł / mc możemy niemal w pełni pokryć koszt funkcjonowania całego projektu Przeciętny Człowiek i uruchomić dodatkowy kanał na YouTube skupionym wokół analizy Mowy Ciała i prawdomówności (niewerbalne sygnały kłamstwa itd.) ludzi znanych z telewizji i social mediów. To projekt, który mnie niesamowicie ekscytuje i chciałbym go rozpocząć możliwie jak najszybciej. Dzięki tym środkom będę miał możliwość go zrealizować.
0%
11 %
100%
osiągnięto 11%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4410 zł
Pokrycie wszelkich kosztów działania i gwarancja ciągłości projektu
Kochani Patroni! Uff... przy tej kwocie możemy odetchnąć i tworzyć ze spokojnym duchem - właśnie pokryliśmy wszystkie koszty działania całego projektu Przeciętny Człowiek w świecie Nieprzeciętnych Idei. Wszystko, włącznie z podatkami, pensją grafika, opłaceniem kosztów licencyjnych itd. Dzięki Wam możemy skupić się na tym co najważniejsze - na tworzeniu i nie martwić się o przyszłość projektu.

Masz gwarancję, że projekt Przeciętny Człowiek będzie cały czas działał, ulepszał się i edukował. Za co jesteśmy Tobie bardzo wdzięczni.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7410 zł
Szkolenia stacjonarne dla patronów - co miesiąc w innym mieście
Raz w miesiącu zorganizuję przy użyciu części z tych funduszy Szkolenie stacjonarne tylko dla Patronów, czyli wstęp będą mieli tylko wspierający ten kanał. Co miesiąc zrobię to w innym mieście wg sugestii patronów, ale będę najpierw odwiedzał największe miasta tj.: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk itd. Szkolenia będą szykowane specjalnie na tą okazję od zera i będą dotyczyły zakresów takich jak: auto-motywacja, prokrastynacja, sprzedaż, umiejętności komunikacji, umiejętności biznesowe itd.

O Autorze

Cześć, na imię mam Leszek i ponad rok temu rozpocząłem misję propagowania wiedzy na temat praktycznych, życiowych umiejętności, użytecznej psychologii i dobrze rozumianego rozwoju osobistego.  Szukam najlepszych narzędzi do rozwoju zawodowego i osobowego, które przekazuje Tobie. Chcę pokazać, że da się wyjść z szarej przeciętności otaczając się praktycznymi Nieprzeciętnymi Ideami. Dzięki zastosowaniu stosunkowo oryginalnego medium w postaci animacji edukacyjnych tzw. explainer videos, przybliżam Nieprzeciętne Idee z ciekawych książek, z własnych doświadczeń i swojej własnej ekspertyzy  jako Trenera Sprzedaży.

Moim celem jest poprawienie jakości życia widzów moich materiałów, zainspirowanie do działania, do ruszenia z miejsca, do dania praktycznych narzędzi dzięki którym poznasz lepiej siebie i zrozumiesz swoje otoczenie, w szczególności w kontekście zawodowym.

 

Moim celem jest ZMIANA. Chcę poprawić Twoją jakość życia, zainspirować Cię do ruszenia z miejsca. Chcę by moje materiały dawały praktyczne narzędzia dzięki którym poznasz lepiej siebie i zrozumiesz swoje otoczenie, w szczególności w kontekście rozwoju zawodowego.

Prezentuję zarówno użyteczne książki:

 

Oraz dzielę się własnym doświadczeniem:

Jak również edukacyjne livestreamy, gdzie co tydzień spotykamy się z widzami, by przez ok 90 minut odpowiedzieć na licznie pojawiające się pytania i omówić najciekawsze Nieprzeciętne Idee.

Uwielbiam dzielić się wiedzą i nauczać, a tematy dostępne w moich animacjach są moją pasją. Dziękuję, że chcesz abym mógł Ci ją przekazać i tym samym sprawiasz, że moje życie ma sens!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 19
Patron Nieprzeciętny!

Czy 10 zł to dużo? To dwa chleby, pół paczki fajek, pół obiadu w tanim bistro, to pól kilo kiełbasy, albo... Nieprzeciętne wsparcie projektu, którego misją jest walka z przeciętniactwem i odnalezienie Twojego potencjału. Oprócz wielkiego DZIĘKUJĘ od twórców, otrzymasz także:
- dostęp do grupy na Facebooku, gdzie będę prowadził Q&A i będę osobiście dostępny dla Waszych pytań i sugestii
- dostęp do dwóch livestreamów w miesiącu tylko dla patronów (Nieprzeciętne Idee)
- dostęp do specjalnego bloga dla patronów na Patronite
- otrzymasz zniżkę na wszystkie moje kursy
- rozgrzeszenie za używanie adblocka na YouTube :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 9
Patron Inspirujący!

Jesteś wielki! Oprócz korzyści wypisanych na poprzednich poziomach otrzymujesz
- dostęp do specjalnego SZKOLENIA w formie webinaru raz w miesiącu,
- dostęp do materiałów edukacyjnych specjalnie przygotowanych dla patronów (ikonografiki, niektóre scenariusze)
- pośród patronów inspirujących będę wybierał losowo 2, do których zadzwonię / umówię się na Skype na krótką pogawędkę / konsultacje.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Patron Motywujący!

To jest naprawdę dużo! Dziękuję! Otrzymasz wszystko co powyżej oraz:
- możliwość zasugerowania tematu kolejnych animacji - Twoje propozycje rozpatrzę w pierwszej kolejności
- przedpremierowe i dodatkowe materiały z moich kursów i szkoleń
- priorytet w rozpatrywaniu pytań do Q&A włącznie z możliwością połączenia live podczas livestreamów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Patron Biznesowy!

Wow! To jest konkretne wsparcie, dziękuję!
Dostajesz wszystko to co pozostali patroni oraz:
- wybierzemy raz w roku Twój temat animacji edukacyjnej i go zrealizujemy (warunek, musi być to poważna propozycja)
- otrzymasz podziękowania w naszych animacjach raz w miesiącu
- zrealizujemy Twoj podpis / awatar / symbol w formie rysowanej animacji (krótkie 5 - 10 sekund rysowania) i prześlemy dla Ciebie w formacie wideo!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy