Avatar użytkownika

Fundacja Nordoff Robbins Polska

0
patronów
0 
miesięcznie
900 
łącznie
0
patronów
0 zł 900 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Wybierz 6 zł
10 dostępnych miejsc
Każda wpłata jest przede wszystkim bezcennym gestem. To on nas napędza i motywuje do rozwoju działalności Centrum. Jeśli jednak mielibyśmy przełożyć tę cegiełkę na rzecz bardziej wymierną, szacujemy, że jej comiesięczna wpłata przez 3 osoby pozwoli nam na oczyszczanie Centrum po sesjach i zaopatrzenie się w niezbędne środki higieniczne. Bezpieczeństwo i komfort pracy to podstawa, a pocztówki z sesji, które będziemy Tobie wysyłać zyskają na zadbanej scenerii!
12 zł miesięcznie
Wybierz 12 zł
7 dostępnych miejsc
Muzyka pozwala zabrać głos niemówiącym, porusza mniej mobilnych i daje poczucie wspólnoty tym, którzy są z niej wykluczeni.
Każda wpłata przekazywana jest na rzecz nieodpłatnych sesji muzykoterapii i działalności Centrum. Od izolacji do integracji - oto nasza droga! Może jednym z przystanków będzie Twoja miejscowość? Będziemy wysyłać Ci zaproszenia na grupowe sesje z nadzieją, że zagramy razem na pokładzie naszego muzycznego busa!
18 zł miesięcznie
Wybierz 18 zł
5 dostępnych miejsc
Dołączając do społeczności Darczynców Fundacji, pomagasz nam docierać do osób szczególnie potrzebujących terapii i kontaktu z kulturą. 18 złotych to średnia wartość dojazdu Centrum pod dom osoby z niepełnosprawnością. W przewoźnym pokoju muzykoterapii zaprosimy ją do wspólnego muzykowania podczas indywidualnej sesji z terapeutą. Każdą Patronkę i Patrona regularnie informujemy o tym, gdzie się pojawiliśmy, wysyłając zdjęcia lub filmy z sesji. Kultura i terapia z dowozem do domu - to dzięki Tobie!
30 zł miesięcznie
W ramach fundacyjnej działalności tworzymy zespół Siły Specjalne. Grupa muzyczna składa się muzykoterapeutów, muzyków zawodowych oraz osób na początku swojej drogi scenicznej, w tym osób z niepełnosprawnościami i w kryzysie bezdomności. 30 złotych to równowartość udziału jednego Siłacza lub Siłaczki w sesji muzykoterapii. Z chęcią wyślemy Tobie nagrania z naszych prób i koncertów, żebyś poczuł_czuła, co dzięki Tobie tworzymy!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Jeśli chcesz podarować komuś przyjemność z muzykowania, stań się Patronką lub Patronem indywidualnym! Cegiełka wpłacona przez cztery osoby zapewni nieodpłatny, miesięczny cykl sesji muzykoterapii wybranej osobie. Chcąc informować Cię o przebiegu terapii, będziemy na bieżąco wysyłać wiadomości z opisem, filmami lub zdjęciami z sesji. Jeśli zechcesz, zaprosimy Cię także na jedną z sesji, aby przyjemność i korzyści z muzykowania stały się jeszcze bardziej namacalne!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Nordoff Robbins Polska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jako fundacja muzykoterapeutyczna zapraszamy do aktywnego muzykowania różnorodne grupy społeczne, w tym osoby z niepełnosprawnościami i w kryzysie bezdomności. Muzykując razem, dostrzegamy to, co wspólne pomimo naszej różnorodności - potrzebę twórczej aktywności i budowania relacji społecznych.

"Ważne jest to, żebyśmy w harmonii żyli z przyrodą, ze światem, z kosmosem. Potrzebujemy jeszcze dźwięk, który by otwierał ludzkie serca na ten tekst. Przyszłość możemy kreować. I wszystko, co my czynimy, wymyślamy, robimy sprawia, że jesteśmy nieskończeni. Ciągle ewoluujemy. Mamy wpływ. Czy są wojny, czy jest dobro, miłość, piękno, czy jest raj – to my mamy wpływ!"

...To słowa naszej Wolontariuszki, ale podpisujemy się pod nimi wszyscy! Jesteśmy zespołem muzykoterapeutów i pasjonatów muzyki. Chcemy zmieniać nasze otoczenie, zapraszając do gry różnorodne grupy społeczne: dzieci, osoby dorosłe i seniorów, w tym także osoby z niepełnosprawnościami, chore i bezdomne. W tym celu organizujemy plenerowe wydarzenia muzyczne, podczas których integrujemy społeczności miast i mniejszych miejscowości.Chcemy docierać z muzyką coraz dalej, umożliwiać kontakt z kulturą i drugim człowiekiem osobom niemobilnym i odizolowanym. W tym celu wybudowaliśmy Mobilne Centrum Muzyki - przewoźny pokój muzykoterapii i scenę muzyczną. W układzie zamkniętym pojazd pozwala nam prowadzić indywidualne sesje muzykoterapii z osobami z niepełnosprawnościami, które ze względu na swoją małą mobilność nie mogą uczestniczyć w życiu społecznym.

      

Drugą funkcją pojazdu jest scena muzyczna, w którą pokój przeobraża się po otworzeniu jego ściany bocznej. Dzięki scenie udostępniamy wydarzenia muzyczne szerszym społecznościom. Koncerty na ulicach miast, w mniejszych miejscowościach, w lesie, w szczerym polu - mając mobilny lokal, docieramy do wielu zakątków kraju. Dzięki otwartym i indywidualnym sesjom muzycznym lokalne społeczności mogą poczuć się jednym zespołem.     

Muzyka nas porusza - dosłownie i w przenośni. Motywuje do ruchu, śpiewu, gry, wzbudza emocje. Wykonując ją wspólnie, tworzymy warunki, w których każda osoba może wyrazić siebie, zostać zauważona i usłyszana, niezależnie od obszaru sprawności czy doświadczenia muzycznego.

Cele Autora

Prowadzenie Mobilnego Centrum Muzyki
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
To miesięczna kwota, która pozwoli nam docierać z muzyką tam, gdzie ludzie są głodni relacji, serdeczności, uwagi i siły mentalnej: do domu pomocy społecznej, na miejski plac, wiejski festyn, do hospicjum lub pod dom osoby z niepełnosprawnością. Wszędzie, gdzie muzyka może towarzyszyć uczestniczkom i uczestnikom sesji w ich osobistym i społecznym rozwoju.

Dzięki 1000zł miesięcznie możemy:
- przeprowadzić 4 nieodpłatne sesje muzykoterapii w Mobilnym Centrum Muzyki z osobami, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej lub zdrowotnej,
- pokryć bieżące koszty działalności Centrum: paliwa, prądu i środków higienicznych,
- opłacić miesięczną ratę zakupu Centrum. Dzięki niej możemy dowozić muzykoterapię osobom, które szczególnie jej potrzebują.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Nordoff Robbins Polska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
18 zł
Daria Alicja
Daria Alicja
18 zł
Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
50 zł
Borno Janekovic
Borno Janekovic
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.