Noel el Látigo

Jestem wokalista, muzykiem i kompozytorem. Pochodzę z Kuby i mieszkam na stale w Polsce od ponad 12 lat.Muzyka i występy dla publiczności podczas koncertów to całe moje życie. Zachęcam do posłuchania mojej ostatniej płyty "Contra el Trafico" na Spotify i YouTube.https://www.facebook.com/1.NoelHorta/

O Autorze

Śpiewam, komponuję i gram utwory w języku hiszpańskim, pochodzę z Kuby i mieszkam w Polsce ponad 12 lat.Pokochałem polską publiczność i po latach występów nagrałem wraz z moimi przyjaciółmi, płytę z myślą o polskiej publiczności.My muzycy mamy teraz bardzo trudny rynek, a wręcz pozbawieni jesteśmy stałego źródła dochodu z powodu stanu epidemii, jednak ufam,że wspólnie przetrwamy i dane nam będzie spotkać się na koncertach.Jestem tu bo potrzebne są środki min. na stworzenie studia prób dla 11 osobowego zespołu,na wytłoczenie płyt,na reklamę w tym prowadzenie strony,fotografa,kamerzysty do nagrania teledysku.Próbowałem sam przez 2 lata wypromować się ze środków prywatnych jednak jest samemu trudno.Wierzę,że znajdę zainteresowanych tutaj na wsparcie moich projektów.Zapraszam do słuchania i polecania.Twoje wsparcie pozwoli mi i zespołowi zachować niezależność.Pomoże stworzyć studio prób muzycznych, zorganizować trasę koncertową i wszelkie koszta jakie się z tym wiążą min. gażę dla nas muzyków,wynajem sal koncertowych,relacje fotograficzne i filmowe oraz pokazanie się na rynku muzycznym czyli reklamę moich dzieł muzyki kubańskiej, którą tworzę dla Polskiej publiczności.

Muzyka to całe moje życie ... 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)