Avatar użytkownika

nikolatkacz.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
345 
łącznie
0
patronów
0 zł 345 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zł? Za tyle mogę kupić zimne piwo i wypić je na plaży w Barcelonie! Bardzo Ci dziękuję, sprawiłeś mi ogromną przyjemność.
Przy najbliżej okazji zbijemy piąteczkę!
10 zł miesięcznie
Wow! 10 zł to już spora kwota. Bardzo Ci dziękuję za takie wsparcie. Te pieniądze starczą mi na dwa kawałki pyszne włoskiej pizzy. Pycha!
W ramach podziękowania chciałabym umieścić Cię na liście patronów na moim blogu.
20 zł miesięcznie
20 zł to już całkiem spora suma. Wielkie dzięki! Za te pieniądze mogę na przykład kupić wino i bagietki i zorganizować piknik z widokiem na wieżę Eiffla!
Za takie wsparcie chętnie wyślę Ci pocztówkę z mojej następnej podróży.
50 zł miesięcznie
Żartujesz sobie? 50 zł! To przecież kupa kasy! Mega Ci dziękuję. Przecież za takie pieniądze mogę kupić bilet na pociąg do Trójmiasta (i prawie z powrotem!). A Trójmiasto kocham z całego serca. W ramach podziękowania zapraszam na piwo!
100 zł miesięcznie
100 zł?! Chyba oszalałeś! To dla mnie ogromne wsparcie. Dziękuję! Ta kwota ułatwi mi start na Youtube i zakup przydatnych narzędzi. To dla mnie kosmos, ale skoro tak mnie zmotywowałeś, to nie mam wyjścia i zaczynam nagrywać! No i wiszę Ci obiad!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora nikolatkacz.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

nikolatkacz.pl to lifestylowy blog studentki prawa, która próbuje znaleźć w codziennym zabieganym życiu czas dla siebie. Piszę o tym, co akurat mnie porusza, komentuje aktualne wydarzenia, dzielę się sposobami na to, by żyło się przyjemniej, pokazuję swoje podróże.

CZEŚĆ! 


Nazywam się Nikola Tkacz i jestem autorką bloga nikolatkacz.pl. Jestem studentką prawa, blogerką i miłośniczką podróży. Na nikolatkacz.pl piszę o tym, co akurat mnie porusza, komentuje aktualne wydarzenia. Dzielę się sposobami na to, jak znaleźć czas dla siebie w zabieganej codzienności i jak żyć przyjemniej. Podrzucam dobre seriale i pomysły na spędzanie czasu wolnego. Relacjonuję też swoje podróże i piszę o tym, jak podróżować tanio i na własną rękę.

 

Uwielbiam śmiać się w dobrym towarzystwie, kocham pyszne jedzenie i dobre kraftowe piwo. Po nocach śnią mi się palmy. Szczególnie te rosnące wzdłuż nadmorskiej promenady. Tak to już jest, że jak się złapie podróżniczego bakcyle, to ciągle chce się więcej. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. A że nie boję się marzyć odważnie, to zrobiłam listę 33 miejsc, które chcę odwiedzić w ciągu najbliższych lat. Nic nie inspiruje mnie do działania tak, jak podróże i poznani podczas nich ludzie. Dlatego chcę się z Tobą dzielić dobrem świata.


Gdy uświadomiłam sobie, że marzenia się nie spełniają, zmieniłam swoje podejście do życia i zaczęłam zauważać i wykorzystywać okazje, które daje mi życie. Bo nie ma rzeczy, której nie dasz rady zrobić. Wystarczy zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Odkąd to zrozumiałam, zaczęłam dostrzegać, że życie jest pełne fajnych doświadczeń i takim podejściem staram się zarazić Ciebie na nikolatkacz.pl

Jestem absolutną życiową maksymalistką, której celem jest sprawianie, by życie było piękniejsze, by chciało się bardziej, a słońce świeciło mocniej. Ale przy okazji jestem całkowicie zwykłą dziewczyną - taką, z którą możesz się utożsamiać. Jestem na początku swojego dorosłego życia, nie wiem do końca, co chcę robić w życiu, ale wiem, że chcę być szczęśliwa. Nie boję się marzyć odważnie i pragnąć wielkich rzeczy! Chciałabym znaleźć się na liście Forbes 30 under 30. Jeszcze nie wiem, jak to zrobię, ale wszystko jest możliwe!

 Na co idą Twoje pieniądze?

Dochód z Patronite przeznaczam głównie na koszty stałe związane z prowadzeniem bloga- opłacenie domeny, rozwiązywanie technicznych problemów itd.

To również moje wynagrodzenie- dzięki temu mogę pracować mniej, a więcej czasu poświęcać na przygotowanie wartościowych tekstów na nikolatkacz.pl

Cele Autora

Pierwszy krok
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
200 zł miesięcznie to nie jest duża kwota, ale wystarczająca by pokryć koszty związane z utrzymaniem bloga i na bieżąco inwestować w lepsze narzędzia. Dziękuję Wam za zaangażowanie!
Drugi krok
  • 800 zł miesięcznie
  • 800 zł brakuje
0%
800 zł to kwota, która miesięcznie daje mi dużą stabilizację i swobodę dotyczącą podejmowanych działań- mogę znacznie więcej czasu poświęcić na prowadzenie bloga. Dziękuję!
Ostatni krok
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
To krok, o którym nawet nie marzę- 1500 zł to dla mnie kwota, dzięki której mogę się w dużej mierze utrzymać z prowadzenia bloga, a dzięki temu przygotowywać lepsze treści. Bardzo Wam dziękuję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora nikolatkacz.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Misztal
Jacek Misztal
20 zł
Jacek Misztal
Jacek Misztal
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.