Nocna Liga Halowa

W Patronite od 13.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 105 łącznie
Nocna Liga Halowa to rozgrywki, które od ponad 10 lat zrzeszają amatorów piłki halowej. Niewykluczone, że w obecnej chwili to najlepiej zorganizowane zmagania pod dachem w Polsce. 4 poziomy rozgrywkowe, ponad 500 zawodników, 2750 subskrypcji na YouTube i 6700 polubień na FB. A to dopiero początek!

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Robert Biskupski i od ponad 10 lat prowadzę rozgrywki dla amatorów futsalu o nazwie Nocna Liga Halowa. Początkowo rywalizowaliśmy w kameralnej i ciasnej sali, gdzie drużyny można było policzyć na palcach jednej ręki. Ale z czasem wszystko się rozrosło - dziś Nocna Liga Halowa to zmagania, które mają swoją arenę w nowoczesnej hali sportowej i do których co roku przystępuje ponad 40 zespołów. Oczywiście nikt nie dał nam niczego za darmo. Od wielu lat staramy się zdobywać kolejne szczebelki organizacyjnego fachu, by zagwarantować swoim uczestnikom coś, co pozwoli im oderwać się od życiowej szarzyzny. Zaczęliśmy od profesjonalnego serwisu www, stworzonego specjalnie na nasze zamówienie i potrzeby. Strona www.nocnaligahalowa.pl oferuje indywidualne profile zawodników, raporty meczowe, tabele, rankingi, statystyki i wiele więcej. Kolejnym kamieniem milowym, który całkowicie zrewolucjonizował zmagania była decyzja o tworzeniu skrótów z każdej ligowej potyczki. Skróty nie obejmują jedynie bramek, ale starannie wybrane najlepsze akcje, jakie miały miejsce w danym spotkaniu.

Wiele osób mówiło nam już wtedy, że robimy świetną robotę. Że nawet trudno im sobie wyobrazić, co jeszcze można dodać, by te rozgrywki uatrakcyjnić. Poprosiliśmy, by potrzymali nam piwo ;) W trakcie dwunastej edycji postanowiliśmy, że rozpoczniemy transmisję meczów na żywo z komentarzem. Zakupiliśmy profesjonalny sprzęt, wyszkoliliśmy osoby do jego obsługi, znaleźliśmy świetnych komentatorów (w tym Adama Barana - współprowadzącego znany program HOT) i zaproponowaliśmy uczestnikom coś, co czego jeszcze w amatorskich rozgrywkach nie było.  

Nasze transmisje cieszyły się ogromną popularnością. Czasami oglądało je ponad 500 osób jednocześnie, z różnych części Polski, a nawet świata. Otrzymywaliśmy masę pozytywnej energii od oglądających, których nigdy wcześniej nie znaliśmy i osobiście pewnie nie poznamy. Fakt, że nasze realizacje tak dobrze zostały przyjęte, spowodował że chcielibyśmy tych transmisji robić jeszcze więcej. Nie chcemy się też zamykać jedynie na komentowanie spotkań naszej ligi, ale wyjść poza strefę komfortu i zaproponować coś więcej. Pierwsze przymiarki już były, bo gdy na świecie pojawił się Covid nagraliśmy trzy odcinki programu "Dogrywka", w którym wzięli udział Adam Dźwigała (powoływany do reprezentacji Polski), Igor Sapała (podstawowy zawodnik Rakowa Częstochowa) czy sędzia ekstraklasowy Łukasz Szczech.

Koronawirus spowodował (ale to chyba jego jedyne pozytywne skutki), że naszymi usługami zainteresowały się też zespoły 11-osobowe. Ponieważ na stadiony piłkarskie nie mieli wstępu kibice, wiele klubów chciało swoim fanom zagwarantować możliwość obejrzenia spotkania poprzez transmisję LIVE. Łącznie wykonaliśmy trzy takie realizacje - jedna z meczu Marcovii Marki, a dwie ze spotkań barażowych o Ligę Okręgową z udziałem PKSu Radość.

Te dwie ostatnie przez wielu fanów zostały uznane za najlepsze ze wszystkich, jakie w tym trudnym okresie można było obejrzeć na YouTube. Doceniono nasz komentarz, jakość obrazu, powtórki czy pomeczowe wywiady. Pochlebne recenzje spłynęły do nas od lubianych streamerów - Wąs&Koks i nie tylko. To wszystko sprawiło, że chcemy się w tym temacie rozwijać.

Przed kilkoma laty powołaliśmy również do życia reprezentację NLH. W sparingach mierzyliśmy się choćby z KTS Weszło (3:1 dla nas!), a trzykrotnie przystąpiliśmy do zmagań Okręgowego Pucharu Polski. Mimo, że nigdy nie przeprowadziliśmy wspólnego treningu, potrafiliśmy awansować nawet do 4 rundy, pokonując po drodze zespoły z Ligi Okręgowej. To prawdopodobnie jedyna taka inicjatywa w Polsce, by zebrać uczestników amatorskiej ligi i zagrać z nimi w rozgrywkach o takim zasięgu. Ale kto miał to zrobić, jeśli nie my? :)

Ktoś zapyta - a do czego potrzebne jest nasze wsparcie? Przecież dysponujecie wpisowym z rozgrywek. Owszem. Musicie jednak pamiętać, że na takich ligach nie zarabia się kokosów. A jeśli nawet udaje się coś odłożyć, to wszystko amortyzujemy - w sprzęt, w ludzi, w przyszłość. Byłoby wspaniale dysponować takim zapleczem finansowym, które pozwoliłoby nam na przekraczanie kolejnych granic. Na transmitowanie wszystkich meczów Nocnej Ligi, na realizację na żywo spotkań niższych lig z własnych środków, na zapraszanie coraz to znamienitszych gości do naszych programów. Tym bardziej teraz, kiedy przez Covid cała nasza działalność jest na zakręcie. Jeśli rząd zamknie szkoły i halę, rozgrywek nie będzie, a to postawi pod ogromnym znakiem zapytania ich dalsze funkcjonowanie...

Chcielibyśmy byście nam pomogli. Wiemy że wielu z Was utożsamia się z rozgrywkami i z naszą działalnością. Jest sporo takich osób, które grają z nami od pierwszej edycji. Ktokolwiek nie opowiada o Nocnej Lidze, to zwykle tłumaczy, że to rozgrywki inne niż wszystkie. To liga która daje ogromny fun, która przekracza granice, która daje namiastkę czegoś, o czym wielu z Was marzyło za młodu - gry w profesjonalnej lidze. Robimy to z pasji i chcemy robić jak najdłużej. 

Zdajemy sobie sprawę, że ten czas jest trudny nie tylko dla nas, ale i dla Was. Dlatego sami możecie zdecydować, na jakim poziomie chcielibyście nas wesprzeć. Jeśli myślicie, że np 10 zł niczego tutaj nie zmieni - mylicie się. Wyobraźmy sobie, że 100 osób, że 100 zawodników wesprze nas taką kwotą. Rachunek jest prosty, zwłaszcza jeśli pomnożymy go np przez 12 miesięcy. Pamiętajcie - nie szukamy środków dla siebie. Chcemy inwestować, rozwijać się i sprawić, że na stronie Nocnej Ligi będzie się działo przez cały rok. My zresztą nie chcemy niczego za darmo. Jeśli Wasze wsparcie przekroczy określoną liczbę miesięcy, otrzymacie od nas nocnoligowe gadżety, możliwość skomentowania z nami meczu lub przeprowadzimy transmisję LIVE z komentarzem Waszej ulubionej drużyny. Ale przede wszystkim będziecie mieli poczucie dobrze zainwestowanych środków. W uczciwe osoby, w ich pasję i pracowitość. Satysfakcja gwarantowana!

www.nocnaligahalowa.pl

https://www.facebook.com/NocnaLigaHalowa/

https://www.youtube.com/user/NocnaLigaHalowa/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kamil Sobociński
Kamil Sobociński
Próg: 100 zł
Krzysztof Włodyga
Krzysztof Włodyga
Próg: 10 zł
Piotr Biskupski
Piotr Biskupski
Próg: 20 zł