Nieprzeciętne Życie

W Patronite od 13.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1739

Liczba Patronów: 1382

Zostań Patronem
6 patronów
80 miesięcznie
3 840 łącznie
YouTuber, tworzę animacje rysunkowe o książkach i wszystkim co ulepsza nasze życie.

O Autorze

Cześć!

Swój kanał na YouTube o nazwie ,,Nieprzeciętne Życie"  uruchomiłem w kwietniu 2016 roku. 

Od czego to wszystko się zaczęło? Zawsze lubiłem czytać książki, głównie z zakresu rozwoju osobistego. Interesowały mnie tematy niezależności finansowej, relacji z ludźmi, związków, sukcesu i rozwoju kariery. Czytałem i czytałem, jednak nic z tego nie wynikało... Rozwój osobisty i rozwiązywanie problemów bardzo mnie interesowały, jednak nie widziałem siebie jako coach, trener czy mówca motywacyjny zagrzewający publiczność. Nie mam takiej śmiałości i polotu. To nie dla mnie.

Ale....! Pojawiło się dla mnie światełko w tunelu - ANIMACJE RYSUNKOWE. Oto odkryłem możliwość podzielenia się swoją wiedzą i przemyśleniami. Mogę wyciągać samą esencję z książek i przedstawić rozwiązania życiowych problemów w formie kilkuminutowej animacji, przy jednoczesnym zachowaniu mojej anonimowości.

W momencie pisania tych słów mój kanał posiada ponad 60 tys. subskrybentów. Tworzę filmiki / animacje w ramach kilku serii:

 • Animacja książek - animacje o książkach, głównie z zakresu rozwoju osobistego, rzadziej na tematy rozrywkowe i geopolityczne.
 • Draw my life - animacje przedstawiające biografie ludzi sukcesu. 
 • Inne animacje - niektóre tematy nie są oparte na książkach, tylko na filmach, publikacjach czy moim doświadczeniu. 

Oto moje animacje:

Wciąż poszerzam swój warsztat. Planów i pomysłów mam wiele, znacznie więcej niż czasu na ich realizację. Moje przyszłe cele związane z działalnością na YouTube:

 • Tworzenie animacji innego gatunku, co wymaga inwestycji w nowe oprogramowanie i sprzęt. Nie chcę skupiać się tylko na animacjach rysunkowych.
 • Nagrywanie tradycyjnych filmików, vlogów, serii Q & A przy użyciu kamery - w końcu kiedyś trzeba będzie pokazać twarz.

Cel nadrzędny to tworzenie najbardziej wartościowej treści dla Was. Wszystkie moje siły angażuję w tworzenie jak najlepszych filmików i animacji, dzięki którym każdy z Was będzie mógł ulepszyć swoje życie. Na pomaganiu Wam w rozwiązywaniu Waszych problemów zależy mi najbardziej!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Szymon Struniawski
Szymon Struniawski
Próg: 50 zł
Ewa Druzgalska-Divljak
Ewa Druzgalska-Divljak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Marcin Surname
Marcin Surname
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Artur Wielgoszyński
Artur Wielgoszyński
Próg: 10 zł