Avatar użytkownika

Nocna Liga Halowa

0
patronów
0 
miesięcznie
4 105 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 105 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
No i fajnie! Piątka idealna na nawilżenie gardła, po kilku godzinach komentowania :)
10 zł miesięcznie
Dziękówka! Ta kwota to naprawdę fajny początek. Dzięki niej Twoje dane znajdą się na każdej naszej transmisji z planszą z podziękowaniem.
20 zł miesięcznie
Wow! To już nie przelewki, za tyle można kupić 4 piwa ;) Cieszymy się, że nam ufasz i obiecujemy, że nie będziesz żałował wydanych środków. Przy założeniu półrocznego wsparcia, trafi też do Ciebie nasz nocnoligowy gadżet (kubek, podkładka pod myszkę lub notes). Twojego imienia i nazwiska nie zabraknie również na planszy z podziękowaniem.
50 zł miesięcznie
Serio? Tak bardzo nas lubisz? Cieszymy się bardzo! Gwarantujemy, że nie będziesz co miesiąc denerwował się, że chętnie wydałbyś te pieniądze inaczej. Trafią do Ciebie wszystkie nagrody z poprzednich poziomów. A jeśli będziesz chciał i Twoje wsparcie przekroczy 3 miesiące, to możesz z nami pokomentować wybrany mecz! Termin dogadamy w każdej chwili.
100 zł miesięcznie
Faken! Zapisz to! Chyba masz za dużo pieniędzy ;) Wielkie dzięki za tak duże zaufanie. Nie zawiedziesz się! A oprócz satysfakcji otrzymasz też od nas meczową pamiątkę - przy założeniu półrocznego wsparcia, wyślemy Ci naszą reprezentacyjną koszulkę! Upominki z niższych poziomów również będą Twoje :)
200 zł miesięcznie
To je circus! To je skandaloza! Głupio nam tyle przyjąć, ale co zrobić ;) Twoje imię i nazwisko będzie wymawiane złotymi zgłoskami podczas każdej naszej transmisji. A dodatkowo zgarniesz wszystkie nagrody z poprzednich poziomów. A na tym nie koniec - jeśli Twoja subskrypcja przekroczy rok, to przyjedziemy na mecz Twojej drużyny i zrobimy transmisję LIVE!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nocna Liga Halowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nocna Liga Halowa to rozgrywki, które od ponad 10 lat zrzeszają amatorów piłki halowej. Niewykluczone, że w obecnej chwili to najlepiej zorganizowane zmagania pod dachem w Polsce. 4 poziomy rozgrywkowe, ponad 500 zawodników, 2750 subskrypcji na YouTube i 6700 polubień na FB. A to dopiero początek!

Cześć!

Nazywam się Robert Biskupski i od ponad 10 lat prowadzę rozgrywki dla amatorów futsalu o nazwie Nocna Liga Halowa. Początkowo rywalizowaliśmy w kameralnej i ciasnej sali, gdzie drużyny można było policzyć na palcach jednej ręki. Ale z czasem wszystko się rozrosło - dziś Nocna Liga Halowa to zmagania, które mają swoją arenę w nowoczesnej hali sportowej i do których co roku przystępuje ponad 40 zespołów. Oczywiście nikt nie dał nam niczego za darmo. Od wielu lat staramy się zdobywać kolejne szczebelki organizacyjnego fachu, by zagwarantować swoim uczestnikom coś, co pozwoli im oderwać się od życiowej szarzyzny. Zaczęliśmy od profesjonalnego serwisu www, stworzonego specjalnie na nasze zamówienie i potrzeby. Strona www.nocnaligahalowa.pl oferuje indywidualne profile zawodników, raporty meczowe, tabele, rankingi, statystyki i wiele więcej. Kolejnym kamieniem milowym, który całkowicie zrewolucjonizował zmagania była decyzja o tworzeniu skrótów z każdej ligowej potyczki. Skróty nie obejmują jedynie bramek, ale starannie wybrane najlepsze akcje, jakie miały miejsce w danym spotkaniu.

Wiele osób mówiło nam już wtedy, że robimy świetną robotę. Że nawet trudno im sobie wyobrazić, co jeszcze można dodać, by te rozgrywki uatrakcyjnić. Poprosiliśmy, by potrzymali nam piwo ;) W trakcie dwunastej edycji postanowiliśmy, że rozpoczniemy transmisję meczów na żywo z komentarzem. Zakupiliśmy profesjonalny sprzęt, wyszkoliliśmy osoby do jego obsługi, znaleźliśmy świetnych komentatorów (w tym Adama Barana - współprowadzącego znany program HOT) i zaproponowaliśmy uczestnikom coś, co czego jeszcze w amatorskich rozgrywkach nie było.  

Nasze transmisje cieszyły się ogromną popularnością. Czasami oglądało je ponad 500 osób jednocześnie, z różnych części Polski, a nawet świata. Otrzymywaliśmy masę pozytywnej energii od oglądających, których nigdy wcześniej nie znaliśmy i osobiście pewnie nie poznamy. Fakt, że nasze realizacje tak dobrze zostały przyjęte, spowodował że chcielibyśmy tych transmisji robić jeszcze więcej. Nie chcemy się też zamykać jedynie na komentowanie spotkań naszej ligi, ale wyjść poza strefę komfortu i zaproponować coś więcej. Pierwsze przymiarki już były, bo gdy na świecie pojawił się Covid nagraliśmy trzy odcinki programu "Dogrywka", w którym wzięli udział Adam Dźwigała (powoływany do reprezentacji Polski), Igor Sapała (podstawowy zawodnik Rakowa Częstochowa) czy sędzia ekstraklasowy Łukasz Szczech.

Koronawirus spowodował (ale to chyba jego jedyne pozytywne skutki), że naszymi usługami zainteresowały się też zespoły 11-osobowe. Ponieważ na stadiony piłkarskie nie mieli wstępu kibice, wiele klubów chciało swoim fanom zagwarantować możliwość obejrzenia spotkania poprzez transmisję LIVE. Łącznie wykonaliśmy trzy takie realizacje - jedna z meczu Marcovii Marki, a dwie ze spotkań barażowych o Ligę Okręgową z udziałem PKSu Radość.

Te dwie ostatnie przez wielu fanów zostały uznane za najlepsze ze wszystkich, jakie w tym trudnym okresie można było obejrzeć na YouTube. Doceniono nasz komentarz, jakość obrazu, powtórki czy pomeczowe wywiady. Pochlebne recenzje spłynęły do nas od lubianych streamerów - Wąs&Koks i nie tylko. To wszystko sprawiło, że chcemy się w tym temacie rozwijać.

Przed kilkoma laty powołaliśmy również do życia reprezentację NLH. W sparingach mierzyliśmy się choćby z KTS Weszło (3:1 dla nas!), a trzykrotnie przystąpiliśmy do zmagań Okręgowego Pucharu Polski. Mimo, że nigdy nie przeprowadziliśmy wspólnego treningu, potrafiliśmy awansować nawet do 4 rundy, pokonując po drodze zespoły z Ligi Okręgowej. To prawdopodobnie jedyna taka inicjatywa w Polsce, by zebrać uczestników amatorskiej ligi i zagrać z nimi w rozgrywkach o takim zasięgu. Ale kto miał to zrobić, jeśli nie my? :)

Ktoś zapyta - a do czego potrzebne jest nasze wsparcie? Przecież dysponujecie wpisowym z rozgrywek. Owszem. Musicie jednak pamiętać, że na takich ligach nie zarabia się kokosów. A jeśli nawet udaje się coś odłożyć, to wszystko amortyzujemy - w sprzęt, w ludzi, w przyszłość. Byłoby wspaniale dysponować takim zapleczem finansowym, które pozwoliłoby nam na przekraczanie kolejnych granic. Na transmitowanie wszystkich meczów Nocnej Ligi, na realizację na żywo spotkań niższych lig z własnych środków, na zapraszanie coraz to znamienitszych gości do naszych programów. Tym bardziej teraz, kiedy przez Covid cała nasza działalność jest na zakręcie. Jeśli rząd zamknie szkoły i halę, rozgrywek nie będzie, a to postawi pod ogromnym znakiem zapytania ich dalsze funkcjonowanie...

Chcielibyśmy byście nam pomogli. Wiemy że wielu z Was utożsamia się z rozgrywkami i z naszą działalnością. Jest sporo takich osób, które grają z nami od pierwszej edycji. Ktokolwiek nie opowiada o Nocnej Lidze, to zwykle tłumaczy, że to rozgrywki inne niż wszystkie. To liga która daje ogromny fun, która przekracza granice, która daje namiastkę czegoś, o czym wielu z Was marzyło za młodu - gry w profesjonalnej lidze. Robimy to z pasji i chcemy robić jak najdłużej. 

Zdajemy sobie sprawę, że ten czas jest trudny nie tylko dla nas, ale i dla Was. Dlatego sami możecie zdecydować, na jakim poziomie chcielibyście nas wesprzeć. Jeśli myślicie, że np 10 zł niczego tutaj nie zmieni - mylicie się. Wyobraźmy sobie, że 100 osób, że 100 zawodników wesprze nas taką kwotą. Rachunek jest prosty, zwłaszcza jeśli pomnożymy go np przez 12 miesięcy. Pamiętajcie - nie szukamy środków dla siebie. Chcemy inwestować, rozwijać się i sprawić, że na stronie Nocnej Ligi będzie się działo przez cały rok. My zresztą nie chcemy niczego za darmo. Jeśli Wasze wsparcie przekroczy określoną liczbę miesięcy, otrzymacie od nas nocnoligowe gadżety, możliwość skomentowania z nami meczu lub przeprowadzimy transmisję LIVE z komentarzem Waszej ulubionej drużyny. Ale przede wszystkim będziecie mieli poczucie dobrze zainwestowanych środków. W uczciwe osoby, w ich pasję i pracowitość. Satysfakcja gwarantowana!

www.nocnaligahalowa.pl

https://www.facebook.com/NocnaLigaHalowa/

https://www.youtube.com/user/NocnaLigaHalowa/

Cele Autora

Transmisja (prawie) wszystkich meczów Nocnej Ligi
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Jeśli uzbieramy kwotę 1000 zł miesięcznie, pozwoli nam to puszczać na żywo praktycznie 60% spotkań NLH!
Jeszcze więcej Nocnej Ligi!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Gdyby udało się przekroczyć ten próg, to obiecujemy Wam przynajmniej 80% meczów z zielonkowskiego parkietu :)
Programy live, quizy, podcasty
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Marzenia są po to, by je spełniać. Gdybyśmy przekroczyli ten próg, to na naszym kanale znajdziecie nowe programy, podcasty, quizy, a niewykluczone, że również transmisje z meczów piłki 11-osobowej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nocna Liga Halowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Sobociński
Kamil Sobociński
100 zł
Krzysztof Włodyga
Krzysztof Włodyga
10 zł
Piotr Biskupski
Piotr Biskupski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.